Συνάντηση "12 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 12 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    52
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
με ποσταρισματα δεν θα βγει ακρη.. μηπως να δημιουργηθει ενα poll με πιθανες ημερομηνιες και τελικη ημερομηνια ψηφοφοριας μεχρι αυτη την Κυριακη για να βρεθει μερα συντομα;;
Αυτό θα γίνει έτσι και αλλιώς. Αυτό το ποστ είναι μια πρώτη ανακοίνωση και για να δούμε τι ενδιαφέρον υπάρχει για ημερομηνίες, μέρη :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί απορρίφθηκε με συνοπτικές διαδικασίες το ΠΣΚ 27/10-29/10. Να έχουμε επιστρέψει κι εμείς από τις δικές μας ... ειδικές αποστολές!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί απορρίφθηκε με συνοπτικές διαδικασίες το ΠΣΚ 27/10-29/10. Να έχουμε επιστρέψει κι εμείς από τις δικές μας ... ειδικές αποστολές!
Γιατί αυξάνουμε τις πιθανότητες να έχουμε χαμηλή συμμετοχή, λόγω αργίας 28ης. Δεν έχω θέμα να το προσθέσω όμως. 27/10;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πάλι εσύ; Δε χόρτασες;;; :bleh:
Μπαααα ... νηστικός έμεινα! Και πρέπει να κοιτάξω λίγο τη σιλουέτα μου... Για ένα κούτελο ζούμε, άλλωστε!

@katkats : Γιατί, τα άλλα Σάββατα δουλεύει ο κόσμος; Ή, θα παρελάσουν κάποιοι και πρέπει να προετοιμαστούν; Εν πάση περιπτώσει, πέρα από την πλάκα, δεν θέλω να εκβιάσω καταστάσεις, απλά το είπα γιατί εκείνο το ΠΣΚ μπορεί να μπορέσω να έλθω κι εγώ ( όχι ότι θα κάνει καμμιά ιδιαίτερη διαφορά για τη σίγουρη επιτυχία της συνάντησης :rolleyes: ).
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@katkats : Γιατί, τα άλλα Σάββατα δουλεύει ο κόσμος; Ή, θα παρελάσουν κάποιοι και πρέπει να προετοιμαστούν; Εν πάση περιπτώσει, πέρα από την πλάκα, δεν θέλω να εκβιάσω καταστάσεις, απλά το είπα γιατί εκείνο το ΠΣΚ μπορεί να μπορέσω να έλθω κι εγώ ( όχι ότι θα κάνει καμμιά ιδιαίτερη διαφορά για τη σίγουρη επιτυχία της συνάντησης :rolleyes: ).
Ναι κάποιοι δουλεύουν και Σάββατα. Κάποιοι μπορεί να θέλουν να πάνε με τα παιδιά τους εκδρομές, γιατί για αυτά είναι τριήμερο. Διάφορα...
Τελικά έχουμε εμπλοκή για 27/10, κωλυόμαστε οι διαχειριστές. Το κοιτάμε τώρα για 28/10.
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επίσης το Σάββατο 21/10 φεύγει, γιατί το Soiree δεν είναι διαθέσιμο, εκτός κι αν προταθεί άλλος χώρος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πρόσθεσα ψηφοφορία. Ρίξτε ψηφαλάκια, μέχρι την Τρίτη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μην ξεχάσετε να ψηφίσετε για τη συνάντηση! :minion shout:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.444
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom