Ιταλία Τορίνο - Μίνι οδηγός

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.460
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
υποσχομαι να ξεκινησω αυριο εναν πληρη οδηγο για το Τορινο, με οτι αυτο χρειαζεται, ιστορια, τεχνη,μυθους, στεκια,διαδρομες,πολιτισμος, αξιοθεατα κλπ κλπ

ΥΓ: εννοειται οτι δεν λειπει γαστρονομικος οδηγος απο δικα μου θεματα..δεν κρατιεται αδικως μια τετοια κορμαρα :haha::haha::haha:
Τι προκομμένο παιδί αν και πολυάσχολο. Δεν μου μεταφέρεις τηλεπαθητικα λιγη από την ενεργητικότητα αυτή;
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Τι προκομμένο παιδί αν και πολυάσχολο. Δεν μου μεταφέρεις τηλεπαθητικα λιγη από την ενεργητικότητα αυτή;
παιδι παιδι αλλα γκριζαρισμενος πλεον :haha:
καποιος μου ειπε οτι βοηθαει να χτισεις κορμι :haha::haha::haha::haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.170
Likes
41.566
Παιδια εαν θελετε και σας ενδιαφερει το Τορινο ως προορισμος, μπορω να φτιαξω εγω εναν οδηγο της πολης αυτης
Για ριξε τον οβολο σου. Που θα παει, θα την τελειωσουμε καποια στιγμη την Ιταλια.

@greco η Γενοβα μου αρεσε πολυ. Τα Cinque Terre, αν μπορεις, αποφυγε τα καλοκαιρι. Ωραιο ταξιδακι ειναι αυτο και προλαβαινεις σε ενα 3ημερο.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
@paefstra ξεκινησε ηδη :)

Η Γενοβα ειναι εξαιρετικη πολη, και παλι απο τις πολεις που δεν ειναι στο ρανταρ των περισσοτερων στην Ιταλια.
Το Cinque Terre οσο παει βυθιζεται απο κοσμο
Θα προτεινα λοιπον και μια πολη /μεσα σε καστρο που λιγοι την ξερουν, το Urbino. Ειναι κοντα στο Pesaro και αξιζει μια μικρη βολτα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.363
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom