Ταϊλάνδη Ταξιωτικό γραφείο σε Ταιλάνδη

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Γεια χαρά,

Σκέφτομαι να πάω την περίοδο των Χριστουγέννων - Πρωτοχρονιάς στην Ταϊλάνδη και ψάχνω για κάποιο γραφείο εκεί που θα μπορούσε να αναλάβει την περιήγηση μας. Έχετε κάτι υπόψη σας;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

gasgastonegr

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σικελια
Ταϊλανδη

Γεια χαρά,

Σκέφτομαι να πάω την περίοδο των Χριστουγέννων - Πρωτοχρονιάς στην Ταϊλάνδη και ψάχνω για κάποιο γραφείο εκεί που θα μπορούσε να αναλάβει την περιήγηση μας. Έχετε κάτι υπόψη σας;
γεια εχω παει 2 φορές με το παρανταις βαϊκενσιον κλαμπ και ηταν φθηνο και καλο.το γραφειο ειναι Κατεχακη πας με μετρο(οχι στην ταϊλανδη)χα...:D
 

gasgastonegr

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σικελια
γεια θελω να παω Αίγυπτο 8 μερες Νοτια για μπανιο και κρουαζιερα στον Νειλο καποιο καλό φτηνο προγραμμα με γρούπ και ποιά κρουαζιέρα να διαλέξω;ευχαριστώ
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Κλεισε εισητηρια με καποια αεροπορικη εταιρεια κλεισε και ενα hotel απο internet σε οποιο μερος της Ταιλανδης πας και τα υπολοιπα θα τα βρεις εκει.Γυρισα πριν απο 5 μερες και απλα σε πληροφορω οτι σε θεματα τουρισμου και ειδικοτερα συμπεριφορας απεναντι στον τουριστα οι ανθρωποι ειναι αψογοι.Θα φτασεις στο σημειο να απορεις γιατι ολα ειναι τοσο οργανωμενα.Απλα σου λεω οτι θα ξαναπαω!!
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Γεια σας παιδιά,

Ήταν να πάω με ένα φίλο ο οποίος τελευταία στιγμή το ακύρωσε αλλά εγώ θέλω να πάω. Σκέφτομαι λοιπόν να πάω μόνος αλλά ανησυχώ ότι δεν θα βγάλω άκρη. Γενικά δεν είμαι και ο ποιο τολμηρός άνθρωπος του κόσμου αν και στο ταξίδι με το αυτοκίνητο μου που έκανα μόνος σε όλη σχεδόν τη Δ. ευρώπη (5500χλμ) πέρυσι δεν αγχώθηκα καθόλου. Βέβαια άλλο ευρώπη και άλλο Ταιλάνδη. Λάθος κάνω;

Τι λέτε; Βασικά θέλω να πάω Μπαγκόγκ και Β. Ταιλάνδη. Τα Πουκέτ και Σαμούι δεν με συγκινούν.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μην αγχωνεσαι καθολου: Η Ταυλανδη δεν εχει καμια επικινδυνοτητα, οι ανθρωποι ειναι εξαιρετικοι επαγγελματιες στον τομενα του τουρισμου και η βορεια Ταυλανδη πολυ ενδιαφερουσα. Μην ακυρωσεις σε καμια περιπτωση το ταξιδι σου. Οπωσδηποτε θα πας στο Chiang Mai, στο Chiang Rai και στο Chiang Saen και με βαση αυτα τα μερη θα εξερευνησεις τη γυρω περιοχη. Αν εχεις χρονο αξιζει απο το Chiang Rai να διασχισεις με πλεουμενο τον Μεκονγκ, να κανεις μια διανυκτερευση σε ενα χωριουδακι και να βρεθεις στο Λαος στη Luang Prabang, μια εκπληκτικη ομορφη πολη του Λαος. Ο ElGeo2 το εκανε και μπορει να σου δωσει πιο συγκεκριμενες πληροφοριες και να σε διαβεβαιωσει για το ευκολο του εγχειρηματος.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Μην αγχωνεσαι καθολου: Η Ταυλανδη δεν εχει καμια επικινδυνοτητα, οι ανθρωποι ειναι εξαιρετικοι επαγγελματιες στον τομενα του τουρισμου και η βορεια Ταυλανδη πολυ ενδιαφερουσα. Μην ακυρωσεις σε καμια περιπτωση το ταξιδι σου. Οπωσδηποτε θα πας στο Chiang Mai, στο Chiang Rai και στο Chiang Saen και με βαση αυτα τα μερη θα εξερευνησεις τη γυρω περιοχη. Αν εχεις χρονο αξιζει απο το Chiang Rai να διασχισεις με πλεουμενο τον Μεκονγκ, να κανεις μια διανυκτερευση σε ενα χωριουδακι και να βρεθεις στο Λαος στη Luang Prabang, μια εκπληκτικη ομορφη πολη του Λαος. Ο ElGeo2 το εκανε και μπορει να σου δωσει πιο συγκεκριμενες πληροφοριες και να σε διαβεβαιωσει για το ευκολο του εγχειρηματος.
Κι ο φίλος μας ο mpiftex (αλήθεια, που είναι αυτό το παιδί??? :xmas_rolleyes:)γύρισε μόνος του όχι μόνο Ταϋλάνδη αλλά και άλλες χώρες της Ν.Α. Ασίας και έχει να πεί τα καλύτερα!
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Τελικά το αναβάλω. Δεν μπορώ να βρω εισιτήρια παρά μόνο στην Emirates που κάνει πολύωρες καθυστερήσεις μεταξύ των πτήσεων. Είναι τελευταία στιγμή το ξέρω αλλά η δουλειά μου δεν μου επιτρέπει μακροπρόθεσμο σχεδιασμό διακοπών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom