Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Αυτη απο μενα απο το ταξιδακι στο Βερολινο..Σημαντικο μνημειο για τους Βερολινεζους και εμπνευση για μενα :)


 

tzo

Member
Μηνύματα
63
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
θιβετ???
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
απορια

προσπαθω να ανεβασω μια φωτογραφια για τον διαγωνισμο και δεν ανεβαινει λογω "μεγαλου αρχειου".τι πρεπει να κανω?βοηθηστε τα νεα μελη!!!!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γειά σου νέο μέλος tzo tzo!! πήγαινε στην πρώτη σελίδα και θα διαβάσεις αναλυτικά τις οδηγιες που γράφει ο admin. σίγουρα πρέπει πρώτα να την κάνεις resizing.ας πούμε medium. είναι πανεύκολο..μην την ανεβάσεις εδώ αλλα στην σελίδα που περικλείει τον τρίτο διαγωνισμό...εκεί που θα τις βρείς όλες μαζί.
 
  • Like
Reactions: tzo

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ηδη οι φωτογραφιες που εχουν ανεβασει τα μελη για τον διαγωνισμο ειναι η μια καλυτερη απο την αλλη!δυσκολη η επιλογη αυτην την φορα!δηλωνω κ εγω την συμμετοχη μου με την φωτογραφια απο το παρκο prater της βιεννης.καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες κ ελπιζω αυτην την φορα η συμμετοχη να ειναι η αναμενομενη!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ανέβασα και εγώ μία φωτογραφία, όπου απεικονίζεται το περίφημο UFO cafe στη Μπρατισλάβα!

Αναμένουμε και άλλες συμμετοχέςςςςςς!!!! :clap:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ήδη έχουμε 30 συμμετοχές και περίπου 20 μέρες ακόμα για δήλωση συμμετοχών.
Για να ενεργοποιούνται και οι υπόλοιποι.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ταξιδεύει ο κόσμος...και προφανώς οι περισσότεροι θα μας φέρουν φρέσκο υλικό για να συμμετάσχουν! :clap:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
10 μέρες έμειναν για λήξη της περιόδου υποβολής συμμετοχών.
Έχουμε μέχρι στιγμής 33 συμμετοχές.
Άντε ρετουσάρετε τις φωτογραφίες από τις διακοπές σας και συμμετέχετε και οι υπόλοιποι.
 

evripidis

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΑΪΒΑΛΙ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ανέβασα και εγώ μία φωτογραφία, αν και δεν την βλέπω κάπου πλέον (;;). Ελπίζω να μην έκανα κάτι λάθος.
Απ' ότι βλέπω όλες οι συμμετοχές είναι από εξωτερικό. Εγώ επέλεξα εσωτερικό και την πόλη μου. :p
Αν και δεν είναι το φόρτε μου η λήψη μνημείων, είπα να την ανεβάσω για την χαρά της συμμετοχής.
 

toula

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν και σπάνια τραβάω καλές φωτογραφίες ανέβασα και εγώ μια ελπίζω πως τα έκανα όλα σωστά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.931
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom