Turkish Airlines Τurkish Airlines

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Googlαρετω να δεις αν και έχει περάσει αρκετός χρόνος
Βρίσκω αναφορές μέχρι Ιούνιο-Ιούλιο και όχι πιο πρόσφατες...Τέσπα...Είμαι ήδη Gold member στην Aegean οπότε μάλλον δεν θα έκανε και μεγάλη διαφορά μιας και η ΤΗΥ είναι μέλος της αστροσυμμαχίας. Υποθέτω...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Καινούργια επέκταση μαμούθ των Τούρκων... επιχείρηση κατάκτηση της Αμερικάνικης ηπείρου... Βοστόνη, Σαν Φρανσίσκο, Μόντρεαλ, Μέξικο Σίτυ, Καράκας και Αβάνα...

Υ.Γ. Τα δρομολόγια υπόκεινται σε κυβερνητικές εγκρίσεις...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καινούργια επέκταση μαμούθ των Τούρκων... επιχείρηση κατάκτηση της Αμερικάνικης ηπείρου... Βοστόνη, Σαν Φρανσίσκο, Μόντρεαλ, Μέξικο Σίτυ, Καράκας και Αβάνα...

Υ.Γ. Τα δρομολόγια υπόκεινται σε κυβερνητικές εγκρίσεις...
Μια χαζή ερώτηση. Εδώ άλλες αεροπορικές εξαγοράζονται, καταργούνται αυτοί πώς και επεκτείνουν τα δρομολόγιά τους; Οι 3 τελευταίοι προορισμοί αν βγούν σε καλές τιμές είναι λίαν δελεαστικοί
ΥΓ σε περιμένει αεροσκάφος για σχολιασμό....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η Τουρκία δεν είναι στην Ε.Ε γιαυτό και κάνει ότι γουστάρει... το Τουρκικό κράτος επιχορηγεί την εταιρία με τεράστια κεφάλαια χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν...

Καλές τιμές δεν το πολυβλέπω να βγαίνουν... οι Τούρκοι έχουν γίνει ακριβοί πλέον...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.394
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μια χαζή ερώτηση. Εδώ άλλες αεροπορικές εξαγοράζονται, καταργούνται αυτοί πώς και επεκτείνουν τα δρομολόγιά τους;
με 19.7% αυξηση στον αριθμό επιβατών από πέρσυ δεν γνωρίζουν κρίση..μαλλον το αντιθετο.
+ Μπουένος προσεχώς, Μαιάμι, Μπογκοτά.
και κρατηθείτε γιατί ήδη κατεκτησαν το παγκόσμιο ρεκόρ ως την εταιρεία που εξυπηρετεί περισσότερα κράτη στον κόσμο..90 σε 205 προορισμούς..
Turkish Airlines Becomes #1 in the World, Flying to the Most Countries Worldwide - Yahoo! Finance
και πανε τρεχοντας για το παγκόσμιο ρεκόρ του μεγαλύτερου αεροδρομίου του πλανήτη για >150 εκατομμύρια επιβατες ετησίως...και το απίστευτο το ετοιμάζουν λενε για το 2016! με χρόνο κατασκευής άλλο ενα παγκόσμιο ρεκόρ..
Infrastruktur: T
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Κάτι κάνουν καλά οι Τούρκοι μου φαίνεται και πρέπει να τους βγάλουμε το καπέλο...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αυτός ο μεγαλοϊδεατισμός θα τους βγεί σε καλό; απορώ
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Γενικά, οι μεγαλοϊδεατισμοί δεν βγαίνουν σε καλό....Πάντως μάλλον την έχουν ψωνίσει οι τύποι..Σε λίγο θα αρχίσουν και δρομολόγια προς POM...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αγαπητοι μου φιλοι,εχω μια απορια,επειδη δεν εχω ασχοληθει ποτε.Πεταω σε λιγες μερες με την τουρκικη,με συμφερει να κανω online check-in και γιατι?αν το κανω που μου γινεται ελεγχος διαβατ και παραδιδω βαλιτσα?αυτο ισχυει με ολες τις εταιρειες?
Και μια πληροφορια:η τουρκικη αν εχεις τρανσιτ πτηση στην Κων/πολη με αρκετη διαφορα σου προσφερει δωρεαν διανυκτερευση η αν ειναι πρωι σε παει τουρ,πληρωμενα ολα,6 η 9 ωρες.καλο?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και μια πληροφορια:η τουρκικη αν εχεις τρανσιτ πτηση στην Κων/πολη με αρκετη διαφορα σου προσφερει δωρεαν διανυκτερευση η αν ειναι πρωι σε παει τουρ,πληρωμενα ολα,6 η 9 ωρες.καλο?
Δεν προσφέρει δωρεάν διανυκτέρευση.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.394
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Αγαπητοι μου φιλοι,εχω μια απορια,επειδη δεν εχω ασχοληθει ποτε.Πεταω σε λιγες μερες με την τουρκικη,με συμφερει να κανω online check-in και γιατι?αν το κανω που μου γινεται ελεγχος διαβατ και παραδιδω βαλιτσα?αυτο ισχυει με ολες τις εταιρειες?
Και μια πληροφορια:η τουρκικη αν εχεις τρανσιτ πτηση στην Κων/πολη με αρκετη διαφορα σου προσφερει δωρεαν διανυκτερευση η αν ειναι πρωι σε παει τουρ,πληρωμενα ολα,6 η 9 ωρες.καλο?
Το θετικό του ονλαιν τσεκ ιν είναι ότι μπορείς να διαλέξεις τη θέση που θα καθήσεις και αν δεν έχεις βαλίτσα να πας απευθείας στον έλεγχο διαβατηρίων και στην έξοδο για να πετάξεις. Αν έχεις βαλίτσα θα χρειαστεί να πας ούτως ή άλλως στο τσεκ ιν για να την παραδόσεις..Ισχύει για όλες τις εταιρείες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.027
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom