Χακάρισμα στη Booking!!!!

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
830
Χθες απόγευμα με ήρθε μήνυμα από Booking. Δεν κατάλαβα ότι ήταν χακαρισμένο με πήραν από την κάρτα μου 668Ε. επικοινώνησα με τράπεζα(ακύρωσα την κάρτα) και Booking. ΠΡΟΣΟΧΗ με είπαν υπάρχει έξαρση με απάτες ειδικά στην Booking!!!!!To νου σας!!!!
Inked2023-06-22 13.jpg
2023.png
 

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
830

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Η ακύρωση της κάρτας έγινε για πιθανές μελλοντικές συναλλαγές. Θα πάρεις πίσω μέ κάποιο τρόπο τα χρήματα που έχασες?
 

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
830
Επομένως η ζημιά έγινε που μπήκαν επιπλέον τα στοιχεία της κάρτας.Που είναι το ξενοδοχείο;Στην Πόλη;
Ναι

Η ακύρωση της κάρτας έγινε για πιθανές μελλοντικές συναλλαγές. Θα πάρεις πίσω μέ κάποιο τρόπο τα χρήματα που έχασες?
Η Booking με διαβεβαίωσε όπως και η τράπεζα(ΑΛΦΑ) με αμφισβήτηση συναλλαγής.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Η Booking με διαβεβαίωσε όπως και η τράπεζα(ΑΛΦΑ) με αμφισβήτηση συναλλαγής.
Mακάρι να τα πάρεις πίσω, δώσε μια ενημέρωση εδώ για να δούμε και μετά από πόσο διάστημα επιστρέφουν τα χρήματα.
Φυσικά το ότι θα τα πάρεις πίσω δεν είναι λόγος να μην προσέχουμε..
προσοχή που την βάζουμε.......την κάρτα.....
 

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
830
Mακάρι να τα πάρεις πίσω, δώσε μια ενημέρωση εδώ για να δούμε και μετά από πόσο διάστημα επιστρέφουν τα χρήματα.
Φυσικά το ότι θα τα πάρεις πίσω δεν είναι λόγος να μην προσέχουμε..
προσοχή που την βάζουμε.......την κάρτα.....
Είμαι αρκετά υποψιασμένος αλλά την πάτησα(δεν με φάνηκε το παραπάνω ύποπτο), θα σας ενημερώσω...
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Χθες απόγευμα με ήρθε μήνυμα από Booking. Δεν κατάλαβα ότι ήταν χακαρισμένο με πήραν από την κάρτα μου 668Ε. επικοινώνησα με τράπεζα(ακύρωσα την κάρτα) και Booking. ΠΡΟΣΟΧΗ με είπαν υπάρχει έξαρση με απάτες ειδικά στην Booking!!!!!To νου σας!!!!
View attachment 433071 View attachment 433074
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα στις κινήσεις που έκανες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom