Ηνωμένο Βασίλειο Φωτοϊστορία από το Χριστουγεννιάτικο Λονδίνο!

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Πάρα πολύ ωραία ιστορία με καταπληκτικές φωτογραφίες...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευτυχώς που απάντησες σε πρόσφατο μήνυμα και ανακάλυψα την καταπληκτική ιστορία σου, την οποία και διάβασα αμέσως. Αχ με έκανες να θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα καλοκαιριάτικα... :p
Εύχομαι να ξαναπάς σύντομα και να κάνεις τη βόλτα στον Τάμεση με πλοιαράκι. Αξίζει πολύ!!!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ευτυχώς που απάντησες σε πρόσφατο μήνυμα και ανακάλυψα την καταπληκτική ιστορία σου, την οποία και διάβασα αμέσως. Αχ με έκανες να θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα καλοκαιριάτικα... :p
Εύχομαι να ξαναπάς σύντομα και να κάνεις τη βόλτα στον Τάμεση με πλοιαράκι. Αξίζει πολύ!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ Kanel μου.. Θέλω πολύ να ξαναπάω! Ανοιξη την επόμενη φορά, και να κάνω και τη βόλτα στον Τάμεση! Και σε σενα εύχομαι να πας όπου ονειρεύεσαι!!! :)
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πολύ όμορφη η ιστορία σου και κατατοπιστική!Ετοιμάζω ταξίδι στο Λονδίνο με τον φίλο μου για τα Χριστούγεννα και τα περιγράφεις όλα με κάθε λεπτομέρεια οπότε μας βοήθησες πολύ!Μπράβο!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Πολύ όμορφη η ιστορία σου και κατατοπιστική!Ετοιμάζω ταξίδι στο Λονδίνο με τον φίλο μου για τα Χριστούγεννα και τα περιγράφεις όλα με κάθε λεπτομέρεια οπότε μας βοήθησες πολύ!Μπράβο!
Σ'ευχαριστώ Σοφία για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που βοήθησα! :) Ευχομαι να περάσετε και σεις υπέροχα!!
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σ'ευχαριστώ Σοφία για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που βοήθησα! :) Ευχομαι να περάσετε και σεις υπέροχα!!
Κλείσαμε στο ίδιο ξενοδοχείο για να μείνουμε.Από τις φωτογραφίες όμως φαίνεται να έχει 3 ορόφους και στη ιστορία σου λες ότι έχει μέχρι 8 ορόφους.Τι γίνεται??
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Κλείσαμε στο ίδιο ξενοδοχείο για να μείνουμε.Από τις φωτογραφίες όμως φαίνεται να έχει 3 ορόφους και στη ιστορία σου λες ότι έχει μέχρι 8 ορόφους.Τι γίνεται??
Έχεις δίκιο, λάθος το έγραψα στην ιστορία.. Είχα και γω αυτή την απορία πριν πάω αλλά μετά μείναμε στον πρωτο και ξέχασα να δω στο ασανσερ πόσους ορόφους έχει τελικά.. Βλέποντας τις φωτος απτην πρόσοψη φαίνεται να έχει 4 (μαζί με το ισόγειο).. Αλλά στο ίντερνετ δηλώνουν πως εχει 5.. Και σε αρκετά σχόλια που διαβασα πριν πάω έλεγαν ότι έμειναν στον 7ο ή στον 8ο.. Μαλλον 5 έχει και κάποιοι θα έμειναν σε άλλο της ίδιας αλυσίδας και μπερδεύτηκαν! Όταν γυρίσεις πες μου γιατί έχω περιέργεια πάλι :p
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Έχεις δίκιο, λάθος το έγραψα στην ιστορία.. Είχα και γω αυτή την απορία πριν πάω αλλά μετά μείναμε στον πρωτο και ξέχασα να δω στο ασανσερ πόσους ορόφους έχει τελικά.. Βλέποντας τις φωτος απτην πρόσοψη φαίνεται να έχει 4 (μαζί με το ισόγειο).. Αλλά στο ίντερνετ δηλώνουν πως εχει 5.. Και σε αρκετά σχόλια που διαβασα πριν πάω έλεγαν ότι έμειναν στον 7ο ή στον 8ο.. Μαλλον 5 έχει και κάποιοι θα έμειναν σε άλλο της ίδιας αλυσίδας και μπερδεύτηκαν! Όταν γυρίσεις πες μου γιατί έχω περιέργεια πάλι :p[/q]

Οk!Ανυπομονώ να μας λύσω την απορία!Και εγώ πιστεύω ότι μάλλον το μπέρδεψαν με κάποιο άλλο της ίδιας αλυσίδας!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ειχατε δεν ειχατε μου δημιουργησατε κι εμενα απορια στα καλα καθουμενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.518
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom