Σε αναζήτηση παρέας

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ήθελα να ρωτήσω τα υπόλοιπα μέλη, αν υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που ενδιαφέρονται για να δημιουργηθούν κάποιες παρέες με σκοπό τα ταξίδια φυσικά! Ταξίδια γενικά. Δε θέλω να προδικάσω χρόνο, διάρκεια,μπάτζετ ή τοποθεσία.Και μάλιστα παρέες χωρίς αρχηγούς. (εγώ το σκέφτηκα, εγώ πρότεινα το μέρος...κλπ κλπ) Δε θα ήθελα να αρχίσουν από εδώ προσπάθειες ανταλλαγής κινητών, διευθύνσεων κλπ. Αν δούμε πως υπάρχει ενδιαφέρον, ίσως να μπορέσουμε με τη βοήθεια κάποιον πιο έμπειρων να οργανώσουμε κάτι πιο συγκεκριμένο. Το topic ουσιαστικά απευθύνεται σε άτομα που θέλουν να κάνουν κάποιο ταξίδι και στερούνται της ανάλογης παρέας, για οποιονδήποτε λόγο. Αν το θέμα αυτό "παίζει¨και κάπου αλλού και δεν το βρήκα, ευχαρίστως το κλείνω αμέσως. Θα πρότεινα επίσης, αν θέλει κάποιος φυσικά, εκτός από την άποψή του, αν είναι θετικός σε μια τέτοια προοπτική, να τοποθετείτε στο στυλ "θέλω το Πάσχα 2015 να πάω Ασία"(τυχαίο... εγώ δε θέλω!!) Οποιαδήποτε άλλη σκέψη ή πρόταση, φυσικά δεκτή!!
 

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Εγω ειμαι μεσα οπως ειπα και την προηγουμενη φορα εκτος Σ/Κ και μετα τις 17:00 κανονιζουμε ραντεβου απο κοντα.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
6.951
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η προταση σου ειναι καλή κ ενδιαφερουσα αλλά ανεπιθυμητη για νομικούς κ οχι μονο λόγους.
αν κ τετοιες παρεες εδω εχουν δημιουργηθει, χωρις κανέναν ομως δημόσιο χαρακτηρα οπως περιλαμβάνει η προτασή σου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπήρχε ένα τέτοιο τόπικ και κατέληξε να έχει χαρακτήρα οτιδήποτε άλλο παρά ταξιδιωτικό.

Κλειδώνεται.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.333
Μηνύματα
888.630
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom