Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Για να συναντηθουμε να αποχαιρετηστούμε πριν τις διακοπές, αν μιλήσουμε για τα ταξιδιωτικά καλοκαιρινά πλάνα μας και να αποχαιρετήσουμε την Αθηνά και την Gina Bal οι οποίες από Σεπτέμβρη θα βρίσκονται κάτω από άλλους ουρανούς.
Τι λέτε για την ημερομηνία Τετάρτη 14 Ιουλίου;
Ακούω προτάσεις για το πού: Μια καλή ιδέα και δοκιμασμένη είναι ξανά το Art Cafe διπλα στο Βασιλικό Θέατρο, αλλά μήπως υπάρχει και καμιά άλλη πρόταση;
Για πείτε σιγά-σιγά...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.081
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εγώ αγαπητή Έρση λέω ότι είσαι σε λάθος τοπικ, καθώς το αφεντικό έχει δώσει εντολή να ανοίγονται τα σχετικά με συναντήσεις θέματα στο social forum:bleh::bleh::bleh:.

On topic:
Να μαζευτείτε πολλοί, να περάσετε υπέροχα και να πιείτε εις υγείαν και εμάς των Αθηναίων:clap::clap::clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αντε βρε παιδια ..ζηλευω ..θελω και γω.
Στην Αθηνα δεν κουνιεται φυλλο για συναντηση.
Να περασετε ΤΕΛΕΙΑ!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Στην Αθηνα δεν κουνιεται φυλλο για συναντηση.
μάλλον γιατί λείπει η ΕΡΣΗ να καθαρίσει με ένα ποστ υπόδειγμα όπως το πιο πάνω. πρόταση με ημερομηνία κ μέρος.
να περιμένουμε πότε θα επισκευθεί η ΕΡΣΗ το νότο να οργανώσει λίγο τα πράγματα..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Κατι ειχε ξεκινησει νομιζω μεσα στο Μαιο για Αθηναικη συναντηση αλλα δεν ειδα να συνεχιστηκε το σχετικο thread με ενθουσιασμο.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγώ αγαπητή Έρση λέω ότι είσαι σε λάθος τοπικ, καθώς το αφεντικό έχει δώσει εντολή να ανοίγονται τα σχετικά με συναντήσεις θέματα στο social forum:bleh::bleh::bleh:.

On topic:
Να μαζευτείτε πολλοί, να περάσετε υπέροχα και να πιείτε εις υγείαν και εμάς των Αθηναίων:clap::clap::clap:
Έστειλα μήνυμα στο αφεντικό να πράξει τα δέοντα!
Ευχαριστούμε για τις ευχες!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.922
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Τι λέτε για την ημερομηνία Τετάρτη 14 Ιουλίου;
Ακούω προτάσεις για το πού: Μια καλή ιδέα και δοκιμασμένη είναι ξανά το Art Cafe διπλα στο Βασιλικό Θέατρο, αλλά μήπως υπάρχει και καμιά άλλη πρόταση;
Για πείτε σιγά-σιγά...
Η ημερομηνία μου φαίνεται κάπως μακρυνή, μιας και ειναι σχεδόν στην μέση του καλοκαιριού!
αλλά οπως βολεύει στον λαό...:haha:
μιας και αρκετές συναντησεις εχουν γινει στο ιδιο μέρος, θα πρότεινα ενα μερος οχι τοσο μακρυά, στο λιμάνι, στο kitchen bar με ...φάτσα κάρτα πλ. αριστοτελους και Λευκό Πύργο!
:cool:
ή ως 2η εναλλακτική πρόταση: να μπούμε σε αυτά τα καραβάκια που αρμενίζουν στον Θερμαικό...;)


Για να συναντηθουμε να αποχαιρετηστούμε πριν τις διακοπές, ...
η και να καλωσορίσουμε κάποιους από τις διακοπές...:haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπράβο Θάνο! Πολύ καλή ιδέα το kitchen bar!
Τα καραβάκια τα βρίσκω ολίγον προβληματικά, γιατί αν ξεκινήσουν και κάποιος δεν προλάβει να είναι μέσα την ωρα της αναχώρησης, θα περιμένει πολύ ώρα στην παραλία μέχρι να επιστρέψουν.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
14 Ιουλίου? Μερικοί και μερικές θα ετοιμάζουν βαλίτσες τότε... ;)

Και όχι άλλη τέχνη ρε παιδιά! Και ολίγον άρτον επιτέλους... Το kitchen bar ακούγεται καλύτερα. Ας μην προτείνω εγώ γιατί θα με πουν κοιλιόδουλο (αν και κάτι μου λέει ότι θα βρεθούν κάποιοι/ες να προσυπογράψουν)...:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Oι δικες μου προτιμήσεις :
Καπου δροσερά και προπαντων ήσυχα για ευκολότερη και καλύτερη επικοινωνία, μιας και στις συναντήσεις λέγονται πολλά.
Οσο πιο νωρις οριστικοποιηθει η ημ/νία τόσο καλύτερα..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χμμμ... δροσιά το kitchen bar εχει, αν ειναι ησυχο όμως δεν ξέρω, δεν ξέρω πόσο δυνατά βάζει τη μουσική τα βράδια... Σε αυτά τα παραλιακά μαγαζιά η δυνατή μουσική είναι ένας υπαρκτός κίνδυνος.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τίποτα προς Αρετσού μεριά δεν παίζει?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.285
Μηνύματα
886.467
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom