Φθινοπωρινές προσφορές easyjet

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Φέτος το φθινόπωρο, η easyJet σας δίνει την ευκαιρία να ανακαλύψετε από κοντά το Βερολίνο!

Η γερμανική πρωτεύουσα συνδυάζει εκπληκτικά μουσεία και μνημεία, έντονη νυχτερινή ζωή και δυνατότητα για ατελείωτο shopping.

Tώρα η easyJet σας δίνει την ευκαιρία να ταξιδέψετε στο Βερολίνο με εισιτήρια από 39,99€ από Αθήνα και από 34,99€ από Θεσσαλονίκη.




Από Αθήνα
Ρώμη
Aπό 34.99 € απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους



Από Θεσσαλονίκη
Ντόρντμουντ
Aπό 26.99€ απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους



Από Αθήνα
Μιλάνο
Aπό 39.99 € απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους



Από Θεσσαλονίκη
Μιλάνο
από 31.99€ απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους



Από Αθήνα
Μάντσεστερ
Aπό 46.99 € απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους



Από Θεσσαλονίκη
Βασιλείας- Μυλούζης
από 29.99€ απλή μετάβαση
με όλους τους φόρους




easyJet.com ? κάντε κράτηση σε οικονομικές πτήσεις, ξενοδοχεία, ενοικίαση αυτοκινήτων για ταξίδια με χαμηλό κόστος
 
Last edited by a moderator:

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Οι τιμές είναι οι ίδιες, κανένα 25 % δεν θα κάνουν άραγε????
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.295
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οι τιμές είναι οι ίδιες, κανένα 25 % δεν θα κάνουν άραγε????
τι εννοείς? για Ρώμη σχεδόν όλα τα ΣΚ του 2011 έχουν 50 Ε με επιστροφή. νά το κάνουν δηλ. 47.5? όποιος κλείνει μήνες πριν βρίσκει πολύ χαμηλές τιμές ούτως ή άλλως.
για Μιλάνο δε έχει σπάσει και το φράγμα των 50 Ε προς τα κάτω.. με κάτω από 50 Ε πας κι ερχεσαι Μιλάνο! τιμές που μόνο στα όνειρά μας βλέπαμε πριν μερικά χρόνια.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εννοώ ότι η τιμή είναι 65 ευρώ που έβλεπα και προχθές.Και φυσικά οι τιμές είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ, άλλωστε μόλις γύρισα από Μιλάνο και θα ξαναπάω. Το είχα κλείσει πριν αρκετούς μήνες αλλά το παρακολουθούσα και διαπίστωσα ότι οι τιμές δεν αλλάζουν και ιδιαίτερα. Μιλάω πάντα για το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη- Μιλάνο, για Ρώμη δεν το έχω παρακολουθήσει γιατί δεν έχει από Θεσσαλονίκη. Οι τιμές για Λονδίνο ανεβαίνουν αρκετά.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Για το Μιλάνο κλείσαμε κι εμείς με τις τιμές που λες για αρχές Νοέμβρη και μάλιστα δεν το περίμενα μιας και όσο προχωράει ο χειμώνας συνήθως η Ιταλία ανεβαίνει και στις τιμές.
Τώρα θα αρχίσω να παρακολουθώ και το Λονδίνο...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλησπέρα και από μένα :) Δε ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί σε κάποιο σημείο του site αυτό, αλλά αν βάλετε στο promo code τη λέξη AUGURI2010 έχετε έκπτωση 10 ευρώ ανά κράτηση. Μόλις βρήκα εισιτήρια Θεσ/νίκη- Βασιλεία 35 ευρώ both ways με αυτή την έκπτωση...Όχι άσχημα!
Το θέμα είναι ότι πετάει μόνο Τετάρτη και επιστρόφή Σάββατο, οπότε δε βολεύει για ΣΚ...Η Βασιλεία δε θα ήταν προορισμός για μένα από μόνη της αλλά λόγω τόσο φθηνού εισιτηρίου μπαίνω σε πειρασμό! ( το διαβολάκι-ΔΝΤ λέει: φθηνό εισιτήριο αλλά τρεις διανυκτερεύσεις λόγω άβολων πτήσεων..)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Καλησπέρα και από μένα :) Δε ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί σε κάποιο σημείο του site αυτό, αλλά αν βάλετε στο promo code τη λέξη AUGURI2010 έχετε έκπτωση 10 ευρώ ανά κράτηση. Μόλις βρήκα εισιτήρια Θεσ/νίκη- Βασιλεία 35 ευρώ both ways με αυτή την έκπτωση...Όχι άσχημα!
Το θέμα είναι ότι πετάει μόνο Τετάρτη και επιστρόφή Σάββατο, οπότε δε βολεύει για ΣΚ...Η Βασιλεία δε θα ήταν προορισμός για μένα από μόνη της αλλά λόγω τόσο φθηνού εισιτηρίου μπαίνω σε πειρασμό! ( το διαβολάκι-ΔΝΤ λέει: φθηνό εισιτήριο αλλά τρεις διανυκτερεύσεις λόγω άβολων πτήσεων..)
Θα αλλάξεις γνώμη μόλις φτάσεις! Είναι πανέμορφη πόλη, έχει φανταστικό δίκτυο, πράγμα που σημαίνει πως μπορείς να φτάσεις Ζυρίχη σε μιάμιση και πολύ λέω ώρα με τρενάκι που κοστίζει αν θυμάμαι καλά γύρω στα 15 ευρώ! Θα την αγαπήσεις ;)
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Καλησπέρα και από μένα :) Δε ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί σε κάποιο σημείο του site αυτό, αλλά αν βάλετε στο promo code τη λέξη AUGURI2010 έχετε έκπτωση 10 ευρώ ανά κράτηση.
Όχι ανα κράτηση αλλά ανά άτομο, δηλαδή αν πετάτε 2 άτομα έκπτωση 20 ευρουλάκια!:clap: και ισχύει μέχρι τέλος του έτους.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι σωστά, δικό μου λάθος! Ανά άτομο ήθελα να πω. Ευχαριστώ για τα σχόλια για Βασιλεία, νομίζω θα το επανεξετάσω τελικά το θέμα...
 

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Παιδιά επειδή δεν έχω ταξιδεύσει άλλη φορά με την easyJet θα με βοηθούσατε αν μου λέγατε τι γίνεται με τις ακυρώσεις. Αν ακυρώσω το εισιτήριο, μου επιστρέφονται τα χρήματα; όλα ή μέρος; Τι άλλη ιδιαιτερότητα έχει σαν εταιρεία; Σκέπτομαι το Βερολίνο για το Δεκέμβριο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Παιδιά επειδή δεν έχω ταξιδεύσει άλλη φορά με την easyJet θα με βοηθούσατε αν μου λέγατε τι γίνεται με τις ακυρώσεις. Αν ακυρώσω το εισιτήριο, μου επιστρέφονται τα χρήματα; όλα ή μέρος; Τι άλλη ιδιαιτερότητα έχει σαν εταιρεία; Σκέπτομαι το Βερολίνο για το Δεκέμβριο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Για διάβασε προηγούμενο σχετικό θέμα
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...E%ED/13181-%E1%EA%FD%F1%F9%F3%E7-easyjet.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom