Χειμερινές διακοπές για ζευγάρι.

Skilosg7.

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους. Με την κοπέλα μου ψάχνουμε ένα όμορφο μέρος για κάποιο Τριήμερο Στην Ελλάδα σε κάποιο βουνό για να χαλαρώσουμε λίγο ρε παιδί μου. Τι θα μου προτείνατε; Είμαστε από Βέροια και οι ημερομηνίες που μπορούμε να πάμε είναι από 20 Δεκεμβρίου-5 Ιανουαρίου. Τι έχετε να μας προτείνετε; Υπάρχει περίπτωση να πάμε και παραπάνω από ένα ζευγάρι. Θέλουμε να έχει και λίγο νυχτερινή διασκέδαση και ρομαντικά δωμάτια με τζάκι σπα και διάφορα τέτοια. Πραγματικά δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το που να πάμε οπότε ο,τι και να μας προτείνεται δεν θα πάει χαμένο! Ευχαριστώ πολύ σε όποιον απαντήσει! :) :) :)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Πιο ειναι το πιο ωραιο μερος; Χαχα
Εεεεε....γούστα είναι αυτά. Εγώ θα επέλεγα Πήλιο (Μακρυνίτσα και Πορταριά, με την επιλογή να κατεβείτε Βόλο για νύχτα αν θέλετε). Μετά Ζαγοροχώρια, Πόζαρ και Π. Άγιο Αθανάσιο. Αν θες ψάξε πληροφορίες και εμπειρίες εδώ στο forum, και αποφασίζετε ;)
 

Skilosg7.

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Εεεεε....γούστα είναι αυτά. Εγώ θα επέλεγα Πήλιο (Μακρυνίτσα και Πορταριά, με την επιλογή να κατεβείτε Βόλο για νύχτα αν θέλετε). Μετά Ζαγοροχώρια, Πόζαρ και Π. Άγιο Αθανάσιο. Αν θες ψάξε πληροφορίες και εμπειρίες εδώ στο forum, και αποφασίζετε ;)
Χμμμ εγινε ευχαριστώ πολυ ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.989
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom