Χειμερινες αποδρασεις με εισιτηρια κοινωνικου τουρισμου

josephine

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Γεια στην παρέα! Θα ήθελα και εγώ τη βοήθειά σας. Σκέφτομαι φέτος να αξιοποιήσω τα εισιτηρια που πήραμε από την εργατική εστία κατά τη χειμερινή περίοδο (για Οκτώβρη με Νοέμβρη λέμε!). Έχει κανείς να προτείνει κανένα ξενοδοχείο? Σκεφτόμαστε για βόρεια Ελλάδα, προς Ξάνθη, Κομοτηνή ή για Καστοριά. :roll: Αν είχατε καμιά εμπειρία και μείνατε ευχαριστημένοι, βοηθήστε με! 1000 thanks!
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Να πας ένα ωραίο τριημεράκι ή και περισσότερο φυσικά αν μπορείς στην ΚΕΡΚΙΝΗ.
Υπάρχει εξαιρετική ξενάγηση στη λίμνη.
Εγώ λέω να το κάνω!!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ποια ξενοδοχεία δίνει ο κοινωνικός τουρισμός για Κερκίνη; Αν θέλεις κάποια βοήθεια πες, τη γνωρίζω την περιοχή καλά.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Γεια στην παρέα! Θα ήθελα και εγώ τη βοήθειά σας. Σκέφτομαι φέτος να αξιοποιήσω τα εισιτηρια που πήραμε από την εργατική εστία κατά τη χειμερινή περίοδο (για Οκτώβρη με Νοέμβρη λέμε!). Έχει κανείς να προτείνει κανένα ξενοδοχείο? Σκεφτόμαστε για βόρεια Ελλάδα, προς Ξάνθη, Κομοτηνή ή για Καστοριά. :roll: Αν είχατε καμιά εμπειρία και μείνατε ευχαριστημένοι, βοηθήστε με! 1000 thanks!
κατ αρχην εσυ πρεπει να μπεις και να δεις ποια καταλληματα συμμετεχουν στην εστια.
απο κει και περα σαν μερος εγω θα προτεινα νομο φλωρινας.εχει πολλες επιλογες.νυμφαιο,φλωρινα,χιονοδρομικο πισοδεριου,πρεσπες και τα χωρια των πρεσπων.
αρκει να εχει δωματια κοινωνικου τουρισμου σε καποια απ αυτα τα μερη.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Καστοριά, η λατρεμένη μου πόλη στην ενδοχώρα συνδυάζεται εύκολα αν έχεις όρεξη φυσικά με το Νυμφαίο και το Τριεθνές στις Πρέσπες..
Έχω κατάλλυμα να σου προτείνω στην Καστοριά, από το οποίο έμεινα υπερ- ευχαριστημένη, ωστόσο θα πρέπει να είναι και μέσα στις λίστες, σωστά;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Καστοριά, η λατρεμένη μου πόλη στην ενδοχώρα συνδυάζεται εύκολα αν έχεις όρεξη φυσικά με το Νυμφαίο και το Τριεθνές στις Πρέσπες..
Έχω κατάλλυμα να σου προτείνω στην Καστοριά, από το οποίο έμεινα υπερ- ευχαριστημένη, ωστόσο θα πρέπει να είναι και μέσα στις λίστες, σωστά;
ε ναι πρεπει να ειναι στη λιστα γιαυτο κι εγω ειπα οτι δεν εχει νοημα να προτεινουμε ξενοδοχεια απ τη στιγμη που δεν ξερουμε αν ειναι συμβεβλημενα.αν μπει στο site του οργανισμου που πηρε τα εισητηρια θα δει και τις λιστες των ξενοδοχειων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.101
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom