Χριστινα καλεί Πλανητη Γη~~

Μηνύματα
39
Likes
1
Γειας σας και απο μενα!!!

Με λενε Χριστινα!Τι κανετε??????

Προσφατα εφτασα στον Πλανητη σας και αφου μου αρεσε ειπα να μεινω λιγο παραπανω απο οτι ειχα αρχικα σχεδιασει!Ενα βραδυ,σε ενα κτιριο με πολυ κοσμο και εντονη μουσικη,ειδα φως και μπηκα!Εκει αναμεσα σε τοσα και τοσα περιεργα πλασματα,ξεχωρισα ενα που μου εκανε ιδαιτερη εντυπωση!

Φαινεται του εκανα και εγω και γιναμε φιλοι.Αρχικα,ανταλλασαμε πληροφοριες για τους Πλανητες μας....ωσπου ενα βραδυ μου ζητησε να τον παντρευτω!Επειδη δεν ηξερα τι σημαινε αυτο,δεχτηκα γιατι ηθελα να ζησω οσα περισσοτερα μπορουσα σε αυτο τον Πλανητη!!!

Και ετσι .....εγκατελειψα την φοβερη δουλεια μου ως εποπτρια ασφαλειας του πλανητικου μας συστηματος,αφησα πισω μου φιλους,γονεις και συγγενεις και το απιθανο σουπερ διαστημοπλοιο μου FG3000 (κατι αναλογο σαν την δικη σας Ferrari)....και εγκατασταθηκα στην Γη!Τωρα κανω μινι διακοπες 4 χρονων στην Αθηνα,αλλα συντομα θα μετακομισω στην Καλαματα,μια πολη που εχει απιστευτες ομοιοτητες με την δικη μου γενεθλια πολη!!!!!!!!!!

Αυτα!!!!!!!!!!!

Καλως σας βρηκα!!!!!Και καλα μας ταξιδια!!!!!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Καλως ηρθες Χριστινα:)

Καλα ταξιδια και σε σενα!Και παντα με φαντασια;)
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
μπράβο Χριστίνα!μ΄αρέσει πολύ η προσέγγισή σου...στο πλανήτη Γη!
εύχομαι ,να είσαι πάντα καλά και χαρούμενη όπως τώρα..και φυσικά να έχεις την ευκαιρία να γνωρίσεις τον πλανήτη Γη ταξιδεύοντας πολύ!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
Καλώς ήρθες Χριστίνα, εδώ δεν πρόκειται να νοιώσεις ποτέ μόνη, σχεδόν ολοι από αλλού είμαστε...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Αχ, βρε Χριστίνα μου... Και στο είχα πει: μην μας προδώσεις. Τώρα, έτσι όπως τα 'κανες, να περιμένεις τηλέφωνο από στιγμή σε στιγμή. Ακούγεται ότι ο Χαρδαβέλας είναι έτοιμος να μας ξεσκεπάσει. Christina phone home.
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Αχ, βρε Χριστίνα μου... Και στο είχα πει: μην μας προδώσεις. Τώρα, έτσι όπως τα 'κανες, να περιμένεις τηλέφωνο από στιγμή σε στιγμή. Ακούγεται ότι ο Χαρδαβέλας είναι έτοιμος να μας ξεσκεπάσει. Christina phone home.

Don't worry.Εβεριθινγκ ιζ αντερ κοντρολ!!Χα χα χα....!!

Ο Χαρδαβελλας σε λιγα λεπτα θα ειναι .....χιστορι (τσανελ)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.409
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Μήπως κατά τύχη ο σύζυγός σου είναι αυτός;

awww.comicbooked.com_wp_content_uploads_2010_05_hal_jordan_green_lantern.jpg
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Καλώς ήρθες. Μήπως κατά τύχη ο σύζυγός σου είναι αυτός;

Oh-my-God!!!!!Καλε που την βρηκες αυτη την φωτο?Ειναι ο τεταρτοξαδερφος παντζανακης του αδερφου του πεθερου μου!Kαλo παιδι ο συχωρεμενος!!Τον χασαμε σε μια εκδρομη στην Ομονοια!Την λατρευε την Ομονοια.Χαζευε με τις ωρες τα μαγαζακια εκει τριγυρω!Ξαφνικα μας ειπε "Θελετε σουσαμοκουλουρο?Παω να παρω..."Τωρα πηρε,δεν πηρε,δεν ξερω!Δεν τον ξαναειδαμε πια!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.002
Likes
2.095
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σου Χριστινα. Καλα ταξιδια στη Γη η οπου αλλου προτιμας.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δε μου λες Χριστινα καρτα παραμονης για τον πλανητη αυτον εχεις βγαλει; Γιατι εχουν αρχιζει τα πραγματα να σκουραινουν πολυ για τους απο "αλλου"...:(
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες Κριστινα.
Επισκεψεις στον κοσμο σου δεχεσαι?
(Παλι αρχισα τα διαγαλαξιακα κοννε.......)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.333
Μηνύματα
888.613
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom