Ταξίδι στην Πράγα...

provocante

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Γεια σε όλους!!! Επισκέφθηκα μεσα στις διακοπές του Πάσχα την Πράγα. Είναι πανέμορφη πραγματικά. Οι πληροφορίες και οι προτάσεις των μελών του travelstories ήταν πολύ χρήσιμες, ακριβεις και σωστές. Thanx παιδιά! Μόλις έχω χρόνο θα καταγράψω και τις δικές μου εμπειρίες από το τελευταίο ταξίδι μου.;)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Γεια σε όλους!!! Επισκέφθηκα μεσα στις διακοπές του Πάσχα την Πράγα. Είναι πανέμορφη πραγματικά. Οι πληροφορίες και οι προτάσεις των μελών του travelstories ήταν πολύ χρήσιμες, ακριβεις και σωστές. Thanx παιδιά! Μόλις έχω χρόνο θα καταγράψω και τις δικές μου εμπειρίες από το τελευταίο ταξίδι μου.;)
άλλος ένας ευχαριστημένος πελάτης:clap::clap::clap:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Γεια σε όλους!!! Επισκέφθηκα μεσα στις διακοπές του Πάσχα την Πράγα. Είναι πανέμορφη πραγματικά. Οι πληροφορίες και οι προτάσεις των μελών του travelstories ήταν πολύ χρήσιμες, ακριβεις και σωστές. Thanx παιδιά! Μόλις έχω χρόνο θα καταγράψω και τις δικές μου εμπειρίες από το τελευταίο ταξίδι μου.;)

καλώς όρισες ......γράψε φρέσκα νέα από τήν Πράγα να τα βρούμε μπροστά μας και εμείς πού δέν πήγαμε ακόμα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom