Συμβουλές για Πρόταση Γάμου

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν παίζει να αρνηθεί το κορίτσι! Τι να λέμε τώρα... μέχρι και στην Βενετία θα την πάει για να της κάνει πρόταση! :minion amazed:

Λοιπόν, φίλε ρομαντικέ, αν θες να της μείνει αξέχαστη η πρόταση κι εσύ να γίνεις ο κουλ τύπος της χρονιάς, προτείνω να πάτε κανονικά το ταξιδάκι σας, να φάτε κάπου ρομαντικά, να την ξεμοναχιάσεις σε καμια βενετσιάνικη γωνιά για να της κάνεις ερωτική εξομολόγηση και γενικά να περάσετε σούπερ, αλλά ούτε κουβέντα για γάμο. Η τύπισσα σίγουρα θα περιμένει να της το ξεφουρνίσεις κάποια στιγμή στη Βενετία αλλά εσύ... βράχος! Αδιάφορος, μποέμ, ρε παιδί μου! Ιφ γιου νόου γουατ άι μιν... ;)
Και στην επιστροφή τής το σκας το παραμύθι μες στο αεροπλάνο λέγοντάς της, σε χαλαρό υφάκι πάντα, πως αν δεχτεί να σε παντρευτεί, έτσι τσίλικα θα περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί σου! Βάλε και καμιά αεροσυνοδό στο κόλπο από πριν και μόλις της πασάρει το δαχτυλίδι σε ανύποπτο χρόνο, παίρνεις το κατάλληλο ύφος και σκοράρεις. Ετσι ρε παιδί μου να δείξεις και ποιος έχει το πάνω χέρι τελικά.
"Ναι κυρία μου, είμαι ρομαντικός, σε πάω αμα λάχει και στη Βενετία να ζήσεις την παραμύθα σου (τι δηλαδή μόνο η Τζολί με τον Τζόνυ Ντέπ; ) αλλά την πρόταση θα την κάνω my way, απλά, αντρίκια, ελληνικά κι άσε τα χολυγουντιανά για τους χλεχλέδες!"
Ενα σου λέω φίλε ρομαντικέ: Θα σκάσουν οι φίλες της απ' τη ζήλια τους! :twisted:
Τοκ οφ δε τάουν θα γίνεις σου λέω!
Άντε και καλό βόλι!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.402
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
emouli η πρόταση σου τα σπάει.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
emouli η πρόταση σου τα σπάει.
Γι αυτο εχει να γραψει 19 ωρες(ρεκορ;))...το σκεφτεται:haha:
Αυτο που θα μας μαθουν οι γυναικες πως να κανουμε προταση πολυ με ξεπερνα.
το θεμα ειναι οτι οι γυναικες ξερουν τι και πως,τους αρεσει να γινει αυτο...:)...αν αρεσει μονο στον αντρα...δεν κανουμε τιποτα.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αυτό που δεν έχετε καταλάβει οι άντρες είναι πως τις σωστές συμβουλές για το πως πρέπει να φερθείς σε μια γυναίκα, μόνο γυναίκα μπορεί να τις δώσει. ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τοτε να βαλουμε γυναικες να σας κανουν προτασεις για λογαριασμο μας. Βρε αυτο που σας αρεσει ειναι η φαντασια του αντρα. Σιγα μη γυναικα ενθουσιαστει με προταση που ξερει πως τη σκεφτηκε αλλη γυναικα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.382
Εντάξει τώρα που συζητάμε πόσο εκτίμηση έχει μια γυναίκα στην γνώμη μιας άλλης και στις σχέσεις μεταξύ τους,θα το τερματίσουμε το θέμα πάλι....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρομαντικε αποφασισες; Να περασουμε στο δαχτυλιδι και στον τροπο που θα το δωσεις ή να συνεχισουμε προτασεις για μερη;
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Δεν παίζει να αρνηθεί το κορίτσι! Τι να λέμε τώρα... μέχρι και στην Βενετία θα την πάει για να της κάνει πρόταση! :minion amazed:

Λοιπόν, φίλε ρομαντικέ, αν θες να της μείνει αξέχαστη η πρόταση κι εσύ να γίνεις ο κουλ τύπος της χρονιάς, προτείνω να πάτε κανονικά το ταξιδάκι σας, να φάτε κάπου ρομαντικά, να την ξεμοναχιάσεις σε καμια βενετσιάνικη γωνιά για να της κάνεις ερωτική εξομολόγηση και γενικά να περάσετε σούπερ, αλλά ούτε κουβέντα για γάμο. Η τύπισσα σίγουρα θα περιμένει να της το ξεφουρνίσεις κάποια στιγμή στη Βενετία αλλά εσύ... βράχος! Αδιάφορος, μποέμ, ρε παιδί μου! Ιφ γιου νόου γουατ άι μιν... ;)
Και στην επιστροφή τής το σκας το παραμύθι μες στο αεροπλάνο λέγοντάς της, σε χαλαρό υφάκι πάντα, πως αν δεχτεί να σε παντρευτεί, έτσι τσίλικα θα περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί σου! Βάλε και καμιά αεροσυνοδό στο κόλπο από πριν και μόλις της πασάρει το δαχτυλίδι σε ανύποπτο χρόνο, παίρνεις το κατάλληλο ύφος και σκοράρεις. Ετσι ρε παιδί μου να δείξεις και ποιος έχει το πάνω χέρι τελικά.
"Ναι κυρία μου, είμαι ρομαντικός, σε πάω αμα λάχει και στη Βενετία να ζήσεις την παραμύθα σου (τι δηλαδή μόνο η Τζολί με τον Τζόνυ Ντέπ; ) αλλά την πρόταση θα την κάνω my way, απλά, αντρίκια, ελληνικά κι άσε τα χολυγουντιανά για τους χλεχλέδες!"
Ενα σου λέω φίλε ρομαντικέ: Θα σκάσουν οι φίλες της απ' τη ζήλια τους! :twisted:
Τοκ οφ δε τάουν θα γίνεις σου λέω!
Άντε και καλό βόλι!
Τώρα καταλαβαίνω γιατί γράφεις τόσο ωραίες ιστορίες!!!! Το'χεις ρε παιδί μου!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.527
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom