Τι χόμπυ έχετε;

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Σου αρέσει το θέατρο, αλλά δεν έχεις πάει ακόμα ούτε λονδίνο (West End), ούτε Ν. Υόρκη (Times Square/Broadway)? Ανεπίτρεπτο θεατρικό ατόπημα :). Πρέπει τουλάχιστον να χτυπήσεις κι εσύ ένα φεστιβάλ Αβινιόν το καλοκαίρι για εξιλέωση... :)
ΟΚ!τα ξερω ολα αυτα που λες!και πρεπει να παω καποια στιγμη!το λονδινο εχει μπει στο προγραμμα για του χρονου!οσο για την Ν.Υορκη, δεν ειναι στα αμεσα σχεδια μου!υπαρχουν αλλες προτεραιοτητες!το καλοκαιρι θα χτυπησω βαρκελωνη και θεατρικα θα εξιλεωθω στην επιδαυρο με την παρασταση του μοσχοπουλου που ελπιζω να μην με απογοητευσει!

δεν το ονομασα ακριβως χομπυ το θεατρο..απλα εγραψα τι κανω στον ελευθερο χρονο μου, οπως εγραψες εσυ για το σινεμα!:bleh::bleh:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
ο κεντρος ειναι μεγαλος ηθοποιος (απο τους αγαπημενους μου) και καθε του ερμηνεια ειναι μοναδικη!κορυφαια του ερμηνεια των τελευταιων χρονων θεωρω αυτην στις "5 σιωπες" του εθνικου πριν 3 χρονια(νομιζω)!!
Οικόπεδα με θέα... ρεσιτάλ παρέα με Τάρλοου... ότι καλύτερο έχω δει σε θέατρο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
χμ..ειναι αναλογα με την χρονια..φετος πχ ειχε πολλα που συνεχιζαν απο περυσι, οποτε δεν ειχα τοσες επιλογες και αρα ειδα λιγοτερες παραστασεις απο περυσι!γενικα, η αθηνα εχει πολλες σκηνες και ναι, υπαρχουν αρκετες καλες δουλειες καθε χρονο!εχω δει βεβαια και μεγαλες μουφες..αλλα ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι!
εγω παντως δεν προτιμω και δεν επιλεγω συνηθως τις μεγαλες, πολυδιαφημισμενες παραγωγες, με πολλους ηθοποιους-χορευτες..αυτες με αφηνουν ψιλοαδιαφορη..
επισης, ας ληφθει υπ' οψιν και οτι μεχρι τωρα πληρωνα μειωμενο εισιτηριο, οποτε ημουν οκ!τωρα να δω τι θα κανω!!!
Να εγγραφείς σε δραματική σχολή για να αποκτήσεις ατέλεια! Έτσι θα μπαίνεις τζαμπέ! Εγώ πριν από πολλά πολλά χρόνια μέσω της δραματικής σχολής είδα δωρεάν 40 παραστάσεις...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Οικόπεδα με θέα... ρεσιτάλ παρέα με Τάρλοου... ότι καλύτερο έχω δει σε θέατρο...
δεν το ειχα δει αυτο!δυστυχως..:(
ημουν ακομη μαθητρια τοτε και οι υποχρεωσεις ηταν πολλες, οποτε εβλεπα 5-6 παραστασεις τον χρονο μονο και ετσι, μου ειχε ξεφυγει αυτη!
εχω ακουσει ομως φοβερα πραγματα για αυτη την παρασταση!ο σταθης λιβαθινος ειναι κορυφη(στην πειραματικη σκηνη του εθνικου, πραγματικα μεγαλουργησε)!!!
φετος ειδα και τις 2 παραστασεις του!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Να εγγραφείς σε δραματική σχολή για να αποκτήσεις ατέλεια! Έτσι θα μπαίνεις τζαμπέ! Εγώ πριν από πολλά πολλά χρόνια μέσω της δραματικής σχολής είδα δωρεάν 40 παραστάσεις...
πλεον δεν ισχυει η ατελεια σε ολα τα θεατρα!πχ το εθνικο σε βαζει να περιμενεις και αν εχει μεινει θεση τελευταια στιγμη σε βαζει!
αυτο που σκεφτομουν εγω ειναι ή να δωσω με το 10%(αν υπαρχει ακομη αυτο) για θεατρολογια αθηνας ή να περιμενω με το καλο να μπω σε κανενα μεταπτυχιακο για να παρω παλι το πασο μου!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
πλεον δεν ισχυει η ατελεια σε ολα τα θεατρα!πχ το εθνικο σε βαζει να περιμενεις και αν εχει μεινει θεση τελευταια στιγμη σε βαζει!
αυτο που σκεφτομουν εγω ειναι ή να δωσω με το 10%(αν υπαρχει ακομη αυτο) για θεατρολογια αθηνας ή να περιμενω με το καλο να μπω σε κανενα μεταπτυχιακο για να παρω παλι το πασο μου!!
Έτσι μας έλεγαν και μας τότε αλλά πάντα μας έβαζαν τελικά! Στα πολύ εμπορικά θέατρα (που προφανώς δεν σε ενδιαφέρουν κιόλας) έκαναν τις λαμογιές...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Έτσι μας έλεγαν και μας τότε αλλά πάντα μας έβαζαν τελικά! Στα πολύ εμπορικά θέατρα (που προφανώς δεν σε ενδιαφέρουν κιόλας) έκαναν τις λαμογιές...
ναι, αλλα στα πιο μικρα θεατρα θα αισθανομαι σαν να κλεβω εκκλησια:haha::haha:!!
πηγαινω και μεσοβδομαδα και πολλες φορες ειναι αδεια..3 και ο κουκος ειμαστε(εγω ειμαι ο κουκος:shock:)!!αν δεν πληρωσουμε κιολας!!!
vario σε τι σχολη ησουν?κρατικη ή ιδιωτικη?

εγω και με το μειωμενο εισιτηριο, υπερευχαριστημενη ειμαι!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.109
ναι, αλλα στα πιο μικρα θεατρα θα αισθανομαι σαν να κλεβω εκκλησια:haha::haha:!!
πηγαινω και μεσοβδομαδα και πολλες φορες ειναι αδεια..3 και ο κουκος ειμαστε(εγω ειμαι ο κουκος:shock:)!!αν δεν πληρωσουμε κιολας!!!
vario σε τι σχολη ησουν?κρατικη ή ιδιωτικη?

εγω και με το μειωμενο εισιτηριο, υπερευχαριστημενη ειμαι!!
Σου απαντώ με πμ!
 

roadtravel

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανια
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
χμ,εμενα μου αρεσει το βουνο,
πεζοποριες το καλοκαιρι και ski/snowboard το χειμωνα
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπαλέτο στα γεράματα?
Θέλω να σας διαβεβαιώσω οτι παρά την ηλικία του ο Traveller είναι ένας ζωντανός θρύλος στο χώρο του μπαλέτου και μάλιστα σε πανευρωπαϊκό επίπεδο και όχι μόνο.
Μην κοιτάτε που σεμνύνεται και δε αναφέρει ποτέ τις λαμπρές του επιτυχίες σε αυτόν το δύσκολο και απαιτητικό πεδίο. Μπορείτε πάντως να τον θαυμάσετε σε ρόλο που άφησε εποχή, ως πρίγκηπα στη "Λίμνη των Κύκνων" στα παγκοσμίου φήμης μπαλέτα του Trocadero του Monte Carlo.
LgVRQCxNj_I[/media] - Le Ballet Trockadero - Swan Lake parte 1
1giFy6ktVYE[/media] - Le Ballet Trockadero - Swan Lake parte 2
uBFiVtzHsa4[/media] - Le Ballet Trockadero - Swan Lake parte 3
έτσι άλλωστε εξηγούνται και τα πολυάριθμα ταξίδια του. Ο άνθρωπος κάνει διεθνή καριέρα!
 
Last edited by a moderator:

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγώ από ότι έχετε μάλλον καταλάβει συλλέγω κρασιά...;) το καλοκαίρι πάω για ψάρεμα με βάρκα σαν αυτή που έχω στο avatar και όποτε προλαβαίνω παίζω και καλαθοσφαίριση:clap: αυτά..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom