Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Έτσι, για να φέρνουμε έγκυρα ρεπορτάζ! Λοιπόν η Dorotija (και ουχί η latina αγαπητέ marcrafin..

Όσοι έρχεστε με αμάξι από μακριά (ραφήνα πχ) στείλτε πμ για οδηγίες!
Ναι έχεις δίκιο αλλά για το λάθος μου ζήτησα συγνώμη αμέσως :) (δες παραπάνω). Για την διεύθυνση δεν χρειάζονται οδηγίες. Το μαγαζί το ξέρω απο τότε που γεννήθηκε αφου είχα αναλάβει το νομικό μέρος του στησίματός του:). Α, παρεπιπτόντως ανήκω στο θυλικό γένος:haha:! Καλή αντάμωση το άλλο Σάββατο (φουλάρω την δίαιτα για να χτυπήσω σβάϊν χάξεν χωρίς τύψεις).
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
..στην διαιτα ολοι λοιπον...μεχρι το αλλο σαββατο!!:bleh::bleh::bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Ναι έχεις δίκιο αλλά για το λάθος μου ζήτησα συγνώμη αμέσως :) (δες παραπάνω). Για την διεύθυνση δεν χρειάζονται οδηγίες. Το μαγαζί το ξέρω απο τότε που γεννήθηκε αφου είχα αναλάβει το νομικό μέρος του στησίματός του:). Α, παρεπιπτόντως ανήκω στο θυλικό γένος:haha:! Καλή αντάμωση το άλλο Σάββατο (φουλάρω την δίαιτα για να χτυπήσω σβάϊν χάξεν χωρίς τύψεις).
Ah, tut mir leid αγαπητή δεν πρόσεξα το ενδιάμεσο post! (προφανώς για τα υπόλοιπα έκανα πλακίτσα!) Λοιπόν τραπέζι για 8 κοιλιόδουλους μέχρι νεωτέρας! ο Αργύρης θα μας περιποιηθεί για τα καλά! :haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
λοιπον η γραμμη του λεωφορειου ειναι το 224 καισαριανη-ελ.βενιζελου. οι πιο γνωστες στασεις στην Αθηνα ειναι:πατησιων,πλατεια καννιγγος,ακαδημιας,εθνικος κηπος, ευαγγελισμος,caravel.η σταση ειναι η προτελευταια πριν το τερμα των λεωφορειων(αν ρωτησετε τον οδηγο θα σας πει),μπροστα απο ενα μνημειο.ακριβως απο πανω βρισκεται το ritterburg(η επιγραφη του φαινεται απο τον δρομο).
εδω ειναι και οι στασεις του 224... http://www.oasa.gr/index.asp?asp=routes/bus_stop.asp&route_id=+224&medium=0&rvariant_id=2
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
πιστευω να καλυφθηκαν ολες οι αποριες του λαου!!
μετα το φαγοποτι και αν εχουμε στομαχικες διαταραχες προτεινω καφε στο παρκο απεναντι απο ritterburg η σε καποιες απο τις καφετεριες λιγο πιο πανω. ισως αν καποιοι δεν το καταφερουν για φαγητο να ερθουν στον καφε!!!:lol::lol::lol:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εννοείται πως θα πάρουμε και σε πακέτο για το σπίτι, ε; :bleh::bleh::bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Μην του βάζετε ιδέες γιατί καμιά φορά γίνεται! :bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Delivery όχι... αλλά έχουμε πάρει φαγητό σε πακέτο για το σπίτι!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.330
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom