Συνάντηση Σεπτεμβρίου στη Θεσσαλονίκη, τι λέτε ?

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
αγαπητοι εν θεσσαλονικη αδελφοι σας χαιρετω :clap::clap::clap:..προτεινω για την νεα συναντηση να το μεταφερουμε αρχες οκτωβριου ....< απλη προταση >
νομιζω οτι τοτε θα ειμαστε ηδη επιστρεψαντες ολοι ..
βεβαια παρατηρω οτι η τιμημενη :haha::haha::haha: πρωτευουσα εγινε πρωτο τραπεζι πιστα για τους θεσσαλονικιους μελη του travelstories...
καλε κοριτσια εσεις εκει χαμω μας πηρατε ολους τους αθλητες , ολους τους καλλιτεχνες τωρα πατε να μας ξελογιασετε και τα ....παλληκαρια μας ....:bleh:
θα επικαλεσθω το ..... μνημονιο της τροικας...
αδικια ,
καλο φθινοπωρο :D:D:D:D:D:D
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Παιδιά και εμένα δεν με βολεύει η 1 Οκτώβρη(έχω κανονίσει 3ήμερο).Προτείνω 8 ή 15 Σεπτέβρη (Τετάρτη)εσείς τι λέτε ?
Σ'αυτές τις ημερομηνίες να βάλουμε και την 6 Οκτωβρίου μιας και απ'ότι βλέπω υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον για τις αρχές οκτώβρη ?
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Τείνω πιο πολύ στο 6 Οκτωβρίου με τη λογική του να έχουν μαζευτεί όσο το δυνατό περισσότεροι. Μπορώ βέβαια και στις 8/9 ενώ 15/9 μου έρχεται πιο δύσκολο γιατί μόλις ανοίγουν τα σχολεία.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σ'αυτές τις ημερομηνίες να βάλουμε και την 6 Οκτωβρίου μιας και απ'ότι βλέπω υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον για τις αρχές οκτώβρη ?
Απο ότι βλέπω πολύς κόσμος θέλει την συνάντηση στις αρχές Οκτώβρη ,προσωπικά είμαι μέσα απο εκεί και πέρα ας αφήσουμε περιθώριο μερικές ημέρες ακόμη (μήπως και εμφανιστούν κάποιοι και κάποιες) και αποφασίζουμε τότε .
Συνοψίζοντας προτεινόμενες ημερομηνιες οι :15/9 ή 6/10 και την απόφαση την παίρνουμε το άλλο σαββατοκύριακο.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Συμφωνώ και γω για 6/10. Βολεύει μάλλον περισσότερο.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Ίσως αν οι περισσότεροι είναι για Οκτώβρη να πρέπει να αλλαχτεί και ο τίτλος του θέματος από συνάντηση Σεπτεμβρίου σε Οκτωβρίου;
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Για μενα κανενα προβλημα και στις 2 ημερομηνιες αλλα θα προτεινα να μην το τραβηξουμε για οκτωβρη παιδια, για να μπορεσουμε να χαρουμε για τελευταια φορα για φετος τραπεζακια εξω..15/9 ειναι μια χαρα..
οι δικες μου προτασεις
1)ποτο: εξω
Στο maison crystal με θεα τις ομπρελες του ζογγολοπουλου ή
στο yacht ή
στο zazous
2)φαγητο(μεζεδακια): εξω
στο Ζυθο Ντορε ή
στα Λαδαδικα στην Κατουνη στο μεζεδοπωλειο Φουλ του μεζε -αν θυμαμαι καλα- (το παλιο το Τραμ)
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Για μενα κανενα προβλημα και στις 2 ημερομηνιες αλλα θα προτεινα να μην το τραβηξουμε για οκτωβρη παιδια, για να μπορεσουμε να χαρουμε για τελευταια φορα για φετος τραπεζακια εξω..15/9 ειναι μια χαρα..
οι δικες μου προτασεις
1)ποτο: εξω
Στο maison crystal με θεα τις ομπρελες του ζογγολοπουλου ή
στο yacht ή
στο zazous
2)φαγητο(μεζεδακια): εξω
στο Ζυθο Ντορε ή
στα Λαδαδικα στην Κατουνη στο μεζεδοπωλειο Φουλ του μεζε -αν θυμαμαι καλα- (το παλιο το Τραμ)
Σωστό κιαυτό...........
Ας δηλώσουμε ποιοι μπορούν 15/9 και εφόσον βολεύει τους περισσότερους το προχωρούμε ,διαφορετικά πάμε για αρχες Οκτώβρη.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Και εγώ βολεύομαι μια χαρά για 15/9
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.794
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom