Τρέξτε να προλάβετε!!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η ιρλανδική εταιρεία γιορτάζει και στη συμπρωτεύουσα τη νέα βάση της προσφέροντας 100.000 θέσεις με τιμές ναύλων που ξεκινούν από 12 ευρώ, για ταξίδια στην Ευρώπη τους μήνες Φεβρουάριο και Μάρτιο, οι οποίες θα είναι διαθέσιμες από αύριο έως τα μεσάνυχτα της Πέμπτης 16 Ιανουαρίου.

Καλά ταξίδια!!!!
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=263357&catid=3
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
Γεια σας!
Καιρο τωρα εχω δει την ryanair και τις προσφορες της αλλα δεν ταξιδεψα...τωρα που θα ερθει και στην Αθηνα και με αυτες τις προσφορες σκεφτομαι να παω καπου!
Επειδη εχω ακουσει διαφορα ομως για αυτη την εταιρια μπορει να μου πει καποιος τι χρειαζετε να προσεξω?
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Γεια σας!
Καιρο τωρα εχω δει την ryanair και τις προσφορες της αλλα δεν ταξιδεψα...τωρα που θα ερθει και στην Αθηνα και με αυτες τις προσφορες σκεφτομαι να παω καπου!
Επειδη εχω ακουσει διαφορα ομως για αυτη την εταιρια μπορει να μου πει καποιος τι χρειαζετε να προσεξω?
Προσωπικά δεν έχω ταξιδέψει οπότε δεν έχω γνώμη..από σχόλια στο site έχω διαβάσει πως δεν έιναι αξιόπιστη στις ώρες αλλά κ στην πραγματοποίηση των πτήσεων. Η συμβουλή μου είναι να χρησιμοποιηθεί για χαλαρό ταξιδάκι χωρίς ανταπόκριση για άλλη πτήση κ με ξενοδοχείο που να δέχεται πιθανή ακύρωση.
Εγώ ταξιδεύω συχνά πάντως με αντίστοιχη εταιρεία, την easy jet και δεν αντιμετώπισα ποτέ κανένα πρόβλημα.
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Πότε ξεκινάνε αυτές οι προσφορές ρε παιδιά γιατι ακόμα τίποτα
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
από.....ώρα σε...... ώρα:D:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom