Σαλονικιωτικα Ξενοδοχεια

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εντωμεταξυ την ειδα την Ανδρομεδα και ως Πριαμο στα νιατα της.:haha:
Τι ντεκορ!Τι χρωματα!Εντυπωσιακο!!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Μόλις τώρα με ενημερώνουν οι ''παλιοί'' ότι συνήθιζαν να φωνάζουν αυτά τα ξενοδοχεία με κωδικά ονόματα, για να μην γίνονται ρεζίλι. Το κωδικό όνομα του Πριάμου ήταν Πρίαπος. αχαχχαχαχαχα:clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πριαπος ή Πηδαμος. Το Ανδρομεδα συνεχιζει να κανει τετοιες δουλειες αλλα πιο κυριλατα. Για ενα 3ωρο ποσο παει KLEOPATRA; Ξες;
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Πριαπος ή Πηδαμος. Το Ανδρομεδα συνεχιζει να κανει τετοιες δουλειες αλλα πιο κυριλατα. Για ενα 3ωρο ποσο παει KLEOPATRA; Ξες;
χαχαχαχα Τώρα εξυπηρετεί μόνο τους πλοιάρχους. Τα ναυτάκια από τις θυγατρικές...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θες να παω να κανω ερευνα βρε και να σου πω?:haha::haha:
Παντως για ολοκληρο το βραδυ ειναι 130.Τωρα για ενα 3ωρο ...οκ μαλλον φθηνα τη βγαζεις.
Κοιτα κακομοιρη μου μη σε ακουσει ο Λαζαρος να λες τετοια για την Ανδρομεδα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Κοιτα τι με βαζεις να κανω βρε.Αντι να πεταχτεις εσυ δυο βηματα να μαθεις και να συνδυασεις το τερπνον μετα του ωφελιμου;):bleh: ...θα πρεπει να κανω εγω 500 ποσα χιλ για να το μαθω.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Κοιτα τι με βαζεις να κανω βρε.Αντι να πεταχτεις εσυ δυο βηματα να μαθεις και να συνδυασεις το τερπνον μετα του ωφελιμου;):bleh: ...θα πρεπει να κανω εγω 500 ποσα χιλ για να το μαθω.
Έλα τώρα... είναι προφανές ότι καίγεσαι να το ανακαλύψεις μόνη σου!:bleh:

Πείτε αντίο στα μηνύματά μας...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παντως με 130 τη βραδια δεν εχω καμια απολυτως διαθεση να το ανακαλυψω.:bleh:
Παμε τωρα να παιξουμε το παιχνιδακι μας στην αλλη σελιδα γιατι σε λιγο θα μιλαμε ο ενας στον αλλο απο τον καδο και θα κανουμε αντιλαλο.
Game over.:cool:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ψηφίζω Ανδρομέδα.
Θα σας διηγηθώ μια αστεία ιστορία για την Ανδρομέδα:
Όπως πολύ σωστα είπε ο babaduma, ήταν κάποτε... ροζ. Κάποτε, όμως. Λοιπόν, μπαίνω μια μέρα σε ένα ταξί και μας κάνει νόημα ένας 60αρης ναυτικός(είχε δέσει ένα πλοίο εκείνη τη μέρα, φαίνεται, γιατί είχε πολλά ναυτάκια). Σταματάει ο ταξιτζής και ο ναυτικός του λέει ''Στο μπουρδελο της Κομνηνων!''. Είχε να δέσει στη Θεσσαλονίκη πάνω από 30 χρόνια, όπως εξήγησε αργότερα στον οδηγό που είχε βάλει τα γέλια. Τελικώς, αφήσαμε τον ναυτικό στην περιοχή του σταθμού και συνεχίσαμε τη διαδρομή μας.
δεν υπαρχεις !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Όντας αδαής περί του παρελθόντος του Ανδρομέδα, είχα τηλεφώνησει πριν 1μιση χρόνο να μάθω τιμές δωματίων. Η απάντηση της υπαλλήλου στην δική μου ερώτηση για την τιμή ήταν αποστομοτική: "Α! Το θέλετε για όλο το βραδυ?Τότε θα σας κάνουμε καλύτερη τιμή!" :roll:
Δε ξέρω για κεντρικό καλό και κάτω από 100ευρώ, αλλά δε συστήνω το Minerva σε κανέναν, σκονισμένα, υπερβολικά μικρά δωμάτια, κακή εξυπηρέτηση, μέτριο πρωινό. Το μονο καλό η ηχομόνωση.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Α όλα και όλα, και στο Ανδρομέδα καλή ηχομόνωση έχει! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom