Ιταλία Φλωρεντία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

tzonek

Member
Μηνύματα
21
Likes
4
ευχαριστώ για το link εκεί έψαχνα .γνωρίζει κάποιος να με παραπέμψει στην τιμή τον 30 euro
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μα, αν βάλεις τις ημερομηνίες που σε ενδιαφέρουν και "παίξεις" με τα δρομολόγια θα δεις πολύ εύκολα και τη φθηνότερη διαθεσιμότητα.
Εμείς πώς ακριβώς να σε παραπέμψουμε στην τιμή που σε ενδιαφέρει?
 

tzonek

Member
Μηνύματα
21
Likes
4
ευχαριστώ πολυ παιδια τα βρηκα τελικα! υπαρχει καποιος τρόπος να κανω κρατηση? η γινεται μονο απευθειας αγορα?
γνωριζετε?
 

mari91

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος, άρα συγχωρέστε με αν γράφω σε λάθος topic!
Θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε μια πληροφορία...Την τετάρτη πάω Ιταλία και συγκεκριμένα στην Πίζα. Την επόμενη μέρω θα πάρω τρένο ή λεωφορείο με προορισμό την Φλωρεντία..Ποιο μεταφορικό μέσο μου προτείνετε να επιλέξω;Επίσης, χρειάζεται να κλείσω τα εισιτήρια μέρες πριν ή δεν είναι απαραίτητο;
Ευχαριστώ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες!
Ναι,γραφεις σε λαθος topic,αλλα σε συγχωρουμε,γιατι εισαι νεο μελος:D!Μπορει να σε μεταφερουν στα θεματα της Ιταλιας.
Εγω,οταν ειχα παει Φλωρεντια,πηρα το τρενο και πηγα ημερησια στην Πιζα και το εισητηριο το πηρα εκεινη την στιγμη.Μπες στο σαιτ των τρενων,να δεις δρομολογια Trenitalia - HomePage
 

mari91

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
οκ, ευχαριστώ πολύ!
Καλως ηρθες!
Ναι,γραφεις σε λαθος topic,αλλα σε συγχωρουμε,γιατι εισαι νεο μελος:D!Μπορει να σε μεταφερουν στα θεματα της Ιταλιας.
Εγω,οταν ειχα παει Φλωρεντια,πηρα το τρενο και πηγα ημερησια στην Πιζα και το εισητηριο το πηρα εκεινη την στιγμη.Μπες στο σαιτ των τρενων,να δεις δρομολογια Trenitalia - HomePage
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.402
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μαρί καλώς όρισες και καλά να περάσεις στην αγαπημένη μας Ιταλία.
 

airmaik

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
εχω κλεισει ταξιδι με την κοπέλα μου για το πάσχα στην μπολονια για 2 μερες και μετα αλλες 3 στην φλωρεντια.εχω κάποιες αποριες να εκφρασω και θέλω αν μπορει καποιος να με βοηθηση επανω σε αυτες

1) θα πρέπει να κλεισω απο τώρα τραίνο για να πάω απο την μπολόνια στην φλωρεντία? η θα βρω και απο εκει χωρις κανενα πρόβλημα

2) θα πρέπει να κλεισω καποια εισητηρια σε καποια απο τα μνημεια οπου θα παω σε αυτες τις πόλεις η ολλα θα τα κλεισω και αυτα απο κει χωρις κανένα πρόβλημα

κάποια προταση για το τι πρέπει να επισκευτω σε αυτες τις δυο πόλεις
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
αμα σε βγαλει ο δρομος σου..κανε μια βολτα ΑΜΑΛΦΙ!!!
κερναω εσπρεσσακι..!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.510
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom