Ταξιδιωτική Έρευνα Travelstories 2014

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Νταν!
Αν υπάρχουν αποθηκευμένες οι περσινές απαντήσεις, θα ήταν χρήσιμο να κάναμε έναν απολογισμό του πόσα ταξίδια κάναμε τελικά, ώστε να είχαμε και κάποιο συντελεστή απόκλισης (ή αισιοδοξίας).
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε καταλαβαίνω τι λες. Δε ζήτησες τα περσινά αποτελέσματα της έρευνας;
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Δε καταλαβαίνω τι λες. Δε ζήτησες τα περσινά αποτελέσματα της έρευνας;
Όχι, τα έχω δει τα περσινά.
Εννοούσα να έχουμε και απολογιστικά σε πόσα μέρη ταξιδέψαμε. Και αν ήταν αποθηκευμένα ανά μέλος να βλέπαμε και τι αποκλίσεις υπάρχουν (plan vs actual).
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
279
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Άργησα αλλά το συμπλήρωσα και εγώ. Μόνο εκεί που λέει πόσο ικανοποιημένοι είμαστε από κάποιες υπηρεσίες του φόρουμ, ίσως θα πρεπε να έχει και την επιλογή δεν γνωρίζω/δεν το έχω χρησιμοποιήσει, γιατί εγώ προσωπικά κάποιες επιλογές όπως σύνταξη ταξιδιωτικής ιστορίας δεν τις έχω χρησιμοποιήσει για να εκφέρω άποψη.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ριξαμε κι εμεις τον οβολο μας..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι, τα έχω δει τα περσινά.
Εννοούσα να έχουμε και απολογιστικά σε πόσα μέρη ταξιδέψαμε. Και αν ήταν αποθηκευμένα ανά μέλος να βλέπαμε και τι αποκλίσεις υπάρχουν (plan vs actual).
Μα οι απαντήσεις είναι ανώνυμες, εγώ το μόνο που λαμβάνω σε αυτές τις έρευνες είναι μια λίστα απαντήσεων, από τις οποίες φτιάχνω τα στατιστικά. Δε ξέρω ποιος έχει δώσει την κάθε απάντηση.

Άργησα αλλά το συμπλήρωσα και εγώ. Μόνο εκεί που λέει πόσο ικανοποιημένοι είμαστε από κάποιες υπηρεσίες του φόρουμ, ίσως θα πρεπε να έχει και την επιλογή δεν γνωρίζω/δεν το έχω χρησιμοποιήσει, γιατί εγώ προσωπικά κάποιες επιλογές όπως σύνταξη ταξιδιωτικής ιστορίας δεν τις έχω χρησιμοποιήσει για να εκφέρω άποψη.
Δεκτό, θα το συμπεριλάβω την επόμενη φορά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom