Φωτογραφίες από τις Μονές του Αγίου Όρους

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Η ανεπισημη συναντηση στο Αγιον Ορος πραγματοποιηθηκε με μεγαλη επιτυχια απο τα μελη dk και vagantos.
Οι φωτογραφιες ειναι απο την συναντηση μας.

 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωs ηρθατε! Ειναι φανερο οτι περασατε ωραια (και τα σφηνακια σαs κοπανησατε:)).
Περιμενουμε λεπτομερειεs του ταξιδιου.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ναι,ναι τα ηπιαμε τα τσιπουρακια μας και για μεζε...κουραμπιες!:haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Παντως δεν γυρισα και με τις καλυτερες εντυπωσεις.
Πολλα πραγματα δεν λειτουργουν σωστα και θα το σκεφτω πολυ αν θα ξαναπαω.
Νομιζω πως της ιδιας αποψης ειναι και ο Βαγγελης,αλλα καλυτερα να τα πει μονος του.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Είδα τις φωτογραφίες σου από το Άγ. Όρος. Πάρα πολύ καλές. Τελικά έχουν πέσει πολλά λεφτά από τότε που πήγα εγώ. Φαίνεται η διαφορά. Ίσως αυτό άλλαξε και τις συμπεριφορές. Εμπορευματοποίηση, τουριστικοποίηση και χρήμα εισαγώμενο (ευρωπαϊκές επιδοτήσεις). Δεν είδα από Ξηροποτάμου. Τι έγινε; Σου τελείωσε η μνήμη; Πάντως βλέποντάς τις μου ξύπνησε η επιθυμία να ξαναπάω. Με κατάλληλη παρέα βέβαια. Η παρέα είναι το σημαντικότερο εκεί. Είναι αυτό που μου έχει μείνει η περισσότερο. Άντε και του χρόνου πιο νότια!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Aκομη δεν εχω τελειωσει γιατι οντως μου τελειωσε η μνημη και διαγραφω καποιες ευρωπαικες για να προσθεσω τις υπολοιπες.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τελειωσα με τις φωτογραφιες του Αγιου Ορους,αλλωστε δεν εχω μνημη για περισσοτερες.
''Οσοι πιστοι προσελθετε'':)
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Δημήτρη συγχαρητήρια.
Βλέποντας τις πραγματικά πολύ ωραίες φωτογραφίες σου, μετανιώνω που δεν έχω πάει ποτέ στο Άγιο Όρος. Μ’ έκανες να το σκέπτομαι σοβαρά και πιστεύω (χωρίς να ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι αυτό εφικτό) ότι θα ήταν σε όλους μας πολύ χρήσιμο, αν υπήρχε στην κάθε φωτογραφία μία λεζάντα, που να γράφει τι φαίνεται σ’ αυτήν. Και πάλι συγχαρητήρια._
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom