Χρησιμοποείτε ψηφιακές κορνίζες για τις φωτογραφίες σας;

Georgia1979

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Η ερώτηση μπορεί να σας φανεί περίεργη, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη εάν θέλω να αγοράσω ψηφιακή κορνίζα ή όχι! :)

Είδα σήμερα ότι στο online κατάστημα Getitnow έχει εκπτώσεις (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων) στις ψηφιακές κορνίζες. Σκέφτηκα ότι είναι μια καλή ιδέα για τις φωτογραφίες που έχουν μαζευτεί στον υπολογιστή και που δεν τις βλέπει κανείς.

Ήθελα, λοιπόν, να ρωτήσω εάν χρησιμοποιεί κάποιος από εσάς συστηματικά ψηφιακή κορνίζα, π.χ. εάν μετά από ένα ταξίδι περνάει τις φωτογραφίες του σε αυτή για να μπορεί να τις βλέπει και να τις δείξει και σε επισκέπτες κ.λπ.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
εγω εχω ψηφιακη κορνιζα, αλλα να σου πω την αληθεια τελικα δεν τη πολυχρησιμοποιω...
ισως απο δικη μου λοξα..

αλλα νομιζω αν σ'αρεσει η ιδεα ειναι ωραια και στην πραξη..βαζεις οσες θες και τις αφηνεις να...παιζουν..

ειναι μια καλη αγορα:)

αυτη ειναι η γνωμη μου τουλαχιστον...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.799
Likes
15.811
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εγώ έχω ψηφιακή κορνίζα και τη χρησιμοποιώ πάρα πολύ,έχω περάσει μέσα όλες τις φωτογραφίες απο όλα τα ταξίδια μου και την έχω στο έπιπλο δίπλα στη τηλεόραση,είναι με φωτοκύτταρο,οπότε μόλις ανάψω το φώς ανοίγει μόνη της και αρχίζει να δίχνει τις φωτό μία-μία,όταν σβύνω το φώς και φεύγω,σβύνει μόνη της.
με το τρόπο αυτόν βλέπω κάθε μέρα τις φωτογραφίες μου,είναι υπέροχη.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Βέβαια χρησιμοποιώ.
Δε μπορώ πάνω στο έπιπλο να έχω 10-20 κανονικές κορνίζες, έτσι ξεμπερδεύω με μιά ψηφιακή και δείχνει και τέλεια τα χρώματα που έχουν οι φωτογραφίες.
 
Μηνύματα
116
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος του μεταξιού
Πριν αγοράσεις κάποια ψηφιακή κορνίζα κάνε μία έρευνα για να δεις ποια μοντέλα είναι καλύτερα. Το εύρος τιμών τους είναι μεγάλο και όχι τυχαία... Εγω πχ χρησιμοποιώ μία που μου έφεραν δώρο, αλλά η ανάλυσή της δεν είναι καλή. Είναι προτιμότερο να ξοδέψεις κάτι παραπάνω και να πάρεις μία με καλή ανάλυση, όπου θα απολαμβάνεις τις φωτό σου. Σε κάθε περίπτωση, σαν ιδέα είναι ωραία. Μπορεί ανά πάσα στιγμή να σου ξυπνήσει πολύ ωραίες αναμνήσεις!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
εχομε και απ αυτο.δεν θα το αγόραζα ποτέ-δώρο ειναι.
προτιμώ να τις βλέπω στο λαπτοπ..με slide show..
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καθαρά θέμα... γούστου :)

Αν σ αρέσει, αγοράζεις και απολαμβάνεις τις φωτογραφίες σου.

Αν όχι... πάμε παρακάτω ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οχι, δεν εχουμε λεφτα για τετοια... μας τα φαγαν τα Λονδινα.
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Εγω παλι τις λατρευω...:lol::lol:Θα αγορασω μια σιγουρα στο μελλον, αν και δεν θα μπορω να βαλω οσες θελω(το αμορε σε κοινη θεα και ο μπαμπας να παθαινει εγκεφαλικο καθε φορα που τις βλεπει δεν ειναι και η καλυτερη εικονα!!!!!!!!:mad:)
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εγω παλι τις λατρευω...:lol::lol:Θα αγορασω μια σιγουρα στο μελλον, αν και δεν θα μπορω να βαλω οσες θελω(το αμορε σε κοινη θεα και ο μπαμπας να παθαινει εγκεφαλικο καθε φορα που τις βλεπει δεν ειναι και η καλυτερη εικονα!!!!!!!!:mad:)
Με λιγο photoshop μπλεκεις το αμορε με τη φωτογραφια του συλλογου εθελοντων δασοπυροσβεστων και ακους και μπραβο:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.879
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom