Συνάντηση "14 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    50
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το TravelStories έσβησε αισίως τα 14 κεράκια του, οπότε ήρθε η ώρα να συναντηθούμε για να το γιορτάσουμε.

Η συνάντηση θα γίνει στο Μύρτιλλο καφέ, όπου κόψαμε και την πίτα φέτος. Θα αρχίσουμε στις 20:00 και γύρω στα μεσάνυχτα θα μπούμε στις κολοκύθες μας.
Διεύθυνση:
Πάρκο για το Παιδί & τον Πολιτισμό
Τριφυλίας & Λάμψα
Αμπελόκηποι, Αθήνα

Οι διαθέσιμες ημερομηνίες είναι Σάββατο 12/10 και Παρασκευή 15/11. Παρακαλώ ψηφίστε ποια σας βολεύει ή και τις δυο. Η ψηφοφορία θα μείνει ανοιχτή μέχρι και το πρωί της ερχόμενης Δευτέρας.

Ελάχιστη κατανάλωση 4€/άτομο.

Λίγα λόγια για το χώρο (από την ιστοσελίδα τους): Τo Myrtillo αποτελεί μια Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση (Κοιν.Σ.Επ.) Ειδικού Σκοπού (Ένταξης ευπαθών ομάδων στην αγορά εργασίας).
Από τον Οκτώβριο 2013 λειτουργεί ως cafe - πολυχώρος Λόγου/Τέχνης, και αποτελεί μια καινοτόμο αυτοδύναμη εργασιακή και εκπαιδευτική μονάδα, όπου όλοι οι εργαζόμενοί της είναι συνυπεύθυνοι για τη βιωσιμότητά της.
Σήμερα το 90% των εργαζομένων στο Myrtillo ανήκει στις ευάλωτες ομάδες (άτομα με αναπηρίες).

Οδηγίες πρόσβασης
Μετρό Πανόρμου (10' περπάτημα)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Προβάδισμα μέχρι στιγμής για τον Νοέμβριο.
Όσοι βιάζεστε να συναντηθούμε, σπεύσατε για ανατροπή του σκορ :welcome:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μια ημέρα ακόμα. Ψηφίστε πότε θέλετε να γίνει η συνάντησή μας
και μετά περάστε από την Ιστορία του Μήνα και ψηφίστε και εκεί
τις αγαπημένες σας ιστορίες:xalara:
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Παρασκευή 15 Νοέμβρη από μένα αδύνατον. Την ίδια μέρα έχω προβολή-παρουσίαση ταξιδιού στην Ινδία (Madya Pradesh, Chhattisgarh, Orissa) στο Δημοτικό Θέατρο στην Ηλιούπολη. Κατά συνέπεια ψηφίζω Σάββατο 12 Οκτώβρη δαγκωτο!
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παρασκευή 15 Νοέμβρη από μένα αδύνατον. Την ίδια μέρα έχω προβολή-παρουσίαση ταξιδιού στην Ινδία (Maya Pradesh, Chhattisgarh, Orissa) στο Δημοτικό Θέατρο στην Ηλιούπολη. Κατά συνέπεια ψηφίζω Σάββατο 12 Οκτώβρη δαγκωτο!
Νέα δεδομένα λοιπόν. Τι ώρα είναι η παρουσίαση?
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Νέα δεδομένα λοιπόν. Τι ώρα είναι η παρουσίαση?
Θεωρητικά 19:00 με 21:00. Πρακτικά εκκίνηση και λήξη πάνε κάνα μισαώρο αργότερα. Μέχρι να ολοκληρωθούν χαιρετούρες, πηγαδάκια και τα σχετικά, πριν τις 10:00 αποκλείεται να τελειώσω. Κομματάκι δύσκολο να υπάρχει όρεξη μετά να τρέχω στους Αμπελόκηπους
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θεωρητικά 19:00 με 21:00. Πρακτικά εκκίνηση και λήξη πάνε κάνα μισαώρο αργότερα. Μέχρι να ολοκληρωθούν χαιρετούρες, πηγαδάκια και τα σχετικά, πριν τις 10:00 αποκλείεται να τελειώσω. Κομματάκι δύσκολο να υπάρχει όρεξη μετά να τρέχω στους Αμπελόκηπους
Αλλά αν επιλεχτεί τελικά αυτή η μέρα, ο συνδυασμός δεν είναι ανέφικτος από όσα μέλη το επιθυμούν. ;)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Αλλά αν επιλεχτεί τελικά αυτή η μέρα, ο συνδυασμός δεν είναι ανέφικτος από όσα μέλη το επιθυμούν. ;)
Για να πω την αλήθεια, την πάρτη μου σκεφτόμουν :haha:
Έτσι κι αλλιώς, πλην του αγαπητού μου @taver που είναι πάντα παρόν (και μάλιστα μια φορά μ' εχει σώσει από εγκεφαλικό λύνοντας τεχνικό πρόβλημα που παρουσιάστηκε) και 3-4 ακόμα φίλοι τραβελστορίτες που έχουν έρθει σποραδικά, τα μέλη του φόρουμ δεν εμφανίζονται σε παρουσιάσεις
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Για να πω την αλήθεια, την πάρτη μου σκεφτόμουν :haha:
Έτσι κι αλλιώς, πλην του αγαπητού μου @taver που είναι πάντα παρόν (και μάλιστα μια φορά μ' εχει σώσει από εγκεφαλικό λύνοντας τεχνικό πρόβλημα που παρουσιάστηκε) και 3-4 ακόμα φίλοι τραβελστορίτες που έχουν έρθει σποραδικά, τα μέλη του φόρουμ δεν εμφανίζονται σε παρουσιάσεις
Ωχ ταβανόπροκα ήταν αυτό! :rolleyes::eek:

Πάντως για τις ημερομηνίες έχουμε ντέρμπι.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
(Κρατήστε την αναπνοή σας)

Τέλη Οκτώβρη, αρχές Νοέμβρη γεννάει η γυναίκα του αδερφού μου (δεν μας λέει και ακριβώς αυτή η κοπέλα, αμάν) οπότε ο Νοέμβρης μου ακούγεται καλύτερος. Συν ότι μένουν σε απόσταση αναπνοής από το Μύρτιλλο, στο οποίο είναι και πελάτες. Οπότε από εμένα...μονοκούκι. (αν και η παρουσία μου παίζεται)
 

alvadi

Member
Μηνύματα
555
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Εγώ 31/10 έχω χειρουργείο, προηγείται το ταξίδι στη Ρώμη 19/10, κανονικά έπρεπε να το είχα κάνει ήδη αλλά είχα κλεισει τη Ρώμη και συμφώνησε ο γιατρος να με βάλει 31/10 για να μπορώ να περπατήσω κιολας χωρίς να πονάω.
Ελπίζω στις 15/11 να έχω αναρρώσει και να μπορεί να με συνοδέψει και η κόρη μου γιατί νιώθω άβολα να έρθω μόνη μου. Ψήφισα Οκτώβρη....
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom