Παλαιστίνη Χεβρώνα : η μαρτυρική πόλη της Παλαιστίνης

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Συμφωνώ, ενώ με την ευκαιρία πρέπει να πω ότι προβληματίστηκα όταν το νήμα για τη Χεβρώνα πήγε με τις αναφορές σε ζητήματα λοατκι να ξεφύγει σε μια ατραπό άσχετη κατά τη γνώμη μου με το θέμα.
@fenia42 ανυπομονώ να διαβάσω τη συνέχεια της εμπειρίας σου (σας) από το ταξίδι.
Η ιστορία τελείωσε και η @katkats μπορεί να την τοποθετήσει στα ανάλογα threads.
Από κει και πέρα, επειδή πολλά ακούστηκαν θα κάνω ένα τελευταίο σχόλιο : «η γνώση είναι δύναμη».
Ας ελπίσουμε τουλάχιστον όλο αυτό το αιματοκύλισμα να φέρει επιτέλους, εστω και αργά μια λύση.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Όπως είχε πει ο αείμνηστος Μπεχράκης που φωτογράφιζε τους πρόσφυγες που έρχονταν σε άθλιες συνθήκες στη χώρα μας «καθήκον μου είναι να μη γυρίσει ποτέ κανείς να πει ότι δε γνώριζε» έτσι οφείλουμε να ψάχνουμε την αλήθεια πέρα από την προπαγάνδα των ΜΜΕ. Ειδικά για την Παλαιστινη δε είναι τόσο δύσκολο αφού είναι αντικειμενική αλήθεια ο τρόπος με τον οποίο συρρικνώθηκε. Παραθέτω ένα tutorial μακιγιάζ που μου έστειλαν από το τικ τοκ που εκτός από μακιγιάζ σου μαθαίνει με απλό τρόπο κάποια πράγματα για το πώς έχουν τα καθέκαστα στην περιοχή.

MIMI on Reels | themamaandco · Audio d’origine
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.458
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom