Τα Blogs του TravelStories - Οι Έλληνες του Εξωτερικού

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από σήμερα εγκαινιάζεται μια νέα ενότητα στο Travelstories, τα Blogs των Ελλήνων του εξωτερικού! :clap:

Πρόκειται για μια καινούρια ιδέα, που έχει διπλό στόχο: κατ'αρχήν να προσελκύσουμε τους Έλληνες που ζουν στο εξωτερικό και να τους δώσουμε ένα χώρο που να τον νιώθουν "σπίτι" τους, και κατά δεύτερον να δώσουμε στην κοινότητά μας ένα διαφορετικό ταξιδιωτικό τόνο, με τις τακτικές ανταποκρίσεις των Ελλήνων του εξωτερικού από τα μέρη που ζουν, μέσα από τα Blogs τους.

Η νέα ενότητα βρίσκεται στην κεντρική σελίδα των forums προς τα κάτω, δηλαδή εδώ. Κάθε μέλος θα έχει τη δική του ενότητα, το δικό του χώρο, μέσα από τον οποίο θα μπορεί να γράφει οτιδήποτε αφορά τη ζωή του στη χώρα που ζει, περιστατικά από την καθημερινότητά του, ή απλά να μας μεταφέρει τις σκέψεις του για το μέρος αυτό. Τα υπόλοιπα μέλη φυσικά δε μπορούν να ξεκινήσουν καινούρια θέματα σε αυτό το χώρο, αλλά ο σχολιασμός των Blogs είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτος :)

Πρώτη παρουσία στον καινούριο αυτό χώρο του Travelstories, ο Δημήτρης (dimitrisandrou), που εδώ και λίγους μήνες ζει και σπουδάζει στη Νέα Υόρκη. :)


Ελπίζω αυτή η νέα ενότητα να μας προσφέρει απλόχερες καθημερινές αφηγήσεις από τα μέλη μας που ζουν σε ολόκληρο τον κόσμο. :clap:

ΥΓ. Όσα μέλη ζουν στο εξωτερικό και ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν σε αυτήν την ενότητα αποκτώντας το δικό τους χώρο, παρακαλώ να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εξαιρετικη ιδεα! Μπραβο αφεντικο! Περιμενουμε ζωντανες ανταποκρισεις.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πολύ καλή ιδέα! Αχ.. να διαβάζουμε και να ζηλεύουμε εμείς οι Έλληνες της Ελλάδας! :p
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εξοχη ιδεα!!θα χουμε απευθειας ανταποκριση!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ΈΧουμε και δεύτερη παρουσία στο χώρο των blogs, με την getxowoman να μας γράφει από το Μπιλμπάο!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εξαιρετική ιδέα:clap: Το blog για το Μπιλμπάο εξελίσεται σε πολύ υψηλού επιπέδου. :clap:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Φαντασου να μας κατσει καμμια ανταποκριση απο Ταιλανδη.!!:D
Καλη ιδεα Def!!:lol:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Είναι πάρα πάρα πολύ ενδιαφέρον!
Ο Yorgos πότε θα ξεκινήσει για Αβάνα να τον τρελάνουμε στις ερωτήσεις?:haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολυ καλη ιδεα! Ελπιζω να εχουμε ανταποκρισεις και απο αλλα μερη..
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εχω προβλημα με το blog της getxo και συγκεκριμενα με το thread για την αθλετικ... δε μου δειχνει τα μηνύματα της δεύτερης σελίδας, παρα μονο ενα ποστ με το video που ειναι στο πρωτο μήνυμα...

επίσης, δε μου είναι ανοικτά τα παραθυρα απαντησης κλπ :roll:

αυτό είναι το παραθυρο που μου βγαίνει... δεν εχω κόψει κατι στο τελος εκει σταματαει η δευτερη σελιδα... :roll:
 

Attachments

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το πρόβλημα είχε δημιουργηθεί επειδή στο πρώτο ποστ υπήρχε το βίντεο. Το άλλαξα σε λινκ, οπότε είναι οκ τώρα. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.501
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom