Υπ.Οικονομικών για μια μέρα

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σου ξέφυγαν κάτι ψιλά στις δαπάνες κοινωνικής ασφάλισης.Γιατί δεν τα έκοβες κι αυτά.Ούτως ή άλλως ένα παιχνίδι είναι,όπως έχουν κάνει και τις ζωές μας αυτοί που όντως "παίζουν" με τους προϋπολογισμούς.
 
D

Delmem9770

Guest
Σου ξέφυγαν κάτι ψιλά στις δαπάνες κοινωνικής ασφάλισης.Γιατί δεν τα έκοβες κι αυτά.Ούτως ή άλλως ένα παιχνίδι είναι,όπως έχουν κάνει και τις ζωές μας αυτοί που όντως "παίζουν" με τους προϋπολογισμούς.
Ναι αλλά είδες τι έκοψα από βουλευτές? ;)
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Ρε sorry κιολας αλλα η εφαρμογη ειναι μεγαλη μουφα γιατι δε σ'αφηνει να κοψεις τιποτα απο εξωτερικο χρεος.. Οποτε πηγαινα να κοψω τοκους κτλ μου ελεγε δεν μπορειτε γιατι θα χασετε το δανειο. Συμπερασμα αν γινομουν υπουργος οικονομικων θα μας χρεωκοπουσα αμεσα!!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μα αυτός είναι ο σκοπός της εφαρμογής.Να σε κάνει να καταλάβεις πως παίζεται το παιχνίδι αυτή τη στιγμή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παντως πως τα καταφερνετε και βγαζετε πλεονασμα δεν μπορω να καταλαβω... Της Παναγιας τα ματια εκοψα απο αχρηστες δαπανες και παλι ειμαι στο -1και κατι δις.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Χμμμ ναι.. Μαλλον βεβαια το ξεραμε ηδη αυτο.. Αρα δεν παιζεις τον υπουργο, παιζεις το λογιστη. Μιας και ο υπουργος (υποτηθεται) ειναι πολιτικο προσωπο ωστε να παιρνει και πολιτικες αποφασεις. Τεσπα, δεν το λεω σαν γκρινια, πλακα εχει το παιχνιδακι! Παω να ριξω ψαλιδι!
 
D

Delmem9770

Guest
Μα αυτός είναι ο σκοπός της εφαρμογής.Να σε κάνει να καταλάβεις πως παίζεται το παιχνίδι αυτή τη στιγμή.
Έπρεπε να έχει και επιλογή back to drachma και να τελείωνε εκεί. Μαλτακια βάλε
και εσύ το δικό να δούμε τι έκανες.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Προφανώς και η επιλογή μου είναι να μην ασχοληθούμε καν με προϋπολογισμούς ως λαός,αλλά να ανατρέψουμε αυτή την κοροϊδία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.626
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom