Σερβία Σερβια

annoula

Member
Μηνύματα
259
Likes
530
Ευχαριστώ για τις υποδείξεις σου. Αξίζει λές να μείνουμε ένα βράδυ Νοβι Σαντ? Έχεις κάτι να προτείνεις? Έχω σταμπάρει και το χωριό Σρέμσκι Καρλόβτσι που δείχνει πολύ γραφικό και φημίζεται για τα κρασιά του.
# Βασικά σκεφτόμουν για μια αυθημερόν βόλτα προς Νοβι Σαντ και επιστροφή στο Βελιγράδι αλλά αρχίζει να με ψήνει η ιδέα της διανυκτέρευσης προς τα εκει.
Εμενα το Νόβι σαντ μου αρεσε περισσοτερο απο το Βελιγράδι.
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
223
Likes
473
Ευχαριστώ για τις υποδείξεις σου. Αξίζει λές να μείνουμε ένα βράδυ Νοβι Σαντ? Έχεις κάτι να προτείνεις? Έχω σταμπάρει και το χωριό Σρέμσκι Καρλόβτσι που δείχνει πολύ γραφικό και φημίζεται για τα κρασιά του.
# Βασικά σκεφτόμουν για μια αυθημερόν βόλτα προς Νοβι Σαντ και επιστροφή στο Βελιγράδι αλλά αρχίζει να με ψήνει η ιδέα της διανυκτέρευσης προς τα εκει.
το Νοβι Σαντ ειναι ωραιο και γραφικο, αλλα στο Βελιγραδι εχεις πολλες επιλογες, ακομα και οταν βρεχει...
εχει το εμπορικο κεντρο galeria στο waterfront, που ειναι νεο σχετικα και εχει ωραια κινηση βραδυ διπλα στο ποταμι,
εχει ττην Ada Ciganlija, που εχει διαδρομες στη φυση με τρενακι και μπαρακια και καφε, διπλα στην "παραλια"...
εχει το κεντρο με τους πεζοδρομους για φαγητο και καφε
εχει το Zemun που ειναι απεναντι στο ποταμι και ειναι πρωην Αυστριακη πολη με ωραια κτηρια και βολτα διπλα στο ποταμι
εχει πολλες επιλογες
οτι θελεις παντως ρωταμε , παω 2-3 φορες τον χρονο και ξερω πολλα που μου αρεσουν...
τα γουστα ομως διαφερουν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom