Σημαδι για ταξιδι!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ολοι ξερετε τη μεγαλη αγαπη που εχω για τη Λατινικη Αμερικη.Στην παρουσα φαση βεβαια μονο καπου προs Ασια μπορω να πεταξω λογω φθηνοτερων εισιτηριων και γενικα κοστουs.Εξαλλου το επομενο ταξιδι θα ειναι καπου στην λατρεμενη γη των ticos μαζι με τον junior:clap:.

Διαβαζα λοιπον χθεs οτι καποιοs γνωστοs Φιλιππινεζοs , ειπε οτι οι Φιλιππινεs θα πρεπει να βρισκοντουσαν καπου στη Λατινικη Αμερικη και ενα τεραστιο τσουναμι τιs μετεφερε προs την Ασια.Δεν εξηγειται αλλιωs λεει το γεγονοs οτι δε θυμιζουν Ασιατικη χωρα , αλλα περισσοτερο θυμιζουν Μεξικο...:roll:αυτο κι αν ειναι σημαδι..

Και βρισκομαστε 2 μηνεs , 23 μερεs και σημερα πριν

Σε λιγεs μερεs ειναι τα γενεθλια μου :xmas_wink: και τη μερα εκεινη θα μου κανω το καλυτερο δωρο..
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
....μηπως κανα τσουναμι.:haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ολοι ξερετε τη μεγαλη αγαπη που εχω για τη Λατινικη Αμερικη.Στην παρουσα φαση βεβαια μονο καπου προs Ασια μπορω να πεταξω λογω φθηνοτερων εισιτηριων και γενικα κοστουs.Εξαλλου το επομενο ταξιδι θα ειναι καπου στην λατρεμενη γη των ticos μαζι με τον junior:clap:.

Διαβαζα λοιπον χθεs οτι καποιοs γνωστοs Φιλιππινεζοs , ειπε οτι οι Φιλιππινεs θα πρεπει να βρισκοντουσαν καπου στη Λατινικη Αμερικη και ενα τεραστιο τσουναμι τιs μετεφερε προs την Ασια.Δεν εξηγειται αλλιωs λεει το γεγονοs οτι δε θυμιζουν Ασιατικη χωρα , αλλα περισσοτερο θυμιζουν Μεξικο...:roll:αυτο κι αν ειναι σημαδι..
ΝΑΙ αυτό είναι σημάδι!!!
ΠΡΟΤΑΣΗ:
Πηγαίνεις Φιλιππίνες, γυρίζεις, γράφεις εντυπώσεις και μετά αρχίζει το μαζικό ρεύμα προς τα εκεί.
Με πρώτο εμένα, που ειμαι εύκολος στο ψηστήρι.
Κι έχουμε και παρόμοια γούστα στα δώρα...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Φιλοι μου , η καλπη εκλεισε και γινεται καταμετρηση των ψηφων..
Ολοι οι φιλοι , συγγενειs(ξαδερφια,πεθερα,μαμα) , γνωστοι (φουρναρηs , συναδελφοι) αλλα και οποιοs εμπαινε στο γραφειο μου ψηφιζε.
Εχω αρχισει να καταληγω πια , και σαs λεω οτι τα εξιτ πολs δειχνουν να προηγειται .....η Μαλαισια , με πολυ μικρη διαφορα .
Υπομονη μια εβδομαδα ακομα:bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν ανησυχώ καθόλου. Οι Φιλιππίνες θα πάρουν την πρόκριση, έστω και με γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων :xmas_mrgreen:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
@@ τη δημοκρατία μου @@. :D
Η ψήφος μου μετράει όδο της πεθεράς και του μανάβη:rolleyes:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα Φιλιππίνες πάντως. Ρίχνω λάδι στη φωτιά? :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Φιλοι μου ,
η ωρα που ολοι περιμενατε! Η καλπη ανοιξε και.....

Ηταν αναμενομενο να κερδισει η Μαλαισια , αφου η πλειοψηφια τηs εδειξε σαφεστατη προτιμηση.
Βεβαια παρατηρησα μια μεταστροφη του φορουμ τιs τελευταιεs μερεs προs Φιλιππινεs μερια , ενω οφειλω να αναγνωρισω οτι ο μονοs σταθεροs απο την αρχη ηταν ο Θανοs που ειχε ψηφισει Φιλιππινεs και ο πιο ασταθηs....
εγω.

Τελοs παντων , η ψηφοφορια εληξε και αφου η πλειοψηφια λεει Μαλαισια , εγω θα παω
Φιλιππινεs!!


Ευχαριστω οσουs με βοηθησαν , μπερδεψαν , ανεχτηκαν ολο αυτο τον καιρο μεχρι να ολοκληρωθουν τα σημαδια.
Μην τολμησει κανειs σαs να αναφερει κατι για τη Μαλαισια που θα με κανει να το ξανασκεφτω μεχρι το Σαββατο που θα παρω τα εισιτηρια :haha::haha:!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.805
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom