Σπουδες στην ρωμη

pavlina fe

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
siattle
καλησπερα..ετοιμαζομαι να φυγω για σπουδες στην ρωμη στην ιταλια και θα ηθελα αν καποιος γνωριζει τιμες για σπιτια που μπορω να βρω site για να μπορεσω να βρω καποιο σπιτι η συγκατοικους γιατι εμαθα πως τα ενοικια ειναι ακριβα..καποιο σχετικα φτηνο ξενοδοχειο για της πρωτες μερες διαμονης μου εκει και αεροπορικα εισητηρια !! φευγω αυγουστο για να σπουδασω νομικη αν καποιος ηταν η ειναι φοιτητης/τρια εκει και μπορει να μ δωσει καποιες πληροφοριες για την σχολη ας μου πει!!

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!! :)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Eχεις καποια συγκεκριμενη ημερομηνια που φευγεις για να δω hotel και αεροπορικα?το μονο που γνωριζω απο σπιτια ειναι οτι οι τιμες ειναι λιγο τσουχτερες
 

pavlina fe

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
siattle
Eχεις καποια συγκεκριμενη ημερομηνια που φευγεις για να δω hotel και αεροπορικα?το μονο που γνωριζω απο σπιτια ειναι οτι οι τιμες ειναι λιγο τσουχτερες
πρεπει να εχω φυγει εως της 25 αυγουστου απλα εγω ειδα καποια ξενοδοχεια και αεροπορικα αλλα ηταν πλ ακριβα και ειναι η πρωτη φορα που ταξιδευω με αεροπλανο και δεν τα ξερω καλα αυτα...και καποιες τιμες ηταν χωρις αποσκευες και εγω εχω 3 μεγαλες βαλιτσες που πρεπει να παρω μαζι μου..ναι το ξερω και εγω οτι τα ενοικια ειναι ακριβα και μαλλον δεν θα με δεχτουν στην εστια και πρεπει να νοικιασω σπιτι!![/QUOTE]

Έξω από τα πανεπιστήμια συνήθως υπάρχουν αγγελίες για συγκατοίκους..
ναι κατι εχω ακουση και εγω για της αγγελιες εξω απο το παν αλλα μεχρι να παω εγω θα εχουν φυγει η καλες προσφορες :p
 
Last edited by a moderator:

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ένας περίπατος είναι η Ρώμη ειδικά με κάτι προσφορές της Ryan. Γιατί δεν πετάγεσαι κάποια στιγμή να δεις τι παίζει;;;; Είναι πολύς καιρός μέχρι τον Αύγουστο.
 

pavlina fe

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
siattle
ναι αλλα εγω ειδα κατι εισητηρια 200 ευρω και ξενοδοχεια που ειναι πανακριβα !!
 

pavlina fe

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
siattle
ευχαριστω!! :) αν καποιος αλλος γνωριζει και αλλες πληροφοριες ας απαντηση!!
 

sofiya

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλημερα σας . Με λενε Σοφια και μενω Ρωμη. Ειμαι personal shopper για οποιον το επιθυμει καθως κανω την διερμηνεα. Εαν χρειαζεσαι Παυλίνα μπορω να σε βοηθησω οταν θα εισαι στη Ρωμη με τις μεταφρασεις και τα γραφειοκρατικα. Σε συμφερει να μεινεις εξω απο τη ΡΩΜΗ για να μην ξοδευεις πολλα χρηματα. Συνηθως ενα δωματιο στη Ρωμη παει απο 200 μεχρι 500 ευρω το μηνα. Εαν θελεις εχω ξενοδοχειο στο κεντρο της Ρωμης 4 ατερων το οποιο εχει ενα δωματιο μικροτερο απο τα αλλα σε διαστασεις που το δινουν μονο 50 ευρω την ημερα με πρωινο.
 

pavlina fe

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
siattle
γεια σ σοφια και ευχαριστω για την απαντηση σ !! οταν λες 200 με 500 ευρω εννοεις με συγκατοικο?ξερεις ποσο πανε οι γκαρσονιερες μεσα στην ρωμη?πως θα μπορουσα να επικοινωνησω μαζι σ?

:)
 

virstilia

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλημερα σας . Με λενε Σοφια και μενω Ρωμη. Ειμαι personal shopper για οποιον το επιθυμει καθως κανω την διερμηνεα. Εαν χρειαζεσαι Παυλίνα μπορω να σε βοηθησω οταν θα εισαι στη Ρωμη με τις μεταφρασεις και τα γραφειοκρατικα. Σε συμφερει να μεινεις εξω απο τη ΡΩΜΗ για να μην ξοδευεις πολλα χρηματα. Συνηθως ενα δωματιο στη Ρωμη παει απο 200 μεχρι 500 ευρω το μηνα. Εαν θελεις εχω ξενοδοχειο στο κεντρο της Ρωμης 4 ατερων το οποιο εχει ενα δωματιο μικροτερο απο τα αλλα σε διαστασεις που το δινουν μονο 50 ευρω την ημερα με πρωινο.
Γεια σου Σοφία. με ενδιαφέρει το δωμάτιο γιατι θα έλθω Ρώμη τον Ιούνιο για 4 μέρες Ποιο είναι το ξενοδοχείο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.640
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom