Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί...τα φώτα σας

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα!!!! Να περάσετε υπέροχα. Περιμένουμε φωτο και πληροφορίες για τα πάντα όταν με το καλο επιστρέψετε!!! Να περάσετε σουπερ μέχρι τότε. Τι είναι το
electronic declaration ( σαν το plf το δικό μας) ; συγνώμη ειναι ασχετη


Καλησπέρα. Και εγω 10 Σεπτεμβρίου παω και εχω άγχος για το τι θα χρειάζεται μεχρι τοτε. Πιστοποιητικό εμβολιασμού μου εστειλε ο κύριος που ειναο τωρα εκει περνάει το ευρωπαϊκό ευτυχώς. Να δουμε μην θελει τεστ η κάρτες υγείας μέχρι τοτε
Eυχαριστουμε πολύ!!! Μια ηλεκτρονική φόρμα είναι στην οποία συμπληρώνεις διάφορα στοιχεία, και αφού κανείς την επιβεβαίωση, σου στέλνουν ένα qr code και απλά το δείχνεις (μην σε αγχωνει ,το μοίραζαν και σε έντυπη μορφή στο αεροπλάνο ,εγώ το έκανα ηλεκτρονικα να είμαι καλυμμένος) .. θεωρώ ότι δεν θα αλλάξουν τα πράγματα, διότι δεν τους συμφέρει!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Βρε παιδιά μια ερώτηση.. τελικά μείναμε στο merusaka nusa dua. Ξέρετε αν υπάρχει κάτι έστω σε μπαρ με μουσική να είναι ανοιχτό το βράδυ?? Εδώ είναι λες και είμαστε κατασκήνωση!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Αν σου είναι κοντά ,πήγαινε για ένα φαγητό κάι ένα χαλαρό ποτάκι στο manarai.Φυσικα,μην περιμένετε θαύματα.Αλλιως κανε υπομονή και πηγαινετε ημερήσια στο savaya
 

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Αν σου είναι κοντά ,πήγαινε για ένα φαγητό κάι ένα χαλαρό ποτάκι στο manarai.Φυσικα,μην περιμένετε θαύματα.Αλλιως κανε υπομονή και πηγαινετε ημερήσια στο savaya
Savaya η γενικά σε κάποιο beachclub θα πηγαίναμε προχθές , αλλά με έπιασε η κακια η ώρα ( bali belly μάλλον ) και δεν κάναμε τίποτα!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Savaya η γενικά σε κάποιο beachclub θα πηγαίναμε προχθές , αλλά με έπιασε η κακια η ώρα ( bali belly μάλλον ) και δεν κάναμε τίποτα!
Ωχ... Δες σε κάνα μεγάλο ξενοδοχείο Sofitel, Mulia... Λογικά θα έχουνε μπαρ που μένουν πιο αργά αλλά μην περιμένεις και πολλά.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Ωχ... Δες σε κάνα μεγάλο ξενοδοχείο Sofitel, Mulia... Λογικά θα έχουνε μπαρ που μένουν πιο αργά αλλά μην περιμένεις και πολλά.
Βλέπω κάτι φώτα σαν προβολείς στον ουρανό να έρχονται από marriot μεριά αλλά στο google το δείχνει κλειστό, και εδώ επίσης 2-3 υπάλληλοι που ρώτησαν μου είπαν ότι είναι κλειστά ..
 

spyros91

Member
Μηνύματα
883
Likes
806
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.519
Μέλη
38.942
Νεότερο μέλος
evrhdhkh

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom