Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
το getxowoman ειναι απο το getxo ( ετσι λεγεται η πολη που μενω ) . Ο ανδρας μου που
ειναι απο το getxo εχει ως ψευδονυμο το getxoman!
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
εγώ όπως έχετε καταλάβει και απο το αβατάρ μου έχω τρέλα με ότι λατιν!!Viva los latinos!!!
 

Silmarwen

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Not yet determined...
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Είναι το ονομα μου στη γλωσσα των ξωτικων :p
 

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Τα τρια πρωτα αρχικα γραμματα του δικου μου ονοματος και τις γυναικας μου
 
Μηνύματα
14
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Η Μαρίτα Κοβαρούμπιας είναι μια τύπισσα πολύ μυστήρια από την τηλεοπτική σειρά The X-Files, την αγαπημένη μου όλων των εποχών. Όπως είπα και στον Δευκαλίωνα σε άλλο νήμα, αν ήμουν άντρας θα χρησιμοποιούσα το alias "Kenneth J. Soona". Από την ίδια σειρά κι αυτός.
Όποιος ενδιαφέρεται για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το συγκεκριμένο χαρακτήρα της σειράς, εδώ.
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
εμενα απλα το ονομα μου επι του ιταλικου χαιδευτικου
ή αλλιώς αν προτιμάτε "αστεράκι" :bleh:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω παλι μαλλον πρεπει να αλλαξω το ψευδωνυμο, γιατι παραπεμπει σε αγορι, ενω εγω ειμαι κοριτσι! Το χρησιμοποιω ομως πανω απο 10 χρονια στο E-Mail, οποτε ειναι δυσκολο να αλλαξω. Ειναι απο τους γνωστους αχινους που τρωμε, αλλα και απο το "αχ- οι νιοι" , μια παλια θεατρικη ομαδα. :romeo:
 

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Εμένα έχει βγει από τους δυο αγαπημένους μου τραγουδιστές, που ουσιαστικά αποταλούν και τα δυο άνισα κομμάτια του εαυτού μου. bob marley και kurt cobain.Κάθε στιγμη μου βρισκομαι σε μια από τις δυο φιλοσοφίες.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Εμένα πάλι, ένα "αστρικό" ταξίδι δε θα με χάλαγε καθόλου!! :p
Εξού και το nickname ;)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ας γραψω και εγω!το latina μου ηρθε στο λεπτο, οταν εκανα την εγγραφη στο φορουμ, γιατι εκεινη την ωρα ακουγα λατιν μουσικη(καθολου πρωτοτυπο για μενα) και βρηκα το φορουμ ψαχνοντας πληροφοριες για λατινικη αμερικη!τοσο απλα!!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλημέρα και από μένα!

Με λένε Δωροθέα και έχω ακούσει το όνομα μου σε ότι εκδοχή μπορείτε να φανταστείτε (Dorothea, Dorothy, Dorothee, Dorita) αλλά το λετονικό Dorotija ήταν το πιο αστείο! Όταν γύρισα με φώναζε έτσι το μισό γραφείο και... καθιερώθηκε!

ΥΓ, Πως να με λέγανε άραγε οι Ρώσοι ή οι Άραβες; :rolleyes:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
σε ενα φανταστικο κοσμο, θα ηθελα να ημουν μια νεραιδα με φτερα και να γυρναγα απο εδω και απο εκει..
επισης θα ηθελα να ειμαι η καλη νεραιδα του πινοκιο.. το ακουει αυτο ο benigni??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.019
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom