Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Αν θέλετε να μας γνωρίσετε να πάρετε τα πόδια σας και οι δύο σας που μου πήγατε στις άκρες του κόσμου και να κατηφορίσετε προς Αθήνα μεριά, και εμείς θα κανονίσουμε συνάντηση προς τιμήν σας.

Σημ.Δεν πήγαμε...μας στείλανε:(
Νομίζεις αν μπορούσαμε δεν θα ερχόμασταν;
Οι φωτό είναι απλά παρηγοριά στον άρρωστο...
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.903
Likes
27.048
Αν θέλετε να μας γνωρίσετε να πάρετε τα πόδια σας και οι δύο σας που μου πήγατε στις άκρες του κόσμου και να κατηφορίσετε προς Αθήνα μεριά, και εμείς θα κανονίσουμε συνάντηση προς τιμήν σας.

Σημ.Δεν πήγαμε...μας στείλανε:(
Νομίζεις αν μπορούσαμε δεν θα ερχόμασταν;
Οι φωτό είναι απλά παρηγοριά στον άρρωστο...
εγω πηγα μονος μου αλλα τις φωτο θα ηθελα να τις δω:haha:
 
Last edited by a moderator:

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Αν θέλετε να μας γνωρίσετε να πάρετε τα πόδια σας και οι δύο σας που μου πήγατε στις άκρες του κόσμου και να κατηφορίσετε προς Αθήνα μεριά, και εμείς θα κανονίσουμε συνάντηση προς τιμήν σας.

Σημ.Δεν πήγαμε...μας στείλανε:(
Νομίζεις αν μπορούσαμε δεν θα ερχόμασταν;
Οι φωτό είναι απλά παρηγοριά στον άρρωστο...
Για άλλη μια φορά ταυτιζόμαστε. Πραγματικά οι φωτό της βραδιάς πρέπει να έχουν τρελό σουξέ και είναι κρίμα να μην τις δούμε. Ειδικά εσείς που δεν ήρθατε θα καταλάβετε πολλά...:D:D -Ασε που ήμασταν όλοι και πολύ ΩΡΑΙΟΙ! ουάου:clap:

Υ.Γ. Χαιρετισμούς από τα Ιωάννινα, που είναι πανέμορφα αυτή την εποχή.
 
Last edited by a moderator:

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
αν και καθυστερημενα(δεν ειχα ιντερνετ), θελω να πω και γω ποσο ωραια περασα και ποσο χαρηκα που ειδα νεους και παλιους.σας γνωρισα σχεδον ολους(εκτος απο ενά-δυο ατομα).περιμενω την επομενη συναντηση για να πουμε περισσοτερα.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.199
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
έτσι αισθάνομαι κι εγώ. ότι υπήρχαν τόσα πολλά να μοιραστείς και τόσοι πολλοί Άνθρωποι που μια συνάντηση δεν είναι αρκετή! στο τέλος της βραδιάς παραξενέυτηκα πόσο γρήγορα πέρασε ο χρόνος (καλά ήταν και η weiss βέβαια). φεύγοντας το μυαλό μου βρισκόνταν κάπου μεταξύ τυνισίας, κίνας, βαλτικής, σικάγο, μπουκίνα φάσο και sphogleland.

να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τους εμπνευστές και διοργανωτές. ελπίζω να εμπνέυστηκαν και άλλοι φίλοι φίλων του φόρουμ που ήρθαν στην συνάντηση αλλά και περαστικοί προς την τουαλέτα :haha: και να join the gang. πάντως προσπάθησα να πείσω μερικούς :bleh:

χαιρετισμούς στους NTINA, penthesilia, pitchforksally, Dorotija, Stellina, Pandora, elenara88,zephyrous, dva scra, XRISTOS71, Dik7, hydronetta, στα αφεντικά και σε όλους τους άλλους που το η κακή μνήμη και το οινόπνευμα δεν με βοηθάνε να θυμηθώ.
 
Last edited by a moderator:

soudianos

Member
Μηνύματα
3.711
Likes
6.345
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
αν και καθυστερημενα(δεν ειχα ιντερνετ), θελω να πω και γω ποσο ωραια περασα και ποσο χαρηκα που ειδα νεους και παλιους.σας γνωρισα σχεδον ολους(εκτος απο ενά-δυο ατομα).περιμενω την επομενη συναντηση για να πουμε περισσοτερα.
αθηνα123. χάρηκα κι εγώ που τα είπαμε για δεύτερη φορά. ελπίζω την τρίτη να είναι ακόμα πιο νότια......
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
μεσα κ.soudiane εξαλλου εμεις ειμαστε απο τα λιγα μελη του φορουμ που πανε παντου,οπου και αν γινονται συναντησεις, απο βορρα μεχρι νοτο.ισως ερθουν και ετσι τα πραγματα, που να μαι για ενα διαστημα και προσωρινη κατοικος κρητης, κατι που σημαινει οτι θα συμμετεχω μονο στις κρητικες συγκεντρωσεις και θα σνομπαρω τις αλλες.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Με μεγάαααααλη καθυστέρηση να πω κι εγώ ότι πέρασα υπέροχα στη συνάντηση και ότι χάρηκα πάρα πολύ που επιτέλους τα avatars πήραν σάρκα και οστά.

Καθόμου κάποια στιγμή σε μια γωνία και παρατηρούσα όλον αυτόν τον κόσμο που μαζεύτηκε, για να γνωριστούν κάποιοι, για να βρεθούν με γνωστούς άλλοι, για να δουν τους κολλητούς τους -πια- κάποιοι άλλοι. Το ότι το site έχει συμβάλει έστω και στο ελάχιστο να δημιουργηθούν φιλίες μεταξύ έστω και 2 ανθρώπων το θεωρώ μεγάλη επιτυχία. Ποτέ δεν περίμενα ότι θα έβλεπα τόσο κόσμο να αναπτύσσει σχέσεις με το σάιτ αλλά και μεταξύ τους που ξεπερνούν την απλή ενασχόληση ή και γνωριμία.:)
Αυτό πράγματι είναι εντυπωσιακό και σχολιάστηκε/συζητήθηκε αρκετά, ιδιαίτερα από τα πιο νέα μέλη. Αν πριν από μερικούς μήνες μου έλεγαν ότι θα συναντήσω τόσο αξιόλογα άτομα και θα δημιουργήσω φιλίες μέσα από ένα φόρουμ θα έβαζα τα γέλια... :lol:

Χάρηκα πάρα πολύ που συναντηθήκαμε! Σίγουρα αν ξεκινούσαμε στις 18:00 πάλι 02:30 θα φεύγαμε!
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! Στην πρώτη τραβελστορική συνάντηση που παρευρέθηκα, στην Πάτρα, ήμασταν περίπου 15 άτομα και με έναν καφέ και πολλά γλυκάκια κάτσαμε περίπου 6 ώρες... οπότε τώρα που ήμασταν περισσότεροι και 12 ώρες να κρατούσε η συνάντηση δε θα ήταν αρκετές.


μαλιστα γνωρισα και μερικους που πηγαιναν και προς τα wc, κι ας μην ηταν δικοι μας...:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Να μην κοκκινίζεις καθόλου! Απλώς να εύχεσαι να χαιρετήσαμε τον ίδιο «εξωσχολικό» για να περιοριστεί η ξεφτίλα!! :) :) :) (ναι ναι κι εγώ την πάτησα!)
Κι εγώ έβλεπα πολύ κόσμο να πηγαινοέρχεται προς τις τουαλέτες με απορημένο και κάπως τρομαγμένο ύφος κι έλεγα "τι να τους συνέβη άραγε;" :haha::haha: Σοβαρά τώρα, κι εγώ βλέποντας όλες αυτές τις άγνωστες φάτσες να πηγαινοέρχονται σκεφτόμουν να τους πω "γεια, είμαι το Bahari, εσύ ποιος είσαι;", αλλά συγκρατήθηκα.:D

Η βραδιά ήταν και για μένα πολύ ευχάριστη, καταρχήν ήμουν πλέον ανάμεσα σε ανθρώπους που τους ξέρω ήδη καλά και τους αγαπάω (Ntina, Malysa, Pandora, Dorotija κτλ) και συνάντησα και κάποιους που ανυπομονούσα πολύ να γνωρίσω.
Αυτό δεν το έπιασα Ιωάννα μου... Δηλαδή με κατατάσσεις στους λοιπούς;:(:(:( Εμένα δε με αγαπάς;... :(:bleh:
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Βahari, γράψε την ιστορία με τα μακαρόνια κλπ
Malysa, κάποια στιγμή στο μέλλον θα γράψω για το τι τράβηξα 6 ολόκληρες μέρες στο Βέλγιο... Η ιστορία με τα μακαρόνια ήταν η πιο ανώδυνη αλλά και μία από τις πιο ξεκαρδιστικές... Βέβαια, τότε δεν ήταν καθόλου αστεία όλα αυτά... Η χρονική απόσταση όμως που μας χωρίζει από το ατυχές εκείνο ταξίδι, με κάνει να τα βλέπω όλα από την αστεία τους πλευρά.:lol:

η παρεα ηταν πολυ ευχαριστη και τοσο μεγαλη που δεν προλαβα να μιλησω με οσους θα ηθελα, οσο θα ηθελα. Σχεδον ολοι νομιζω το επαθαν. Τα σημειωνουμε λοιπον ως χρωστουμενα για την επομενη συναντηση!
Κι εγώ βρε παιδιά, λυπάμαι πολύ που δεν κατάφερα να μιλήσω με όλους. :( Απ' ότι είδα όμως, το ίδιο συνέβη στους περισσότερους, οπότε νομίζω ότι το κίνητρο για να διοργανώσουμε σύντομα την επόμενη συνάντηση είναι πολύ ισχυρό.:D Αλήθεια ξέρει κανείς πόσοι ακριβώς ήμασταν τελικά στη συνάντηση;
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αυτό δεν το έπιασα Ιωάννα μου... Δηλαδή με κατατάσσεις στους λοιπούς;:(:(:( Εμένα δε με αγαπάς;... :(:bleh:
:roll: Θύμισε μου εσύ ποια είσαι :roll: δεν θυμάμαι

:D:D:D:D
 
Last edited by a moderator:

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Κι εγώ έβλεπα πολύ κόσμο να πηγαινοέρχεται προς τις τουαλέτες με απορημένο και κάπως τρομαγμένο ύφος κι έλεγα "τι να τους συνέβη άραγε;" :haha::haha: Σοβαρά τώρα, κι εγώ βλέποντας όλες αυτές τις άγνωστες φάτσες να πηγαινοέρχονται σκεφτόμουν να τους πω "γεια, είμαι το Bahari, εσύ ποιος είσαι;", αλλά συγκρατήθηκα.:D
...ενω εγω η ασυγκράτητη εφαγα την κρυάδα μου κάνα δυο φορές μιας και πηγαμε απο τους πρωτους....:haha::haha::haha:... ευτυχως δεν συστηθηκα πρωτη να με περασουν για τρελη....:oops::oops:
επισης εντυπωση μου εκανε το ...κινέζικο παράρτημα του τραβελστοριες...:haha::haha::haha::haha: (οπως το ειπε το αφεντικο...),:china01: εσεις δεν το παρατηρησατε???:roll: ή ηταν πολλοί ή ενας και ειχε συχνοουρία ο έρμος:haha:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μετά από 119 posts,συμπεραίνω οτι τελικά-παρά την ύπαρξη κάμερας-φωτό από την μεγαλύτερη,μέχρι τώρα,συνάντηση δεν πρόκειται να δούμε!!!
Τιμωρία για μας τους απόντες είναι;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.360
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom