Χάθηκε από τα ραντάρ αεροσκάφος της Air France σε πτήση Βραζιλία-Παρίσι

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Το CNN (αυτό που διαβάζω εγώ τουλάχιστον) ίσα ίσα που λέει ότι έχει αποκλειστεί η έκρηξη του αεροπλάνου στον αέρα καθώς η κηλίδα καυσίμων που βρέθηκε στον ατλαντικό το αποκλείει (αν είχε γίνει έκρηξη η κηροζίνη θα είχε αναφλεγεί). Ο υποτιθέμενος διάδοχος του (ανύπαρκτου πλέον) βραζιλιάνικου θρόνου τελικά φαίνεται πως είναι απλά μέλος της πρώην βασιλικής οικογένειας και τέταρτος στη σειρά διαδοχής (CNN).. οπότε μάλλον θα πέσουν τουλάχιστον άλλα τρία αεροπλάνα μέχρι να φτάσει η σειρά αυτού που θέλει η συνωμοσία να στεφθεί βασιλιάς (χωρίς να υπάρχει θρόνος υπενθυμίζω). Παρ΄όλα αυτά εμείς μιλάμε σοβαρά εδώ?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Αυτό που θέλω να πώ, είναι ότι υπήρχαν ''κατα σύμπτωση''(??) άνθρωποι υψηλής ''κοινωνίας'' στο αεροπλάνο. Υπήρχε ο τελευταίος διάδοχος ενός βασιλικού θρόνου στην Βραζιλία, στο αεροπλάνο, 3 στελέχη της μεγάλης εταιρίας λάστιχων Michelin, και γνωστοί γιατροί. Τώρα δεν ξέρω, πείτε ότι λέω βλακείες αλλά δείτε σήμερα τί λέει το CNN, για βόμβα! Αυτόπτης μάρτυρας ήταν ένας πιλότος που πέταγε από την Λίμα για την Μαδρίτη, σχεδόν στην ίδια πορεία με το μοιραίο airbus, είδε μακριά κάτι σαν λάμψη και μετα να σπάζει σε κομμάτια και να πέφτει. Αυτό το είδαν και επιβάτες αλλά και όσοι βρίσκονταν στο cockpit.
Και αφήστε αυτά περί δεινοσαύρων, εδώ μιλάμε σοβαρά. Το ξέρουμε πέθαναν άνθρωποι, αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο. Είναι τραγικό, και όσο να ναι σίγουρα θα υπάρχουν πολλές εικασίες για το τί έγινε στην πτήση 447, μέχρι να βγει το πόρισμα.
μου φένεται πιο λογικό να χτύπησε τελικά με δεινόσαυρο :shock:
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Πάντως και πολλοί ειδικοί λένε για βόμβα..τί να πρωτοπιστέψουμε δεν ξέρω...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Και αφήστε αυτά περί δεινοσαύρων, εδώ μιλάμε σοβαρά. Το ξέρουμε πέθαναν άνθρωποι, αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο. Είναι τραγικό, και όσο να ναι σίγουρα θα υπάρχουν πολλές εικασίες για το τί έγινε στην πτήση 447, μέχρι να βγει το πόρισμα.
Ρε μπαγάσα να χαρείς την μανούλα σου, όχι άλλο κάρβουνο... μην μπουρδολογείς, έλεος...

Δηλαδή το λες τώρα στα σοβαρά οτι πιθανόν να έβαλαν βόμβα στο αεροπλάνο για να εξοντώσουν τον τελευταίο διάδοχο του θρόνου της Βραζιλίας, τα 3 στελέχη της Michelin και τους γιατρούς? Και γιατί δεν τους καθάριζαν στη Βραζιλία που θα τους ερχόταν και ποιό φτηνά?? Τι διάολο όλοι Ευαγγελάτο και Τριανταφυλλόπουλο βλέπετε??
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Μα τι λες κι εσύ τώρα. που θα έβρισκαν άλλη τέτοια ευκαιρία να καθαρίσουν ένα διάδοχο, 3 στελέχη εταιρείας ελαστικών και έναν (ανεξακρίβωτο) αριθμό γιατρών με μία βόμβα.
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Ρε μπαγάσα να χαρείς την μανούλα σου, όχι άλλο κάρβουνο... μην μπουρδολογείς, έλεος...

Δηλαδή το λες τώρα στα σοβαρά οτι πιθανόν να έβαλαν βόμβα στο αεροπλάνο για να εξοντώσουν τον τελευταίο διάδοχο του θρόνου της Βραζιλίας, τα 3 στελέχη της Michelin και τους γιατρούς? Και γιατί δεν τους καθάριζαν στη Βραζιλία που θα τους ερχόταν και ποιό φτηνά?? Τι διάολο όλοι Ευαγγελάτο και Τριανταφυλλόπουλο βλέπετε??

Έλεος ρε παιδιά. Είπα εγώ ότι θέλουν να εξοντώσουν τον διάδοχο, τα στελέχη και τους γιατρούς?? Υπάρχει όμως μία πιθανότητα να ''συνδέονται'' αυτά!Μην το περιπλέκεται, και μην λέτε βλακείες έλεος. Και μερικοί απ'ότι έχω καταλάβει είστε και μεγάλα παιδιά εδώ...Α!και δεν διαβάζω Ευαγγελάτο και Τριανταφυλλόπουλους, ρίχνω και μια ματιά στο Cnn, και στο bbc... για το τί λένε οι ειδικοί..και κάνω και σκέψεις όπως όλοι οι ανθρώποι.
 

Helidonis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ουγγαρια,Τσεχια,Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Παιδια απο οτι εχω καταλαβει ο ανθρωπος δεν εχει καταφερει ακομα να ΄δαμασει΄τα στοιχεια της φυσης ..... !!!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Παιδιά ξεφύγατε από το θέμα. Aφήστε τις προσωπικές κόντρες. Εδώ κάποιες οικογένεις θρηνούν τους συγγενείς τους και εμείς ασχολούμαστε με πάνες κλπ. Ήμαρτον.
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Το CNN σήμερα λέει ότι τα συντρίμμια δεν είναι του Α-330!Τα συντρίμμια δεν ανήκουν στο Α330, και τα καύσιμα δεν είναι απο το αεροπάνο!Μα,καλά τί γίνεται? Αεροπλάνο-φάντασμα??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.467
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom