Συνδεση

Maren

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Πολλες φορες ενω κανω συνδεση,παω να απαντησω σε καποιο θεμα κι μου γραφει πως πρεπει να συνδεθω ! :shock:

Πριν απο λιγο,κανω συνδεση..απανταω σε καποιο ποστ..παω να ανοιξω νεο θεμα..καθομαι τα γραφω ολα ωραια κι καλα ..παταω την καταχωρηση κι μου λεει πρεπει να κανετε συνδεση:shock:
Τι λαθος γινεται ? Στο μεταξυ δεν μπορω να κανω κι copy αυτα που γραφω ετσι ωστε να μην τα ξαναγραφω μετα απο την αρχη !
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Maren κι εμενα μου συμβαινει πολυ συχνα.Στο γιατι δεν μπορω να απαντησω.
Παντωs οταν κανω καταχωρηση σε καποιο ποστ μου και μου βγαινει πινακακι για να συνδεθω ξανα , συνδεομαι και καταχωρειται αυτοματα η απαντηση μου...δεν χανονται αυτα που εγραψα.:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όταν κάνεις login τσεκάρεις το κουμπάκι "αυτόματη σύνδεση" ;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω ναι..και παλι συμβαινει
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ, αύξησα το χρόνο του session timeout σε 900 seconds, δηλαδή 15 λεπτά. Αυτό σημαίνει ότι αν κάποιος χρήστης είναι ανενεργός στο σάιτ για 15 λεπτά, μετά τον κάνει logout. Αν όμως έχεις τσεκάρει το "αυτόματη σύνδεση" όταν κάνεις login, κανονικά αυτό δεν πρέπει να συμβαίνει.

Μήπως δεν είναι ενεργοποιημένα τα cookies στον browser που χρησιμοποιείτε;
 

Maren

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Εχω τσεκαρισμενη την αυτοματη συνδεση,ναι ! Ισως να ειχε να κανει με τον χρονο ! Θα δειξει ! Thanks !
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να ακυρώσω την αυτόματη σύνδεση????:roll:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
πατα κατω, κατω στην μπλε μπαρα, την αποσυνδεση. Σβησε ακι τα cookies - ιστορικο, και ξαναφορτωσε την σελίδα. Εκει ξετσεκάρεις την αυτοματη συνδεση και μπαινεις μεσα κανονικα...απλα σε καποια ωρα, δεν θυμαμαι ακριβως, μπορει να ξαναζητησει να ξανασυνδεθεις
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να ακυρώσω την αυτόματη σύνδεση????:roll:
Στο κάτω μέρος στη μπλε μπάρα και συγκεκριμένα στο κέντρο αυτής υπάρχει επιλογή Αποσύνδεση;)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Τόοοοοοοσο εκπληκτικά απλό ήτανε?????? Κι είχα φάει τόση ώρα περιήγηση στις πιο κρυφές γωνιές του φόρουμ....................

Η διάνοιά μου στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας έλαμψε πάλι.....:oops:

Thanks everyone!...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.154
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom