Φωτογραφικός Διαγωνισμός "Ταξιδιωτικός Χειμώνας"

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αντε ψηφιστε... δευτερο ή τριτο να με βγαλετε.
Τη θελω πολυ αυτην την κουπα. Δε με νοιαζει το βιβλιο, την κουπα θελω, να την βαλω στην τροπαιοθηκη μου.
Μ' έκανες και την είδα τη φωτό σου. Αν θες τη γνώμη μου, στείλε π.μ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μ' έκανες και την είδα τη φωτό σου. Αν θες τη γνώμη μου, στείλε π.μ.
Για να μου πεις τη γνωμη σου, εγω θα σου στειλω pm; Σιγα μη σου στειλω και αιτηση... συνελθε baba.

ΥΓ Δηλαδη ειχες ψηφισει χωρις να την εχεις δει; Χμ καταλαβα γιατι θα χασω... στημενος διαγωνισμος:bleh:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Για να μου πεις τη γνωμη σου, εγω θα σου στειλω pm; Σιγα μη σου στειλω και αιτηση... συνελθε baba.

ΥΓ Δηλαδη ειχες ψηφισει χωρις να την εχεις δει; Χμ καταλαβα γιατι θα χασω... στημενος διαγωνισμος:bleh:
χαχαχαα, έλα κι εσύ υπερβολές. Χάθηκε στην περιγραφή της φωτό να βάλεις εκεί πέρα, ένα ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ.....Μπαμ θα έκανε :bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Για να μου πεις τη γνωμη σου, εγω θα σου στειλω pm; Σιγα μη σου στειλω και αιτηση... συνελθε baba.

ΥΓ Δηλαδη ειχες ψηφισει χωρις να την εχεις δει; Χμ καταλαβα γιατι θα χασω... στημενος διαγωνισμος:bleh:
Προτρέχεις αλλά σε συγχωρώ γιατί σ' έχουμε ανάγκη για τη Λόντρα. Περίμενε να δεις τ' αποτελέσματα και μετά μίλα.

Και ... σιγά μη σου πω τα λάθη σου. Τι με πέρασες? Φιλανθρωπικό σωματείο? Αν δεν πληρώσεις δε μαθαίνεις. Και χάρη θα σού'κανα που θα σού'λεγα "τιμής ένεκεν".
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ψηφισαμε και μεις οι τελευταιοι και θελω και μιζα απο το μελος που ψηφισα -θα το μαθει μετα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom