Ταξιδιωτικές προθέσεις του 2014

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Και εγω εχω αλλο ταξιδι μπροστα μου στις 1 ιουλιου φευγω για Λισαβονα 5 μερες και μετα Παρισι 5 μερες!!!!
Λισαβωνα θα ειμαι 17 Ιουλιου.... Κανε εναν κοπο να μου δωσεις πληροφοριες οταν γυρισεις pleaseeeee
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Λισαβωνα θα ειμαι 17 Ιουλιου.... Κανε εναν κοπο να μου δωσεις πληροφοριες οταν γυρισεις pleaseeeee
Μολις γυρισω στις 10 ιουλιου θα γραψω ιστορια και θα δωσω πληροφοριες!!!
Και Μαδριτη εχω παει τον περασμενο Νοεμβριο δεν ξερω αν θες καποια πληροφορια!!!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Και Μαδριτη εχω παει τον περασμενο Νοεμβριο δεν ξερω αν θες καποια πληροφορια!!!
ουαου!!!! Μαδριτη θα παω 12 Ιουλιου και απο κει στιςν17 Ιουλιου στη Λισαβωνα. Σιγουρα θελω πληροφοριες. Θα σκεφτω και θα σε ρωτησω συντομα. Ευχαριστωωωωω
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
ουαου!!!! Μαδριτη θα παω 12 Ιουλιου και απο κει στιςν17 Ιουλιου στη Λισαβωνα. Σιγουρα θελω πληροφοριες. Θα σκεφτω και θα σε ρωτησω συντομα. Ευχαριστωωωωω
Και εγω εχω αλλο ταξιδι μπροστα μου στις 1 ιουλιου φευγω για Λισαβονα 5 μερες και μετα Παρισι 5 μερες!!!!
:clap:και γω Παρισι Οκτώβριο!!!.....Ιουλιο Κωσταντινουπολη(πάλι) , Αυγουστο Σμυρνη, Οκτώβριο Παρίσι!!! :) Νοέμβριο Κωσταντινουπολη (πάλι) ,Δεκεμβριο Λονδινο, Ιανουαριο 2015 Βερολινο.. ;)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πρωτη βδομαδα Ιουλιου Συρο και 3 βδομαδα Ιουλιου-πρωτα ο θεος-παω για γυρο Ελβετιας.
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Τα δικά μου πλάνα μέχρι στιγμής είναι,
τα σίγουρα:
10 μέρες Γαλλια-Ισπανία, ξεκινάω από Μασσαλία, καταλήγω Βαρκελώνη. Σε μια βδομάδα :clap:
4 μέρες Ζυρίχη, τέλη Αυγούστου

τα υπόλοιπα σχέδια της χρονιάς:
4-5 μέρες Λονδίνο ή Πράγα, δεν έχω αποφασίσει, Οκτώβριο ή Νοέμβριο. Μάλλον για Νοέμβριο πάει.
Ίσως προκύψει αναγκαστικά και 3ήμερο στις Βρυξέλλες τον Οκτώβριο, αλλά δεν θέλω...
και θέλω μες στο καλοκαίρι μια μικρή (τετραήμερη; ) εκδρομούλα Σκόπια-Βελιγράδι, με μπήκε η ιδέα εδώ και καιρό, αλλά δεν βρίσκω παρέα. Θα το κάνω και χωρίς αφου δεν αρέσει σε κανέναν...
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Πρωτη βδομαδα Ιουλιου Συρο και 3 βδομαδα Ιουλιου-πρωτα ο θεος-παω για γυρο Ελβετιας.
απίστευτα ομορφα!!! στην Ελβετια!!!..

Τα δικά μου πλάνα μέχρι στιγμής είναι,
τα σίγουρα:
10 μέρες Γαλλια-Ισπανία, ξεκινάω από Μασσαλία, καταλήγω Βαρκελώνη. Σε μια βδομάδα :clap:
4 μέρες Ζυρίχη, τέλη Αυγούστου

τα υπόλοιπα σχέδια της χρονιάς:
4-5 μέρες Λονδίνο ή Πράγα, δεν έχω αποφασίσει, Οκτώβριο ή Νοέμβριο. Μάλλον για Νοέμβριο πάει.
Ίσως προκύψει αναγκαστικά και 3ήμερο στις Βρυξέλλες τον Οκτώβριο, αλλά δεν θέλω...
και θέλω μες στο καλοκαίρι μια μικρή (τετραήμερη; ) εκδρομούλα Σκόπια-Βελιγράδι, με μπήκε η ιδέα εδώ και καιρό, αλλά δεν βρίσκω παρέα. Θα το κάνω και χωρίς αφου δεν αρέσει σε κανέναν...
Πηγα περσυ τον Δεκεμβρη Χανια-Θεσσαλονικη Ryanair και μετα με λεωφορειο Βελγραδι 3 βραδυα ...επιστροφη μεσω Σκόπια ( 1 βραδυ) .
το ταξιδι με το λεωφορειο ηταν παρα-παρα-παρα πολυ κουραστικο ΔΕΝ το ξανακανω ουτε το συνιστώ . Εμεινα σε ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο διπλα στα Σκαρνταλια ( το κτηριο εξωτερικα ηταν "ακυρο" αλλα μεσα υπεροχο!Το Βελιγραδι φανταζομαι οτι το καλοκαιρι θα ειναι υπεροχο! γιατι χειμωνα αν και ομορφο και παραμονες Χριστουγενων ηταν πολυυυυ Γκριζο!. Οπως ειπα γυρισαμε μεσω Σκοπίων... Νομιζω οτι πιο "γελοία" πολη δεν εχω ξαναδει..!... Σαν ταξιδι με αριστα το 10 θα εβαζα 5 ..περισσότερο για την εποχη που διαλεξα και τον τροπο μετακίνησης ( Λεωφορεια)
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
:xalara:...και μολις έκλεισα και ενα τριημεράκι (παρασκευή -Δευτερα) τελη Σεπτεμβρη για Μπεργκαμο Αφου βρηκα Χανια -Μπεργκαμο 55 ευρώ..!! οχι πας ή δεν πας!
 

nikolasth7

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Eγώ θα πάω Βιετνάμ τέλη του Σεπτέμβρη.Με την ευκαιρία θα ήθελα και κάποια επιπλέον βοήθεια πέρα από τα post που υπάρχουν ήδη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.586
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom