Γενικά Τριήμερη εξόρμηση!

mac

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Καλησπέρα. Θα ήθελα να φώτα σας...Θέλω προτάσεις για κάποιον κοντινό στην Αθήνα προορισμό για 3 μέρες (2 διανυκτερεύσεις). Έχω ακούσει για Αίγινα, Αγκίστρι, Πόρο, Ύδρα, Σπέτσες αλλά στην Αίγινα έχω πάει, στα άλλα βαράνε πολύ τις τιμές για τις μέρες που μπορώ να πάω εγώ (μετά τις 20 Αυγούστου). Διάβασα πως και η Άνδρος είναι μια καλή επιλογή. Θέλω αν ξέρει κάποιος να μου πει που θα πρέπει να μείνω καθώς δεν θα έχω μεταφορικό ούτε πρόκειται να νοικιάσω, επομένως θα χρησιμοποιώ το κτελ. Έχει καλή συγκοινωνία το νησί; Τώρα, εαν γνωρίζετε κάποιο οικονομικό κατάλυμμα στην Άνδρο ή σε κάποιο από τα άλλα νησιά που αναφέρω ευπρόσδεκτη κάθε πληροφορία. Όταν λέω οικονομικό εννοώ γύρω στα 40 ευρω το δίκλινο.
 

elesmira3

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πήγα πέρυσι στην Άνδρο. Το νησί δεν έχει συγκοινωνία. Έχει μόνο ένα λεωφορείο κάθε φορά που έρχεται καράβι. Δηλαδή μια φορά το πρωί και μια το απόγευμα. Αν εξαιρέσεις το γεγονός αυτό είναι πανέμορφο νησί και σου συστήνω ανεπιφύλακτα να πας.
 

mac

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Α μάλιστα, ευχαριστώ αλλά χωρίς μεταφορικό δεν υπάρχει λόγος. Κάποια άλλη φορά ίσως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom