Κιργιστάν Ουζμπεκιστάν Τατζικιστάν Τουρκμενιστάν Τέσσερα "Σταν" (Ουζμπεκιστάν, Τουρκμενιστάν, Τατζικιστάν, Κιργιστάν) και μια απουσία (Καζακστάν)

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Με τόοοοοσα δρομολόγια,να πω την αλήθεια μια ζαλάδα την έχω:haha:
και μάλιστα όταν όλα αυτά προσπαθείς στα κρυφά, εν ώρα εργασίας,
να τα ρουφήξεις.
 

isabelle

Member
Μηνύματα
903
Likes
4.174
Με τόοοοοσα δρομολόγια,να πω την αλήθεια μια ζαλάδα την έχω:haha:
και μάλιστα όταν όλα αυτά προσπαθείς στα κρυφά, εν ώρα εργασίας,
να τα ρουφήξεις.
Α δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Ακούς εκεί στα κρυφά εν ώρα εργασίας; Τι είναι δηλαδή το πόνημά μου; Πασιέντζα για την λούφα; :haha: Να συγκεντρωθείς πάραυτα! Η διαδρομή είναι εξεταστέα ύλη, και όποιος πιαστεί αδιάβαστος θα κόβεται χωρίς συζήτηση. Ορίστε μας! Τι κάθομαι και τα κάνω νια νια, με χάρτες και με όλα, ε;

Και μην νομίζεις ότι δεν προσέξαμε την απουσία σου το Σάββατο, ντάξει;
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Σας ακολουθώ βήμα-βήμα στην πρώτη υπέροχη φάση της οργάνωσης του ταξιδιού! Περιγράφεις καταπληκτικά!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Συνέχισε εσύ κι εγώ θα τα κάνω επανάληψη:haha:


όσο για το Σάββατο..έφαγα πόρτα λόγω πούρου:(
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Και μην νομίζεις ότι δεν προσέξαμε την απουσία σου το Σάββατο, ντάξει;
+1

Που ήσουνα κυρία μου το Σάββατο? :(


Isabelle στο είπα και από κοντά, αν και δεν σε παρακολουθούσα στο γεωτρόπιο, χαίρομαι που μπορώ να σε διαβάζω στο φόρουμ! :clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
μπράβο αρχικά στην οργάνωση του ταξιδιού αυτού!!!! Απορώ βρε παιδί μου πώς δεν μπερδεύτηκες για να βγάλεις όλες αυτές τις διαδρομές!!! εγώ το ποιο πιθανόν είναι στο τέλος να κατέληγα στο Πακιστάν :haha:!!! Εύγε πάντως και στον τρόπο γραφής. Άπαιχτος...
 

isabelle

Member
Μηνύματα
903
Likes
4.174
Isabelle στο είπα και από κοντά, αν και δεν σε παρακολουθούσα στο γεωτρόπιο, χαίρομαι που μπορώ να σε διαβάζω στο φόρουμ! :clap:
Zmaria, ελπίζω τώρα να κατάλαβες από τι γλίτωσες που δεν με διάβαζες στο Γεωτρόπιο; :haha:


Προς Ντίνα, Γιαννούλα και λοιπούς αχάριστους του Φόρουμ που τα θέλουν όλα στο πιάτο. Ορίστε, να, πάρτε και τον χάρτη με τη διαδρομής:

awww.zyrinis.gr_sites_default_files_images_tashkent101.preview.JPG

Εντάξει, από γραφιστική άποψη ο χάρτης είναι λίγο (έως και εντελώς) για τα μπάζα, αλλά τέλος πάντων τόσο μπορούμε τόσο κάνουμε. Καλύτερα πάντως από τα σχολεία που δεν έχουν ούτε βιβλία!

Και μην ξαναδιαβάσω μετά απ' αυτό ότι χαθήκατε και βρεθήκατε στο ... Πακιστάν. Ώρα είναι ν' ακούσω ότι σας παρέσυρα και σας πήγα πεσκέσι στους Ταλιμπάν. Γιαννούλα ακούς ή κάνεις την Κινέζα; :roll:

Εμπρος λοιπόν, τέρμα οι δικαιολογίες και στρωθείτε στη μελέτη εδώ και τώρα. Σήμερα είναι η τελευταία ευκαιρία για ξεστράβωμα. Διότι από αύριο, προετοιμασίες τέλος. Αύριο πετάμε για Τασκένδη!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Zmaria, ελπίζω τώρα να κατάλαβες από τι γλίτωσες που δεν με διάβαζες στο Γεωτρόπιο; :haha:

!
'Οχι, τώρα κατάλαβα τι έχανα τόσο καιρό! Αλλά ποτέ δεν είναι αργά (γενικά) κι ευτυχώς!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εδώ και εβδομάδες, 3 ή 4 είναι τα θέματα που παρακολουθώ στο φόρουμ, και τα -σταν είναι ένα από αυτά. Ευχαριστώ και αναμένω
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Zmaria, ελπίζω τώρα να κατάλαβες από τι γλίτωσες που δεν με διάβαζες στο Γεωτρόπιο; :haha:


Προς Ντίνα, Γιαννούλα και λοιπούς αχάριστους του Φόρουμ που τα θέλουν όλα στο πιάτο. Ορίστε, να, πάρτε και τον χάρτη με τη διαδρομής:

awww.zyrinis.gr_sites_default_files_images_tashkent101.preview.JPG

Εντάξει, από γραφιστική άποψη ο χάρτης είναι λίγο (έως και εντελώς) για τα μπάζα, αλλά τέλος πάντων τόσο μπορούμε τόσο κάνουμε. Καλύτερα πάντως από τα σχολεία που δεν έχουν ούτε βιβλία!

Και μην ξαναδιαβάσω μετά απ' αυτό ότι χαθήκατε και βρεθήκατε στο ... Πακιστάν. Ώρα είναι ν' ακούσω ότι σας παρέσυρα και σας πήγα πεσκέσι στους Ταλιμπάν. Γιαννούλα ακούς ή κάνεις την Κινέζα; :roll:

Εμπρος λοιπόν, τέρμα οι δικαιολογίες και στρωθείτε στη μελέτη εδώ και τώρα. Σήμερα είναι η τελευταία ευκαιρία για ξεστράβωμα. Διότι από αύριο, προετοιμασίες τέλος. Αύριο πετάμε για Τασκένδη!
κούω, ακούω και διαβάζω...βέβαια κινέζα δεν θα μπορούσα να θεωρηθώ σε καμία περίπτωση παρά μόνο λόγω ύψους!!! :roll: Σε παρακαλώ όμως αντί για Πακιστάν δεν με στέλνεις καμία Ινδία καλύτερα;;; Γιατί αλλιώς δεν νομίζω να την δω πλέον παρά μόνο στους χάρτες!!!! :bleh:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.225
Likes
5.778
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εγώ κυρία το έμαθα το μάθημα! Πότε θα πάμε παρακάτω; :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σουτ βρε! Θα γράψουμε πρώτα διαγώνισμα! Διάβασες όλα τα SOS;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.330
Μηνύματα
888.121
Μέλη
38.988
Νεότερο μέλος
ABDALKHALEQ BARBA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom