Στη ρώμη οικογενειακώς με αυτοκίνητο

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Το ξενοδοχείο αυτό ερχεται στα 285 ευρώ τη βραδιά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Sorry Samion δεν ξέρω όμως πώς να δω τον τιμοκατάλογο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Sorry Samion δεν ξέρω όμως πώς να δω τον τιμοκατάλογο.
δεν βλεπεις τιμοκαταλογο. κλικαρεις κ προχωρεις την επιλογή booking στα αγγλικά. εβαλα 4κλινο, με τις ηλικιες των παιδιων κ το εχει σε προσφορα 500Ε. 100 το βραδυ. not bad.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
16/07/2013 11/07/2013​
People in the room​
Date of birth fourth person​
'Date of birth third person​
Discounts age to be subtracted:300!
Total amount:500 Euro
in:BED AND BREAKFAST.
Deposit20% pari a 100Euro.
Click to confirm your booking - Book for a total price of 500 Euro -To confirm the booking please fill out the information below and click on the button < Book >.
 
Last edited by a moderator:

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ευχαριστώ πάρα πολύ.Επανέρχομαι αύριο !
 

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Δεν έχει όμως και πολύ καλές κριτικές.Το γνωρίζεις?Αξίζει?Τι λες?
Οταν σου μιλά ο καθηγητής καθηλώνεσαι.Samion αν δε σε κουράζω επειδή σε εμπιστεύομαι για τις γνώσεις σου θα σε ρωτήσω και άλλα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν έχει όμως και πολύ καλές κριτικές.Το γνωρίζεις?Αξίζει?Τι λες?
Οταν σου μιλά ο καθηγητής καθηλώνεσαι.Samion αν δε σε κουράζω επειδή σε εμπιστεύομαι για τις γνώσεις σου θα σε ρωτήσω και άλλα.
σιγα τον καθηγητη...απο χοτελς δεν ξερω πολλα. ειναι ενα 4στερο στο κεντρο σε πολυ καλη τιμη. εχω μεινει σε αλλα της αλυσιδας κι εχω μεινει ικανοποιημενος. δεν ειναι 5στερο, ικανοποιητικο 4στερο. η δε περιοχη του ειναι πολυ ωραια. σοπινγκ, βολτες, αξιοθεατα. με παιδια παντως αξιζει να ψαξεις κ για διαμερισμα. αν ξερει καποιος ας σε βοηθησει.
 

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ξέρει κανείς για διαμέρισμα σε Ρώμη (2ενήλικες,παιδια) 11-16/7/2013 με πάρκιγκ?Βοηθάτε παιδιά μπας και κλείσουμε!
 

prod21

Member
Μηνύματα
39
Likes
8
Αυτό σου πρότεινα εγώ χθες. Πάει στα 530 με το δημοτικό φόρο. Κι αυτό που σου πρότεινε ο Samion είναι καλή λύση κι είναι δίπλα στο Βατικανό. Μην περιμένεις να βρεις κάτι καλύτερο κάτω από 500. Δες και αυτά τα δυο: 1 2

Σκέψου κι εναλλακτικά να μείνεις 4 νύχτες ώστε να ρίξεις το κόστος (θα πάει περίπου 400 ευρώ) αλλά να μείνεις σε κεντρικό ξενοδοχείο και να είστε άνετοι. Διότι αν μείνετε κοντά στο Ciampino θα οδηγείς πάνω από μια ώρα τη μέρα, περίπου 6-7 ώρες οδήγηση σε 5 μέρες δηλαδή. Οπότε, μένεις κάπου κεντρικά και πας παντού άνετα και γρήγορα, κερδίζεις χρόνο και την 5η μέρα φεύγεις και πας αλλού.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom