Σουπερ δελεαστικες τιμες για πακετα ταξιδιων

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
ωστε πηγαν μερικοι ε???
Ναι ναι και πόσο "δούλεμα" έφαγα εγώ που τα αντίστοιχα πακέτα τα έβρισκα ακριβότερα δε λέγεται....
Αλλά αυτό ηταν το κόλπο αυτή μπήκε μέσα απο το ταξίδι στο Παρίσι αλλά έβγαλε πολλά απο τους υπόλοιπους!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Στην Ελλαδα τα κοροιδα με την κοσα να τα κοβεις,αυτα φυτρωνουν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.719
Likes
50.730
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Είμαι η Δήμητρα. Όποιος ξαναθίξει την υπόληψή μου θα έχει να κάνει με τη δικαιοσύνη και τον Κασιδιάρη.

Για τους υπόλοιπους, φοβερές προσφορές: Ντουμπάι από 29 ευρώ, Λας Βέγκας από 39, Στοκχόλμη και φιορδ Νορβηγίας 11 ευρώ και τα ποτά μέσα, Πουκέτ 52 ευρώ και η παιδεραστία τσάμπα. Προκαταβολή 1000 ευρώ επιστρέψιμα, πληρωτέα στο Μπάμπη τον περιπτερά στην πλατεία Καρύδη και δώρο durex με ραβδώσεις τίγρη. Αν χρειάζεστε τιμολόγιο, σας γράφει μια χειρόγραφη απόδειξη στο πίσω μέρος του πακέτου τσιγάρου που θα αγοράσετε.

ΑΒΑΔΙΣΤΑ ταξίδια με τη Δήμητρα, πάντα κοντά σας, εγγύηση στο ταξίδι.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Θελω να δω τι θα λεμε αν στις 20 Αυγουστου ανεβει ταξιδιωτικη ιστορια με τιτλο 'ταξιδι στην Ινδια με 350 ευρω, απιστευτο κι ομως αληθινο' !!!!!!!!!!!!!!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Είμαι η Δήμητρα. Όποιος ξαναθίξει την υπόληψή μου θα έχει να κάνει με τη δικαιοσύνη και τον Κασιδιάρη.

Για τους υπόλοιπους, φοβερές προσφορές: Ντουμπάι από 29 ευρώ, Λας Βέγκας από 39, Στοκχόλμη και φιορδ Νορβηγίας 11 ευρώ και τα ποτά μέσα, Πουκέτ 52 ευρώ και η παιδεραστία τσάμπα. Προκαταβολή 1000 ευρώ επιστρέψιμα, πληρωτέα στο Μπάμπη τον περιπτερά στην πλατεία Καρύδη και δώρο durex με ραβδώσεις τίγρη. Αν χρειάζεστε τιμολόγιο, σας γράφει μια χειρόγραφη απόδειξη στο πίσω μέρος του πακέτου τσιγάρου που θα αγοράσετε.

ΑΒΑΔΙΣΤΑ ταξίδια με τη Δήμητρα, πάντα κοντά σας, εγγύηση στο ταξίδι.
Αμα μου υποσχεθείς οτι θα είμαι στο πρώτο γκρούπ (αυτών που θα πάνε) κλείνω μαζί σου όποιο να ' ναι!!!!:clap::clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.719
Likes
50.730
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Θελω να δω τι θα λεμε αν στις 20 Αυγουστου ανεβει ταξιδιωτικη ιστορια με τιτλο 'ταξιδι στην Ινδια με 350 ευρω, απιστευτο κι ομως αληθινο' !!!!!!!!!!!!!!!!
Θα περιμένουμε τους επόμενους 100 που θα κλαίνε τα λεφτά τους και θα ζητάνε νομικές συμβουλές...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Aυτή η "Δήμητρα" ή "Ιωάννα" μπορεί να κλείσει τέτοια πακέτα για τους πολιτικούς μας;
Ας τους στείλει κάπου μακριά και να μην ξαναγυρίσουν!
Αλλωστε με τέτοιες τιμές μάλλον μόνο το εισιτήριο του πήγαινε θα περιλαμβάνεται στο σούπερ πακέτο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom