Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο 20/03/2014 η 04/04/2014 (ψηφοφορία) στο Montalbano (Κολοκοτρωνη 12)

Θα παρευρεθείτε;


  • Total voters
    27

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Italitsa said:

Γεια σας! Επανηλθα!

Μιλησα με το μαγαζι, απο κει εχουμε το οκ για Πεμπτη 20 Μαρτιου, η απεργια δε θα επηρεασει τις μετακινησεις μας οποτε λεω να κρατησουμε την αρχικη ημερομηνια για την οποια μου εχετε ηδη καποιοι απαντησει θετικα... Πετυχαινουμε και μερα aperitivo, αλλα το μαγαζι προσφερει ετσι κ αλλιως ιταλικες λιχουδιες!! Ξαναλεω για ακομη μια φορα καποια πραγματα που πιθανον να μην αρεσουν σε καποιους για να μη μου λετε μετα οτι δε σας τα ειχα πει. :bleh:

Το μαγαζι ειναι μικρο, κοινως τρυπα, αλλα το προτεινω επειδη ειναι κατι διαφορετικο, οικονομικο κ ο,τι πρεπει για τους ιταλοφιλους.. Στον χωρο που μας αναλογει μου ειπαν οτι εχουν ξαναγινει γιορτες, γενεθλια κτλ με 25-30 ατομα χωρις κανενα προβλημα.. Αν ειναι να μαζευτουμε παραπανω θα ζητησω και παραπανω χωρο αλλα για να γινει αυτο θα πρεπει να μου δηλωσετε τις συμμετοχες σας. Οπως σας εχω ηδη αναφερει, υπαρχουν ψηλα τραπεζια κ σκαμπω κ γενικα στο ψιλοορθιο θα ειμαστε οποτε τα κοριτσια μη μου φορεσετε ψηλοτακουνα! Καταλαβαινω πως δεν ακουγεται να ειναι κ ο πιο ανετος χωρος για συναντηση αλλα θεωρω πως αξιζει τον κοπο...

Για να ανακεφαλαιωσω: Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο, Πεμπτη 20 Μαρτιου, ωρα προσελευσης απο τις 20.00 κ μετα, στο Montalbano, Κολοκοτρωνη 12, Συνταγμα..
Αυτη ειναι η προταση μου! Αν συμφωνειτε κ σας αρεσει θα χαρω πολυ να σας συναντησω εκει, διαφορετικα αν καποιο αλλο μελος εχει να προτεινει κατι αλλο με μεγαλη μου χαρα θα ακολουθησω οπουδηποτε!

Φιλια προς το παρον!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χα η πρωτη ειμαι απ ο,τι βλεπω?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σορυ κιολας, χωρις παρεξηγηση ελπιζω απο italitsa..αλλα δεν ειχαμε πει για ψηφοφορια ημερομηνιας? Το λεω τωρα μονο κ μονο επειδη βλεπω μικρη συμμετοχη κ περιμενα γιατι 20/3 δεν μπορω..
Να προτεινω να ψηφισουμε μεταξυ 20/3 κ 4/4 παρασκευη? Grazie..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καμια παρεξηγηση καλε! Κ για να πω την αληθεια κ εμενα με βολευει περισσοτερο Παρασκευη 4/4 για διαφορους λογους! Και μιας και βλεπω μικρη συμμετοχη για την Πεμπτη 20/3 νομιζω πως ειναι καλυτερα να γινει ψηφοφορια.. μπορει καποιος mod να μας το φτιαξει;; (συγνωμη για την αναστατωση)
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καμια παρεξηγηση καλε! Κ για να πω την αληθεια κ εμενα με βολευει περισσοτερο Παρασκευη 4/4 για διαφορους λογους! Και μιας και βλεπω μικρη συμμετοχη για την Πεμπτη 20/3 νπμιζω πως ειναι καλυτερα να γινει ψηφοφορια.. μπορει καποιος mod να μας το φτιαξει;; (συγνωμη για την αναστατωση)
Ε μου βγηκε ενα ενοχικο συνδρομο μια κ εγω ειχα προτεινει 20/3…αλλα κατι μου ετυχε..κ περιμενα ψηφοφορια..τεσπα αν γινεται οκ. Αλλιως la prossima volta..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ε μου βγηκε ενα ενοχικο συνδρομο μια κ εγω ειχα προτεινει 20/3…αλλα κατι μου ετυχε..κ περιμενα ψηφοφορια..τεσπα αν γινεται οκ. Αλλιως la prossima volta..
Απλά δεν καταλαβαμε κατι για ψηφοφορία για αυτο σας το κάναμε ετσι
Α σορυ jimp...τωρα ειδα το ποστ σου πιο πανω...να το κανουμε 20/3? Αλλα με συνοπτικες διαδικασιες. Δηλ να μιλησει η italitsa με το μαγαζι κ απλα ανοιγουμε ενα θεμα μονο για τις δηλωσεις συμμετοχης..
Θα το φτιάξουμε το πρωί γιατί χρειάζεται και τριτο τοπικ να ανοιχτε ετσι...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απλά δεν καταλαβαμε κατι για ψηφοφορία για αυτο σας το κάναμε ετσι
...
Δεν ειχε κανεις παραπονο νομιζω. Το θεμα ηταν μαλλον, δεν συνεννοηθηκαμε καλα. Και η μικρη συμμετοχη βεβαιως..
Αντε ψηφιστε ολοι αυριο κ ελατε.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Νομιζω ειναι οκ τωρα
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ναι, είναι μια χαρά!! Ευχαριστώ πολύ πολύ!! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.808
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom