rosacruz

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Καλησπέρα σας.Πρόκειται να ταξιδέψω 25 του μήνα για εδιμβούργο , σόλο , θα μείνω 5 ημέρες.Δεν έχω πολύ μεγάλο ενδιαφέρον για τα λοιπά αξιοθέατα όσο για τα χαϊλαντς.Η ερώτησή μου είναι:Πόσο απαραίτητο είναι το να νοικιάσει κανείς αυτοκίνητο για να τα γυρίσει(εστω να πάρει μια γεύση)?Λέει να κινηθεία κανείς με συγκοινωνία?Διάβασα όλα τα σχετικά ποστς και σχεδόν ολοι αναφερονται σε ενοικιαση.Πρωσοπικά ο λόγος που θέλω να το αποφύγω είναι επειδή φοβάμαι την οδήγηση απο αριστερά.Σας ευχαριστώ πολύ εκ των πρωτέρων για τυχών απαντήσεις.:D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.713
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για να πάρεις μία γεύση όπως λες μπορείς να κανονίσεις με κάποιο από τα τουριστικά πρακτορεία τα οποία οργανώνουν μονοήμερες (ή και μεγαλύτερης διάρκειας) εκδρομές. Έχω κάνει tours με διαφορετικά πρακτορεία και έχω εν γένει μείνει ικανοποιημένη.
 

gd197

Member
Μηνύματα
73
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία check, άλλα τώρα
μια ιδέα είναι, αν οδηγείς προσεκτικά δνε θα έχεις πρόβλημα
τα highlands είναι υπέροχα, θα σου έλεγα καλύτερα να νοικιάσεις για να ξεφύγεις λίγο απο την πεπατημένη και να βγεις σε μικρότερους δρόμους. απο τις πιο ωραίες διαδρομές που έχω οδηγήσει ever...
 

voliotis

Member
Μηνύματα
32
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
Καλησπέρα σας.Πρόκειται να ταξιδέψω 25 του μήνα για εδιμβούργο , σόλο , θα μείνω 5 ημέρες.Δεν έχω πολύ μεγάλο ενδιαφέρον για τα λοιπά αξιοθέατα όσο για τα χαϊλαντς.Η ερώτησή μου είναι:Πόσο απαραίτητο είναι το να νοικιάσει κανείς αυτοκίνητο για να τα γυρίσει(εστω να πάρει μια γεύση)?Λέει να κινηθεία κανείς με συγκοινωνία?Διάβασα όλα τα σχετικά ποστς και σχεδόν ολοι αναφερονται σε ενοικιαση.Πρωσοπικά ο λόγος που θέλω να το αποφύγω είναι επειδή φοβάμαι την οδήγηση απο αριστερά.Σας ευχαριστώ πολύ εκ των πρωτέρων για τυχών απαντήσεις.:D
καλησπερα για ριξε μια ματια εδω Haggis Adventures - Affordable Tours of Scotland, England and Wales εγω το εχω κανει και στη Σκωτια και στην Ιρλανδια....περασα πολυ καλα και γνωρισα και πολλα ατομα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.468
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom