ένας τσαντισμενος ταξιδιώτης

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

kbla

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αγαπητοί φίλοι καλώς σας βρήκα. Μέχρι τώρα αν και εμπαινα σε διάφορες ιστοσελίδες για ταξίδια ποτέ δέν είχα γίνει μέλος. Απλά τώρα μου τήν έδωσαν αυτοί που ασχολούνται με τον τουρισμό και θέλω να βρω ενα βήμα για να μπορώ και εγώ να δίνω πληροφορίες για όσα μέρη έχω πάει.
Αυτή τη βδομάδα που μας πέρασε ήμουν με τη γυναίκα μου σε Σίκινο-Φολέγανδρο
Έχω ταξιδεύσει αρκετά σε Ελλάδα καί Ευρώπη συνήθως μόνοι μας
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.715
Likes
12.595
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλώς ήρθες!
Πριν αρχίσεις να μας γράφεις τις εντυπώσεις σου, διάβασε τους όρους χρήσης του φόρουμ και συγκεκριμένα:
Απαγορεύονται αυστηρά καταγγελίες ή δυσφημιστικά μηνύματα στο forum, προς επαγγελματίες του ταξιδιωτικού αλλά και οποιουδήποτε άλλου χώρου. Όσα μέλη έχουν αντιμετωπίσει προβλήματα μπορούν να τα καταγγείλουν επώνυμα στους αρμόδιους φορείς.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες kbla :)
Απαγορεύονται αυστηρά καταγγελίες ή δυσφημιστικά μηνύματα στο forum, προς επαγγελματίες του ταξιδιωτικού αλλά και οποιουδήποτε άλλου χώρου. .
Μπορει ομως να αναφερει περιστατικα,χωρις να αναφερει ονοματα,γραφεια,εταιριες κλπ...ετσι δεν ειναι?....καλο θα ηταν αν υπαρχουν νεες πρακτικες,διαφορετικες και οχι του στυλ..."μου χρεωσε το σουβλακι 5 ευρω η τον καφε 10",να τις μαθαιναμε και μεις....η οχι?
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
365
Likes
1.200
Ταξίδι-Όνειρο
Δάση Βόρειου Καναδά
Μηπως θα επρεπε να αναθεωρηθει ο ορος αυτος;
Γιατι να μην εχει το δικαιωμα-ελευθερια καθε μελος ,εκτος απο ενημερωση-βοηθεια σε οτι αφορα τα ταξιδια,να μπορει καταγγειλει (επωνυμα παντα) τα κακως κειμενα,για ενημερωση και προστασια ολων των υπολοιπων;
Αν υπαρχει υποκειμενικοτητα και εμπαθεια,ΤΟΤΕ μπορει καλιστα ο admin να το "μπλοκαρει"
Πιστευω,πως αυτη ακριβως ειναι η αξια του διαδικτυου.
Η αυτοπροστασια μεσω της ενημερωσης,απο blogs οπως το δικο μας και ατομα σαν εμας,που γνωριζουμε και μπορουμε να συγκρινουμε...
Μηπως να υπαρξουν αποψεις για επαναδιατυπωση του ορου;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήπως να διαβαστούν οι όροι χρήσης οι οποίοι έχουν προκύψει μετά από χρόνια λειτουργίας του site, και τους οποίους υποτίθεται αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου;

Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί ξανά και ξανά στο παρελθόν και δεν υπάρχει τίποτα καινούριο να πούμε επ'αυτού και σας παρακαλώ να σεβαστείτε το χρόνο, τον κόπο, και τα χρήματα ενός ανθρώπου που πολύ απλά δε θέλει να έχει μπλεξίματα για να κάνει ο καθένας την καταγγελία του με ασφάλεια και ανώνυμα.

Υπάρχουν σχετικοί επίσημοι φορείς για να καταγγείλετε όποιον θέλετε. Όχι εδώ.

Topic locked.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.620
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom