Χαιρετε Συνοδοιποροι !

LiakRR

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Γεια σας !!
Χαιρομαι που ανακαλυψα αυτο το επικο μερος (εντελως τυχαια) που πηγαζει εμπνευση και θετικοτητα !
Ειμαι δευτεροετης φοιτητης και απο την πρωτη λυκειου καταλαβα οτι δεν ειμαστε γεννημενοι μονο για να ακολουθουμε ρουτινες, ειδικα σε μια χρονικη περιοδο που η τεχνολογια μας επιτρεπει να κανουμε πολλα ονειρα πραγματικοτητα ! Το δικο μου ονειρο ειναι ο Νομαδισμος. Θελω να γυρισω τον κοσμο και να γνωρισω κουλτουρες και ανθρωπους οσο τιποτα αλλο. Επισης θελω να μαθω οσες περισσοτερες γλωσσες μπορεσω. Πρωτο μου ταξιδι συνειδητα εκτος Ελλαδας ηταν το 2011 και απο τοτε μεχρι τωρα εχω συνεχισει δυναμικα, μονος μου ή με παρεα. Ονειρεμενοι στοχοι μου ειναι πολλοι, αλλα οι ''οπωσδηποτε'' ειναι: το Λος Αντζελες, Ιαπωνια, Nordkapp, Μεξικο, Ωκεανια, Φιτζι, Χαβαη, Νοτια Αφρικη, Αιγυπτος, Καναρια Νησια, Βραζιλια, Αργεντινη Μοσχα-Βλαδιβοστοκ με τον Υπερσιβηρικο αλλα λιγο πανω απ' ολα η Ανταρκτικη/Νοτιος Πολος. Αυτα τα λιγα :xalara:. Χαιρομαι να διαβαζω καθε ιστορια σας και ειμαι παντα ανοιχτος σε καθε προταση για να βρω παρεα απο εδω μεσα για ταξιδια μου/σας :):):):).
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Καλώς ήρθες στην παρέα μας, φίλε!! Να περνάς όμορφα σε όλα σου τα ταξίδια, μακάρι να επισκεφτείς όλα όσα ανέφερες!! ;)Και, αφού έγινες μέλος, δώσε καμιά ιστορία στο λαό :D
 

LiakRR

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλώς ήρθες στην παρέα μας, φίλε!! Να περνάς όμορφα σε όλα σου τα ταξίδια, μακάρι να επισκεφτείς όλα όσα ανέφερες!! ;)Και, αφού έγινες μέλος, δώσε καμιά ιστορία στο λαό :D
Ευχαριστω !!
Ειμαι πολυ κακος στις διηγησεις αλλα θα προσπαθησω οταν μπορεσω :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες, ο ενθουσιασμός σου είναι καλοδεχούμενος. :clap:

Δεχόμεθα και φωτο-ιστορίες :bleh:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.835
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες και πολλες ευχες να γινουν πραγματικοτητα τα ταξιδια σου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.527
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom