Χρόνια πολλά, ευχές, κατάρες, κλπ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Όλα αυτά τα δωράκια είναι για σένα Ιωάννα μου!!! Να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα καλά και σύντομα να επισκεφθείς και το υπόλοιπο 93% των χωρών που λείπουν από τη "συλλογή" σου!!!:hug:




Και για τον Borealis μια τουρτίτσα από μένα με πολλές ευχές για καλή υγεία, ευτυχία και πολλά ταξίδια στα τέσσερα σημεία του ορίζοντα! :lol:

 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αχ βρε Ιωάννα.. χρόνια πολλά ότι επιθυμείς και την χτεσινοβραδυνή shisha στην αφιερώνω..

Να σαι πάντα καλά και να τα πούμε σύντομα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χρονια Πολλα στην ioanna karagianni και στον αλλο τον σουρδο που μου τη λεει χωρις λογο...

Υγεια και ταξιδια παιδια
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ioanna και Borealis τις καλλιτερες ευχες και απο εμενα για τα γενεθλια σας !!!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Αιγόκερως
Το γένος του ζωδίου είναι Θηλυκό και η ποιότητά του Παρορμητική. Στοιχείο του είναι η Γη. Κυβερνήτης του Αιγόκερω είναι ο Κρόνος. Εδώ, ο Άρης βρίσκεται σε έξαρση, η Σελήνη σε αδυναμία και ο Δίας σε πτώση.

Μειονεκτήματα: Μοιρολάτρης, τσιγκούνης, συντηρητικός, επιφυλακτικός
Έτσι πολλές φορές ελκύει τα πιο περίεργα και ακραία άτομα, που έχουν ανάγκη από την σταθερότητα που τους παρέχει. Δεν μπορεί όμως να αφήσει ποτέ τον εαυτό του απολύτως ελεύθερο να απολαύσει τον έρωτα.
Φτου...
Καλά πως πέρασα 51 χρόνια μέσα στην άγνοια;
Θα τα πίστευα όλα αυτά αν έλεγε κάτι και για ταξίδια.
Ιωάννα και Borealis πολύχρονοι δυο φορές, μιας κι εχουμε και το ζώδιο κοινό...
Ρενάτα κάνε τον κόπο να βάζεις και τα υπόλοιπα ζωδια.. θα αποκαλυφθούν πολλά.Επίσης βάλε και τις πηγές σου για να ελέγχουμε την αξιοπιστία. Μην πέσουμε και σε τίποτα απατεώνες ή ημιμαθείς περί τα αστρολογικά...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Λοιπόν φέτος με τόόόόόσες κεφάτες ευχές τα γενέθλια μου ήταν τρεις φορές καλύτερα από τα περσινά (δηλαδή τρίκαλα), πριν κοιμηθώ θέλω να απαντήσω σε όλους.
Ρενάτα σε ευχαριστώ για το ζώδιο και περιμένω τις προβλέψεις ταρώ για τα ταξίδια
Σπύρο έταξες φιλιά μην ξεχνιόμαστε
galat αυτές 241 μέρες δεν μου ξέφυγαν σκοπεύω να τις περάσω μεταξύ ουρανού και γης, και αυτό ταξίδι είναι
Πανδώρα μου σε παρακαλώ βάλε και Αμερική εκτός από Αφρική και Ασία
Xristo 71: thanks (Renata)
Baharούλα μου ακόμα ξετυλίγω τι τσουνάμι δώρων ήταν αυτό!
Dorotiya τι είναι αυτή η shisha και πότε θα έχω μία;
Tripakias και Rethimno σας ευχαριστώ για τις ευχές
Και τώρα πάω για ύπνο γιατί είμαι πλέον και μεγάλη γυναίκα και από ότι έμαθα πρόσφατα έχω και ουρία.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
16.790/360=46,63
46+44=100 δηλαδή να τα 100στίσω
μάλιστα τώρα το κατάλαβα :haha: σε ευχαριστώ πολύ Malysa μου, άντε και όταν τελειώσουν οι 16.790 μέρες μου εύχεσαι και για τις επόμενες 36.000, ε;
Βρε Ιωάννα μου, μόνο εγώ αθροίζω το 46 με το 44 και μου βγαινει 90 σαν αποτελεσμα? Χάθηκε κι αυτή η ευλογημένη να βαλει άλλες 3.652 μέρες, να βγαίνουν σωστά οι ευχές;
Εγώ πάντως σου εύχομαι Χρονια σου Πολλά και να τα εκατοστήσεις, χωρίς μαθηματικές πράξεις, για να μην ψαχνόμαστε... Να είσαι πάντα καλά να ταξιδεύεις με την Ροζούλα και τον Αλητάμπουρα (άντε καλά και με όποιον άλλον θέλεις) και μετά να επιστρέφεις και να μας κρατάς με κομμένη την ανάσα μέχρι να διαβάσουμε για όλες τις υπέροχες ταλαιπωρίες που τράβηξες στα ταξίδια σου!!!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.701
Ιoanna Karagiani, Pigi_dikaiou, dim kyr, Travelina, mariath, soudianos, renata, kalspiros, galat, Pandora, XRISTOS 71, BAHARI, Tripakias, Rethimno, Vagantos.
Σας ευχαριστώ όλους που με θυμηθήκατε! Εύχομαι να είμαστε εδώ για πολλά πολλά χρόνια και να μιλάμε για τα ταξίδια μας!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.884
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom