Χιλιάδες ζευγάρια αναμένεται να έρθουν

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Kiss & fly.


12/2/2009

Χιλιάδες ζευγάρια αναμένεται να έρθουν στα αεροδρόμια-βάσεις της SkyEurope, στις 14 Φεβρουαρίου 2009......

Kiss & Fly - SkyEurope Airlines, Central Europe's first low cost low fare airline

Η SkyEurope ανακοινώνει ότι όλες οι άδειες θέσεις στα αεροπλάνα της στις 14 Φεβρουαρίου 2009, θα δωθούν δωρεάν σε ερωτευμένα ζευγάρια που θα έρθουν στα αεροδρόμια που έχει βάσεις η SkyEurope (Βιέννη, Πράγα, Μπρατισλάβα, Κόζιτσε), και αποδείκνύουν την αγάπη τους με ένα απλό φιλί στα desk της εταιρίας. Επιπλέον κάθε ζευγάρι που θα πάρει δωρεάν θέση για οποιαδήποτε πτήση του Σαββάτου θα του παρασχεθεί και η πτήση επιστροφής εντελώς δωρεάν επίσης. Η προσφορά περιορίζεται απο τον αριθμό των ελεύθερων θέσεων στις πτήσεις του Σαββάτου 14 Φεβρουαρίου 2009, αρχίζοντας απο τις 4:30, και η εξυπηρέτηση θα γίνει στη βάση "πρώτος έρχεται, πρώτος σερβίρεται" ..... επιβεβαιώνει ότι δεν υπάρχουν επιπρόσθετες χρεώσεις για να επιβληθούν....

Press Releases - SkyEurope Airlines, Central Europe's first low cost low fare airline

 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καμιά βάση στην Ελλάδα μήπως υπάρχει και μας ξέφυγε; ;)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Και δηλαδή βρε παιδιά, θα πηγαίνατε μπροστά στο desk της εταιρείας και θα πλακωνόσασταν στα φιλιά για να πάρετε το εισητήριο? :haha: Εγώ θα κώλωνα!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Φτού σου!!!
Ειναι αυτό που λένε δώρο άδωρο!:(

Αληθεια η Θεσσαλονίκη δεν είναι βάση για την skyeurope?:roll:
Ευχαριστούμε τραπερ για την ενημέρωση!:clap:

Y.Γ.: εδώ άλλες προσποιούνται οργασμό σε εστιατόριο με γεμάτο κόσμο (βλ. ταινία οταν ο χαρι γνωρισε την σάλι):haha:, κολλήσαμε στην προσποίηση ενός φιλιού;:haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Και δηλαδή βρε παιδιά, θα πηγαίνατε μπροστά στο desk της εταιρείας και θα πλακωνόσασταν στα φιλιά για να πάρετε το εισητήριο? :haha: Εγώ θα κώλωνα!
πλακα κανεις??εγω ανετα!!!!!!!!!!!;)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Και δηλαδή βρε παιδιά, θα πηγαίνατε μπροστά στο desk της εταιρείας και θα πλακωνόσασταν στα φιλιά για να πάρετε το εισητήριο? :haha: Εγώ θα κώλωνα!
Καλά...τώρα που το σκέφτομαι... κι εγώ θα κώλωνα! :shock::lol::lol::lol:

Λατίνα..όσο για σένα, θα πήγαινες, θα έπαιρνες το εισιτήριο...και θα κατάφερνες να κερδίσεις και την αποζημίωση σε πιθανή καθυστέρηση λόγο καιρικών συνθηκών! :bleh::clap::clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλα, ενα φιλι θελουν οι ανθρωποι για να πειστουν!δεν σου ζητησαν να κανεις κωλοτουμπες!!παιρνεις το αμορε, πας, ζουζουνιζεις λιγο, παιρνεις τα εισιτηρια και..........ταξιδακι!τοσο απλα!!ατιμη εξεταστικη..εχασα την προσφορα 1εισιτηριο και αλλο 1 δωρο..θα χασω τωρα και την προσφορα 1 φιλι=1 εισιτηριο!!!αμαρτια!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Καλά...τώρα που το σκέφτομαι... κι εγώ θα κώλωνα! :shock::lol::lol::lol:

Λατίνα..όσο για σένα, θα πήγαινες, θα έπαιρνες το εισιτήριο...και θα κατάφερνες να κερδίσεις και την αποζημίωση σε πιθανή καθυστέρηση λόγο καιρικών συνθηκών! :bleh::clap::clap::clap:
καλα βρε παιδια, στον υπαλληλο μπροστα θα δινατε το φιλι, οχι σε εκπομπη στην τηλεοραση!!
οσο για την αποζημιωση εννοειται!δεν χαριζω καστανα σε κανεναν!!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
@latina: νομιζω οτι είσαι άξια να τεθείς επικεφαλής του υπο ιδρυση νομικού τμήματος του travelstories με ειδικότητα το ταξιδιωτικό Δίκαιο!:cool::clap:
Οποιο νομικό πρόβλημα αντιμετωπίζουμε με τα ταξίδα μας, ενα τηλεφωνημα στο νομικό μας τμήμα και θα νιωθουμε καλύτερα! Τι λες; YES YOU CAN!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom