Αυστρία Γερμανία Ιταλία αναζητειται ομορφοτερη διαδρομη βενετια μοναχο επιστροφη απο αυστριακες αλπεις

nefelim

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Απαντηση στη Λινα
Σχετικα με την επιλογη της κ Λινας και τη διαδρομή της οσον αφορα την περιοχή του Νότιου Τυρόλο (Ιταλία ) θα ήθελα να αναφέρω ενα παραδεισενιο-κυριολεκτικα χωριό Το Σαν Λορέντζο.Ειναι καταπληκτικα όμορφο και θα πρότεινα επίσης άν σας φέρνει ο δρόμος να περάσετε και απο το καταπληκτικο θερετρο το ΜΕΡΑΝΟ. Ευχομαι να σας πάνε όλα καλά και να κανετε άπειρα ευτυχισμενα ταξίδια.
 
Μηνύματα
22
Likes
2
κατα αρχην να ζητησω συγν που δεν ευχαριστησα για τις απαντησεις σας αλλα ειχα δωσει τον υπολογιστη για φορματ και τον περιμενα απο μερα σε μερα και οι μερες εγιναν μια εβδομαδα εσκασαα τελος παντων τωρα τι να κανω σε ποια χωρια να παω σε ποια να να μη παω θα με φτασουν οι μερες αμαν ψαξιμο και αν ξερει κανενας ρε παιδακια αν εχω το λαπτοπ κοντα μου εκει εξω στας ευρωπας εχουν προσβαση στο ασυρματο ιντερνετ παντου καλο δε θαταν να το χω κοντα μου......
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
αν ξερει κανενας ρε παιδακια αν εχω το λαπτοπ κοντα μου εκει εξω στας ευρωπας εχουν προσβαση στο ασυρματο ιντερνετ παντου καλο δε θαταν να το χω κοντα μου......
πέρυσι τον αυγουστο που ήμουν, δεν ειχα την πρόσβαση που θα περίμενα.
εξεπλάγην απο το πόσο δύσκολα έβρισκα σήμα:(
το λαπτοπ με βοήθησε όμως στο ξεφόρτωμα των video και των φωτογραφιών!!!
ετσι μπόρεσα να επαναπατρίσω τεράστιο όγκο:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom