Σαν τη Χαλκιδική...ΔΕΝ έχει???

Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
εγώ θα διαφωνήσω με τους φίλους θεσσαλονικείς που γκρινιάζουν κατα καιρούς για την χαλκιδική(όταν δεν την αποθεώνουν)
έχουν σε απόσταση αναπνοής μια τεράστια ακτογραμμή εξαίρετων παραλιών
πολύ περισσότερο ο τουρίστας που έρχεταια πιό μακρυά έχει ενα τουριστικό πακέτο που περιλαμβάνει την Θεσσαλονίκη,την ίδια την χαλκιδική και φυσικά το Άγιο Όρος,είναι απολύτως κορυφαίος προορισμός,μοναδικός.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελα να ξαναναψουν τα αιματα. Αγοραζω ποπκορν.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ποιος διαφωνεί , να τον τυλιξουμε σε μπουγάτσα...
Ωραίες Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική αλλά τη μπουγάτσα την έχετε χαλλλλάσει, βρίσκω πιο νόστιμη μπουγάτσα στην Αθήνα...με κρέμα βέβαια, με τυρί, κιμά δεν ξέρω, δεν τρώω...
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ωραίες Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική αλλά τη μπουγάτσα την έχετε χαλλλλάσει, βρίσκω πιο νόστιμη μπουγάτσα στην Αθήνα...με κρέμα βέβαια, με τυρί, κιμά δεν ξέρω, δεν τρώω...
φέρε την δικιά σου από την Αθήνα να φέρουμε και εμείς τις δικές μας από την Σαλονίκη και να κοντραριστούμε άμα λάχει :bleh::bleh:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
Ωραίες Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική αλλά τη μπουγάτσα την έχετε χαλλλλάσει,
Μη κοιτάς εμένα ...έχω χρόνια να φάω μπουγάτσα (εγώ πλέον τρώω πάστα φούρνου για όποιον καταλαβαίνει)... αλλά σίγουρα κάποια καρντάσια θα ξέρουν να σου πουν..
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
έχει καλή και στην Θεσσαλονίκη,αλλά την καλύτερη την φυλάνε στις Σέρρες
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
φέρε την δικιά σου από την Αθήνα να φέρουμε και εμείς τις δικές μας από την Σαλονίκη και να κοντραριστούμε άμα λάχει :bleh::bleh:
Δέχομαι την πρόσκληση-πρόκληση και αν λάχει να έρθω Σαλονίκη θα σας περιμένω
:
ΦΡΑΠΕ.jpg
κάπως χαλλλαρά!!!
 

gotthard

Member
Μηνύματα
74
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
kusadasi
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΚΩΤΙΑ
φέτος το μενού έχει βουρβουρου. Θέλω να ρωτήσω για προτάσεις για φαγητό απο Σάρτη ως Νικήτη ότι ξέρετε αλλά όχι εστιατόρια. Τύπου Οβελίξ ένα πράμα αλλά αυτός την χάλασε την πίτσα για μένα και πλέον δεν αξίζει τα λεφτά της.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Μη κοιτάς εμένα ...έχω χρόνια να φάω μπουγάτσα (εγώ πλέον τρώω πάστα φούρνου για όποιον καταλαβαίνει)... αλλά σίγουρα κάποια καρντάσια θα ξέρουν να σου πουν..
πάστα φούρνου απο την μινέρβα??????? ζηλευω
 
Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
έπεσε το οχυρό ,τα εξωτικά Δρενια στην χαλκιδική δυστυχώς γίναν ευρύτερα γνωστά,ας ελπίσουμε θα παραμείνουν ως έχουν και δεν θα αντεπιτεθεί η "ανάπτυξη"

και πολύ άργησε ο λόγος τους εδώ που τα λέμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.466
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom